• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    LEF: tak sa opravujem, nie do dvoch hodín, ale do 200 km :D
    LEF
    LEF --- ---
    EVIANAIVE: no to si prave myslim ze je smrtelne kriterium: http://mapy.cz/s/lGuR

    a to je jen "teorie". Kamarad ma v jiznich cechach chalupu (kousek od Blatny) a jezdí to prostě za víc jak 2h (chápu, ze nema BMW 550i a ze vozi zenu a deti), ale i tak. proste je to celkem dalka a po nasich silnicich dvojnasobna.
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    LEF: autom ....šumava nejaké alebo tak je snád reál nie?...
    LEF
    LEF --- ---
    EVIANAIVE: mel bych obavy z tech 2h do prahy, to je snad nemozne ne?
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    nepoznáte prosím nejaký hotel/ubytovanie niekde na horách/šumava alebo tak ...v okolí do 2 hodín od prahy jednoducho :) kde majú niečo ako detské kútiky v obchodných centrách, akože im dám na dve hodinky postrážiť deti a potom po ne prídem? dík :)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    MAIKOR: Přesně tenhle máme, drží dobře. Navíc nikde není psáno, že si ho dítě bude chtít sundavat. Třeba Malvína ho bere jako šperk a je vždycky nadšená, když jí ho dávám. Chce to trochu taktizovat :-)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MAIKOR: tyvekovy naramek jsem použila xkrat, bez problémů.

    HANELA: mě už by to teda napadlo, navíc třeba na vánočních trzích v Německu tyhle náramky mají pro děti občas automaticky. Plus jasně, chce to dítě poučit.
    HANELA
    HANELA --- ---
    Jenže taky chce dítě hodně poučit, že když se ztratí, má ten náramek strkat každému pod nos :-)) dovedu si představit sebe, kdybych našla ztracené dítě, že mě to nenapadne, že by měl nějaký náramek!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BALAENA: chce to jen dostatečně těsně ovinout (neutahovat, ale nesmí to plandat), aby si to robě neposunulo do pozice, ve které už to užvýká
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Mám :-) Drží to dobře, ten čtvereček na konci je přezka a tu si dítě jednou rukou nerozepne, a ani zubama se to tomu našemu nepovedlo
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    BALAENA: diky za tipy, mas s tim primo zkusenost? Drzi to dobre?
    RYBKA: tohle me taky napadlo, ale videla bych to spis jako pro pripad nouze.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Další možná alternativa (mnou hojně využívaná, protože náramek jsem vždy zapomněla doma) je napsat dítěti nutné údaje propiskou přímo na ruku, ale jsou i děti, co to nesnesou.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAIKOR: a jinak samozřejmě celý sortiment infoband
    Náramky InfoBand™ | Infoband - náramky na ruku pro děti, jmenovky
    http://www.infoband.cz/naramky-infoband/

    a mají tam i jednorázové náramky z tyveku (takový ten plastový papír, jak se používá na vstupy na festivalech)
    Tyveky | Infoband - náramky na ruku pro děti, jmenovky
    http://www.infoband.cz/tyveky/
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jo a jeste me napada, ze by se mohl hodit identifikacni naramek, mate tip na neco konkretniho?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    TORUVIEL: to zni jako sen, kez by to tak bylo i u nas.

    KATIA: od dvou? Tak to je super, Toni ma lehce pres dva roky. Tak pro jistotu ho poridim, kdyby selhaly ostatni metody :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    MAIKOR: mně teda i v dospělosti stačí kinedrylu 1/4, po celé tabletě jsem byla hotová celý den. ale jinak je to bomba, přežila jsem s tím dost drsný noční přesuny :-)) takže dostatečně velkému děcku (je to od dvou let), bych to na dlouhou cestu klidně dala... ale fakt bych asi zvažovala i nižší dávkování.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    :-)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    MIDORI: peklo, to je celkem příhodný název:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam