• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    PETATA
    PETATA --- ---
    VENIKA: my jsme byli na vylete v Benatkach ted v lete s pulrocnim a 3,5 letou a ty schody s kocarem byly strasne peklo!
    vubec jsme si to s detmi neuzili
    myslim, ze urcite najdete lepsi destinaci
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VENIKA: zrovna Benátky mi s ohledem na množství schodů v kombinaci s kočárkem ideální nepřijdou....my byli s malýma dětma v Paříži, tam je to teda v metru s kočárem taky peklo, v Kodani, který je super, ale na severu
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    VENIKA: jako on je to trochu debilni dotaz. Ja vim, ze doletet se da kamkoli :)). Ale proste ttreba i tak, aby to nestalo majlant (ale nemusime jet nutne budget variantu) a uvitam doporuceni, kde se vam to s detmi libilo.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    muzu tip, kde jste byli s detmi kolem 1,5r v zahranici na prodlouzeny vikend? idealne nekam, kde je vic teplo (ted brezen, duben), a da se tam doletet primo. Jak to tu ctu, tak zvazuju Benatky, ale byla jsem tam kdysi davno a mam k nim nejakou nechut, tak me z toho klidne vyvedte. Cilem neni nic extra - prochazky, odpocinek (jak jen to s detmi jde :), pekna mista, kdyz by bylo neco specialniho pro deti, je to plus.
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Nemate prosim tip na nejaky kids friendly kemp v zapadnich Cechach? Radi bychom na velikonoce, tak 5 rodinek s detma 3-9 let, asi radsi prirodne nez pension, ale aby to bylo hezky. diky moc za jakykoliv napad!
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    Hlasim, ze jsme prosli se vsim v pohode, ani sem nemusela nic ochutnavat.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    EDERA: no, když tak některý ty rozčvaňhaný papundekly ve skleničkách vidím, tak se té úvaze ani nedivím
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    EDERA: Po mně naštěstí ne - tu horkou vodu bych do sebe lila nerada ;-) Dokonce po mně ani nechtěli, abych skládala dvojčecí kočár, aby se vešel do rámu. Což mě u singlu vždycky hrozně štvalo. Asi jim bylo jasné, že bych jim musela zatím rozdat děti!
    EDERA
    EDERA --- ---
    LORAIN: Někdy chtěli, abych to před nima ochutnala na důkaz, že to fakt je jedlé.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    STARDAY: úplně v pohodě mě/nás pustili s plnou litrovou termoskou a několika lahvičkama přeplněnýma studenou. A ještě spoustu jinýma miminíma věcma, který by za normálních okolností do letadla nepustili.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    KATIA: to je pravda, dik :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    STARDAY: s pitím/vodou pro dítě jsme nikdy neměli problém a to dokonce ani v situaci, kdy už to bylo větší dítě a klidně nás mohli poslat do háje... normálně bych si to vzala, nakonec vylejt vodu můžeš vždycky;-)
    JCK
    JCK --- ---
    STARDAY: no to mně nenapadlo, i když proč ne.. jenom tam tu vodu asi neproneseš.. teda můžeš to zkusit, někde jsou na kontrolách chápavý, ale třeba v londýně mi otevřeli všechny přesnídávky a ochutnávali..
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    JCK: jakoze mi ohrejou moji kojeneckou vodu?
    JCK
    JCK --- ---
    STARDAY: kontrolou musíš projít s prázdnou termoskou, to dá rozum. za ní jsou ale ještě vždycky bary nebo fastfoody, kde ti horkou vodu do termosky ochotně poskytnou.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    STARDAY: letusky ti urcite teplou vodu udelaj, ale jestli jeste pouzivate kojeneckou, tak bych tu vzala s sebou (v termosce)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    prosimvas, zacitecnicky dotaz - s ditetem do letadla, nechaj me vzit teplou vodu v termosce? nebo mi vodu na mliko ohrejou az v letadle?
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    ANNAWA: Hezky, ale cenove pro nas uplne mimo. Zkusime to airbnb
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MIDORI: my jsme bydleli přímo tady
    Hotel Aaron, Mestre, včetně fotografií – Booking.com
    http://www.booking.com/...y;dest_id=-121620;ucfs=1;matching_block_id=18712502_88162110_0_0_0;m_occ=2
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    ANNAWA: A dala bys minpls tip na hotel?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam