• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    Malpractice allegations statements on Bufo alvarius facilitators Octavio Rettig and Gerry Sandoval by WBAC - Beyond Psychedelics 2018
    http://beyondpsychedelics.cz/...nts-on-bufo-alvarius-facilitators-octavio-rettig-and-gerry-sandoval/

    https://facebook.com/story.php?story_fbid=10156300594122058&id=558757057
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VESPER_INDIGO: soutez je jeden ze zakladnich predpokladu pro rozvoj. plati, ze silnejsi pes mrda a silnejsi pes vyhrava souteze.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    MEA: Ještě než jsem si to přečetl, říkal jsem si jak to bylo *doopravdy* a říkal si, že to bude jinak než jak mluví nadpis. A ono jo.

    "Neměla jsem dostatečné znalosti a neuvědomovala si, že když jsem v pubertě mívala psychické problémy a deprese, tak bych ayahuascu pít neměla,“ vzpomíná. "

    No, určitě dané osobě nepřeju nic špatného a je dost nešťastný, že o tom nevěděla víc (stejně jako, že si o tom jako dospělá osoba sama víc nezjistila), ale jí by projevy té nemoci spustilo cokoliv silnějšího. Zase je docela fér, že článek není psaný zaujatě, prostě popisuje docela dobře, co se stalo.

    Ad množství - tam už jsou ale trochu mimo ne? Mně říkalo víc osob, že do určitého množství (dva tři kalíšky) vůbec nezáleží na nějaké "dávce". Přímá úměra víc látky větší účinky, jak je člověk zvyklý u jiných látek, tady prý vůbec nefunguje. Ale nevím, jen říkám, co jsem slyšel. Zkušenost mám osobně jedinou.

    A ad ty její stavy - zase, profesně vím naprostý minimum, ale můj názor: vypadá to jako další psychicky aktivní velmi dobře laditelná citlivá bytost na přechodu k vnímání věcí ne-běžného charakteru, kterou moderní medicína klasifikuje jako šílence, protože přece hlavně prachy, telefony a výkonnost v soutěživém prostředí, kde musíš bejt hlavně otupělej a silnej.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: a porad mu ezobysnys funguje a porad se najdou idioti, kteri mu umoznuji laciny, ale pritom luxusni zivot v zemi, kde domorodec ma 5 dolaru na mesic.

    musis uznat, ze svym zpusobem se to da i obdivovat, protoze prestoze ma za sebou zdokumentovany otravicky lidi,funguje a porad za nim chodej mladi blbecci, kteri chteji osobni rozvoj s co nejmensi namahou = proste od me nalij nejakou sracku a ja pak budu lepsi clovek.
    taku musis uznat, ze si nasel dobrej byznys s dylovanim jedu. kdyby dyloval pernik, herak, koks nebo extazi s lsd psajtrencovym uzivatelum, uz ma neco odsezeno a ne jednou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    E2E4: nekomu staci nejakych 18 let, aby to uz bylo udajne
    https://www.krajskelisty.cz/...mana-co-uz-otravil-desitky-lidi-a-presto-bez-problemu-funguje-dal.htm
    32 lidi skopolaminem, kdo nekdy uzil durman vi svoje. Pamatuju na jednoho chlapika ze sajbru, co si to v devadesatejch na nezvladnuty duchovno taky sel hodit. A povedlo se na poprv, frcel channeling.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MEA: chobot ty lidi otrávil, ne "údajně". byl za to odsouzenej a pak se nechal zbavit svéprávnosti.
    MEA
    MEA --- ---
    tady negativní info k aya, sdílel Miroslav Horák

    Katka odjela do Peru na ayahuascový rituál. Setkala se s démony, pak se jí spustily psychózy a musela i na elektrošoky | REFRESHER.cz
    https://refresher.cz/...=IwAR3MNkn1dr7lRPR7KdVaYldd3psjfyOawuwcD64D6HhvMnSza8ieEeFGUqk&gdpr-accept=1
    MEA
    MEA --- ---
    Dmt není o hloupých kecech, to nevíte?? Ani o tlachání, to je raději o tichu. Psssst. Zatím.
    MEA
    MEA --- ---
    Tak pánové. Člověk se na pár měsíců vrhne do víru praxe a teorie a rád,a tady je to mezitím jak u blbejch. Až na pár výjimek. To je mi docela líto, že auditko okupuje pár těch co se bojí naložit si do dýmky, jak bylo zmíněno. Velmi pěkně. Navíc se vyskytlo i pár připomínek na nevhodný ot. Takže klídek, k věci nebo upozorňuji na riziko banu. Zdar a dobrou.
    N_I
    N_I --- ---
    jeste k tematu bad tripu dobrej film

    Climax (2018) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/617305-climax/prehled/
    E2E4
    E2E4 --- ---
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    nj nyx toho znesie viac jak papier
    tu sa zmestia kilometre sragory
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    Dovolte mi, abych pronesl jedno starodávné moudro zenbuddhistických mistrů z kláštera Trôlolô, které se sem teď náramně hodí: "Kdo to říká, ten to je, tomu se to rýmuje"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    STARSIGN: no, sem rad za to uznani, ze tohle misto je detska izbicka.
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    N_I: inak je dost demencia odporucat ropusi jed niekomu kto mal raz davno hrst hribov a stratil sa pri pohlade do zrkadla
    takeho kamosa nakopat
    ale tak aspon konecne teta zistila co je to byt plastic people of the universe
    ze to nie je cucat lacne vino na lieky, tzv. halucucanice
    skoda ze to nezistili aj ostatni plastici co robili Lahvovi krovie
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    VYHULENY_UFO: ty budes dospely ked odides z detskej izby
    ale nafurt, nie vyniest smeti
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PURPUREAL: tak prvním úkolem je pacienta stabilizovat. rada dát si podruhé se možná někomu jeví jako správná, z pohledu klasickýho přístupu pomoct pacientovi je špatná. jestli ono ty si to nepředstavuješ moc jednoduše, jestli o etickým kodexu vůbec něco víš. a to se ani nezmiňuju o metodách.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    STARSIGN: hele, ja myslim, ze tu mas jine pratele, kteri taky berou psychedelicke drogy. mezi nas dospele se nepoustej.
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    N_I: aj Martin W. Ball mal a tusim aj ma seriozne problemy momentalne, nemoze spat
    nakolko to suvisi je otazka
    https://www.facebook.com/martin.w.ball/posts/10215131416732263
    PURPUREAL
    PURPUREAL --- ---
    N_I: "Navštívila jsem psychiatra Honzáka, který mi dal antidepresiva – prý jsem zažila „bad trip“, nepříjemný zážitek po požití psychotropní látky, a sama to nezvládnu, protože nastal prudký pokles serotoninu."

    Tohle je dobry. Pan Honzak se zjevne s nejakymi fakty neobtezuje. Proste predepise AD a tecka, protoze vam "poklesl serotonin" :D

    Pacient je s "odbornou diagnozou" spokojen, a Honzak taky, protoze pacient je mimo ordinaci, a poistovna zaplati. Dalsi prosim!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam