• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    VENIKA: ale nevsimla jsem si, ze chces teplo, ja bych se nebala ani Rima.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    VENIKA: Benátky mam rada, ale s kocarkem nelze. My měli nositko.

    S malými detmi mame v oblbe viden a berlin, opakovane nadšeně overeno.


    KATIA: tu milujeme, a roky jsme tam nebyli, chystane se tam.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    VENIKA: Benatky s kocarkem neeee! Byli jsme pred dvema lety, sice jenom na den, bylo to desny, fakt je tam hodne schodu, hodne lidi, neuzijes si to. Proto se tam ted vracime jen sami dva :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    VENIKA: my jsme byli na vylete v Benatkach ted v lete s pulrocnim a 3,5 letou a ty schody s kocarem byly strasne peklo!
    vubec jsme si to s detmi neuzili
    myslim, ze urcite najdete lepsi destinaci
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VENIKA: zrovna Benátky mi s ohledem na množství schodů v kombinaci s kočárkem ideální nepřijdou....my byli s malýma dětma v Paříži, tam je to teda v metru s kočárem taky peklo, v Kodani, který je super, ale na severu
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    VENIKA: jako on je to trochu debilni dotaz. Ja vim, ze doletet se da kamkoli :)). Ale proste ttreba i tak, aby to nestalo majlant (ale nemusime jet nutne budget variantu) a uvitam doporuceni, kde se vam to s detmi libilo.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    muzu tip, kde jste byli s detmi kolem 1,5r v zahranici na prodlouzeny vikend? idealne nekam, kde je vic teplo (ted brezen, duben), a da se tam doletet primo. Jak to tu ctu, tak zvazuju Benatky, ale byla jsem tam kdysi davno a mam k nim nejakou nechut, tak me z toho klidne vyvedte. Cilem neni nic extra - prochazky, odpocinek (jak jen to s detmi jde :), pekna mista, kdyz by bylo neco specialniho pro deti, je to plus.
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Nemate prosim tip na nejaky kids friendly kemp v zapadnich Cechach? Radi bychom na velikonoce, tak 5 rodinek s detma 3-9 let, asi radsi prirodne nez pension, ale aby to bylo hezky. diky moc za jakykoliv napad!
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    Hlasim, ze jsme prosli se vsim v pohode, ani sem nemusela nic ochutnavat.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    EDERA: no, když tak některý ty rozčvaňhaný papundekly ve skleničkách vidím, tak se té úvaze ani nedivím
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    EDERA: Po mně naštěstí ne - tu horkou vodu bych do sebe lila nerada ;-) Dokonce po mně ani nechtěli, abych skládala dvojčecí kočár, aby se vešel do rámu. Což mě u singlu vždycky hrozně štvalo. Asi jim bylo jasné, že bych jim musela zatím rozdat děti!
    EDERA
    EDERA --- ---
    LORAIN: Někdy chtěli, abych to před nima ochutnala na důkaz, že to fakt je jedlé.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    STARDAY: úplně v pohodě mě/nás pustili s plnou litrovou termoskou a několika lahvičkama přeplněnýma studenou. A ještě spoustu jinýma miminíma věcma, který by za normálních okolností do letadla nepustili.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    KATIA: to je pravda, dik :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    STARDAY: s pitím/vodou pro dítě jsme nikdy neměli problém a to dokonce ani v situaci, kdy už to bylo větší dítě a klidně nás mohli poslat do háje... normálně bych si to vzala, nakonec vylejt vodu můžeš vždycky;-)
    JCK
    JCK --- ---
    STARDAY: no to mně nenapadlo, i když proč ne.. jenom tam tu vodu asi neproneseš.. teda můžeš to zkusit, někde jsou na kontrolách chápavý, ale třeba v londýně mi otevřeli všechny přesnídávky a ochutnávali..
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    JCK: jakoze mi ohrejou moji kojeneckou vodu?
    JCK
    JCK --- ---
    STARDAY: kontrolou musíš projít s prázdnou termoskou, to dá rozum. za ní jsou ale ještě vždycky bary nebo fastfoody, kde ti horkou vodu do termosky ochotně poskytnou.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    STARDAY: letusky ti urcite teplou vodu udelaj, ale jestli jeste pouzivate kojeneckou, tak bych tu vzala s sebou (v termosce)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    prosimvas, zacitecnicky dotaz - s ditetem do letadla, nechaj me vzit teplou vodu v termosce? nebo mi vodu na mliko ohrejou az v letadle?
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    ANNAWA: Hezky, ale cenove pro nas uplne mimo. Zkusime to airbnb
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MIDORI: my jsme bydleli přímo tady
    Hotel Aaron, Mestre, včetně fotografií – Booking.com
    http://www.booking.com/...y;dest_id=-121620;ucfs=1;matching_block_id=18712502_88162110_0_0_0;m_occ=2
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    ANNAWA: A dala bys minpls tip na hotel?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MIDORI: jj.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SOLEI: litacka plati i na mestre, do benatek 10 minut, zastavka u hotelu... nepřišlo mi to jako ztrata peněz ani casu. Je pravda, ze my snad nikde nechodivame pres den zpět do hotelu.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    SOLEI: Nn, letome. Chapu to spravne, ze Mestre je mesto pred tim mostem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam