• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AMBIENTIUM: ja teda nemuzu jinak, ale jednak mi tvrde nesedi prirovnani s televizi, jako elektrotehnik dobre vis, ze pri podrobny analyze zarizeni bys nasel prijimaci antenu, spojenou se zobrazovacim mechanismem, pripadne jiny vstupy pro obraz. A cim jednodussi zarizeni, tim zjevnejsi ta skutscnost je.
    A druhak, inteligentni projevy organismu jednoznacne souvisi s cinnosti neuronu, u tech nejinteligentnejsih primo s mozkovnou, pripadne nervovou soustavou. Chapu, kam tim Grof miri, ale i to je dle myho drogoveho nazou spatny smer.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AMBIENTIUM: snad nedojde na dalsi my zjisteni, ze uzivatele drog hrozne radi fabuluji. na internetech se tomu rika "taaaaaaaaaaaaaaaakovouhle rybu sem chytil"
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    STARSIGN: A ještě jsem si našel historii disertačních prací na ústavu a Dubnička není nikde veden jako školitel u žádného tématu. Takže kolego předem se omlouvám, pokud Ti křivdím, ale moc důvěryhodně to opravdu nevypadá.... Pomůžeš mi nějak rozptýlit pochybnosti?
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    STARSIGN: Njn, já jen že Tvůj údajnej školitel Dr. Dubnička je dlouholetej kádr na Fyzikálním ústavu akademie věd SR a tam se moc Ph.D. studentů nepohybuje :) To bys musel bejt hodně velkej machr, aby Tě vzali na akádu dělat Ph.D. po škole. Dále mi tam nesedí to, že Dubnička je teoretickej fyzik, částicovej fyzik, ale jaderná fyzika, kterou tvrdíš, že jsi vystudoval, je trochu něco jinýho nad tím, takže mi to jen nejde dohromady. A poslední věc je, že Dubnička ve svým CV ukazuje, že měl 8 diplomantů 6 PhD studentů hned vedle toho, kde popisuje jak vedl semináře v letech 1969-1970. A když si vedle toho položím, jak se vyjadřuješ a v co věříš, tak mám opravdu dost velké pochybnosti o tom, že jsi vystudovanej jadernej fyzik s doktorátem z fyzikálního ústavu akademie věd SR.
    HUZWA
    HUZWA --- ---
    STARSIGN: aha,no tak tu nebud...nebo mas snahu nas evangelizovat svoji "pravdou" ?
    HUZWA
    HUZWA --- ---
    STARSIGN: inu tak napr. UFO se opira/vysmiva nazorum a ne lidem,pokud by třeba psal : "ty jsi totalni hovno,protoze jsi nic nenaprogramoval,ale ja vymyslel internet" tak mu dam taky minus..
    nepochybne mas vysoke IQ,ale socialni interakce ti moc nejdou..
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    HUZWA: ono byt tu a dostavat minusy za pravdu, kym iny dostane 7 plusov za nadavku kkt
    je presne agresivni, urazlivy, ponizujici a nekoresponduje to s "moudrosti" a "vhledem", ktere muzou zprostredkovat prave psychedelika
    vedel som, ze nyx je pruser, a aj je, mohlo to byt len o trochu horsie uz
    aj to bude
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    AMBIENTIUM: mne je fuk ci mi veris
    btw, ty si nedal casaky, ja rok
    to co som tu napisal napr. o chemtrails, sedi
    ci nie, podla teba?
    inac nic znamena nic, nie ze este toto, este tamto
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    HUZWA: tak dufam, ze si dal minusy aj tym na ktorych som reagoval a ktori dostali vlastnu medicinu
    aby si bol konzistentny
    HUZWA
    HUZWA --- ---
    STARSIGN: ano,asi 2x,protoze mas agresivni,urazlivy,ponizujici příspěvky a to (myslim) nekoresponduje s "moudrosti" a "vhledem", ktere muzou zprostredkovat prave psychedelika
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    STARSIGN: No víš, ono se ti pak těžko věří, ale neříkám, že Ti nevěřím. Já mám Ph.D. taky, mám to z VUT v Brně Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií, mým školitelem byl doc. Václav Zeman, Ph.D. a titul mám z roku 2007. Měl jsem impaktovanej článek v časopise Lecture notes on computer science. Nevidím problém tohle odhalit.
    Nebo pokud opravdu nechceš odhalovat nic, tak třeba že by jsi řek v pár větách, jaký bylo Tvoje klíčový zjištění v disertaci, jakej jsi měl výzkum a co jsi objevil?
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    AMBIENTIUM: to uz je prilis vela otazok, na dalsie neodpovedam
    asi tam kde posobi ten rotarian, nie? pisal som ze najprestizejsie vedecke pracovisko na Slovensku
    to je SAV podla oficialneho medzinarodneho rebricka
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    HUZWA: a teraz sa ta ja spytam
    minuskujes moje prispevky?
    a ak ano, aky ms k tomu dovod?
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    STARSIGN: A na kterým ústavu jsi to Ph.D. dělal a ve kterým roce jsi ho získal?
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    HUZWA: ja nemam hypertrofovane ego
    a prave preto som to sem dal
    to je tak, ked mas zly predpoklad
    ja som len uviedol na pravu mieru sracky niekoho ineho
    aby bolo jasne aku vahu maju jeho pismenka oproti mojim
    vidis, pytal som sa co studoval a yrejme nic, lebo nic nenapisal
    hlavne ze ma blizko k scientizmu
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    AMBIENTIUM: to mozem, bol to tento
    SAV - Vedcom roka 2010 fyzik Stanislav Dubnička zo SAV
    https://www.sav.sk/?lang=sk&charset=&doc=services-news&news_no=3799
    a co sa tyka casakov, tak napr. Nucl. Phys. B (Proc. Suppl.), Phys. Lett. B atd.
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    VYHULENY_UFO: :) Ten citát může být úplně mimo mísu. Pokud je to tak, že pramen vědomí je daleko před hranicemi, ze kterých vystupují všechny individuality, není tam ani žádnej "někdo", kdo by mohl zjišťovat číslo účtu.
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    STARSIGN: To je škoda, můžeš říct aspoň kdo byl Tvůj školitel a sdělit aspoň jeden zahraniční vědeckej časopis, kde Ti vyšly publikace?
    HUZWA
    HUZWA --- ---
    STARSIGN: jen bych se zeptal proc sem tve hypertrofovane ego dava zrovna skladbu "ego death" ? dik;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AMBIENTIUM: to uz je zpochybnovani ve stylu, kde ja ukazu na jablko, reknu ze je to jablko a ty reknes, ze by to mohla byt i hruska. neverending diskuse lidi ve zcela dvou odlisnych spektrech pohledu na vec.

    Žádné poznatky o světě nelze získávat mimosmyslovou cestou, tedy bez informačního kanálu vedoucího do mozku. Nic takového se ani empiricky nikdy neprokázalo. Odporuje to veškeré lidské zkušenosti. Pokud by tomu přece jen bylo tak jak nás učí Grof, měl bych se kupř. bát, že někdo mimosmyslově zjistí číslo mého účtu a vybere tučné konto? Žili bychom ve velice zmateném světě. Takovým báchorkám fakticky nikdo nevěří, ať si navenek hlásá cokoli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam