• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    Cestujete s vasimi ratolestmi? Mate tipy na pekna mista pro deti v Cechach ci jinem kraji? Cestujete autem, vlakem, na kole, letadlem ci pesky? Vite o peknem, levnem ubytovani zamerenem pro deti? ...SUP SEM S VASIMI ZKUSENOSTMI. CESTOVAT SE DA V JAKEMKOLI ROCNIM OBDOBI.
    rozbalit záhlaví
    PETATA
    PETATA --- ---
    NIXMA: Berounka- nejblíže pláž Řevnice (je tam molo), Dobřichovice brod pod zámkem či naproti pláž u jezu, Černošice Mokropsy, kde je písčitá pláž a ideální přístup do vody
    NIXMA
    NIXMA --- ---
    mate prosim nekdo tip na koupani (s detmi 4 a 1) v okoli mnisku pod brdy? neco prirodniho, kde nebude narvano.. (berounka, voznice?) diky!
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    QUANTI: ja z toho mela hruzu, ale fakt 100 % uspech. Bez toho by to vůbec neslo, jeli jsme třeba tohle

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ANNAWA: dík, Viki nám zas před dvěma týdny zeblil celý auto, koupila jsem včera Kinedryl, snad bude fungovat.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Jinak, jdu sem slozit odu na kinedryl a jeho varianty. Naplanovali jsme si na leto dvoutýdenní dovolenou s přesuny autem, pricemz na prelomu jara a leta se naší dceri zacalo v aute delat blbě. Ale vyslo to, ufff. A ze jsme jezdili i po drsnych cestách.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    POZITRON: josefina mela OP pd dvou mesicu, ted jí budou tri a sla jsem ji delat pas a shodli jsme se s urednici, ze potřebuje i nový OP, Bartův OP ze ctyrech let je u v jeho sedmi ok.
    HANELA
    HANELA --- ---
    ANDREJKA: vlakem do Roztok a procházka podél Vltavy
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    ANDREJKA: hezky hriste je dole na petrine za lanovkou. Da se to spojit s prochazkou po Petrine, nebo s jizdou lanovkou. Pro dospeli jako bonus vyhled na Prahu, ale zase zadny turisticky peklo
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ANDREJKA: naši milovali a milujou chuchelskou minizoo, jinak bych šla po hřištích s vodními prvky (Gutovka, park Maxe van der Stoela), pěkný hřiště a vůbec zábava jsou ve Stromovce, taky kousek od Pražského hradu je hřiště na Novém světě, což se dá spojit s tím hradem nebo královskými zahradami u letohrádku. Jo a hezký hřiště a parní vláček je na Žofíně.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    DYNK: p4 budejovicka aktualne podle jejich webu vyhotovuje dokonce za min nez dva tejdny
    DYNK
    DYNK --- ---
    Potvrzuji dva tydny na obcanku. Pásy na tom byly stejně. Na webu úřadu jde dohledat z jakého data mají aktuálně hotové průkazy, tam člověk vidí momentální situaci.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    POZITRON: delala jsem ted oboji za 150,-
    Doklady za dva tydny..
    EDERA
    EDERA --- ---
    POZITRON: Novou občanku si teď nechával dělat muž a byla za dva týdny. Naše pasy v zimě byly stejně rychle.
    Dětský pas i občanka mají platnost 5let/dokud nedojde k výrazné změně podoby. Tříleťák s dokladem, kde má fotku z doby, kdy mu byl rok, nejspíš v pohodě projde, pětiletý už spíš ne.
    EDERA
    EDERA --- ---
    POZITRON: Novou občanku si teď nechával dělat muž a byla za dva týdny. Naše pasy v zimě byly stejně rychle.
    Dětský pas i občanka mají platnost 5let/dokud nedojde k výrazné změně podoby. Tříleťák s dokladem, kde má fotku z doby, kdy mu byl rok, nejspíš v pohodě projde, pětiletý už spíš ne.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    EDERA: ok, udelam oboji. mam zkusenost, ze treba obcanka byla vzdycky driv, nez slibovali, klidne uz za dva tejdny. a jak dlouho pak ten doklad vydrzi? precijen dite vypada jinak v roce a jinak ve trech. :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    POZITRON: Občanka stačí, ale když už tam stejně půjdeš, tak dává dobrý smysl nechat udělat obojí najednou. Za pas ve standardní lhůtě chtějí 100 Kč, za občanku 50. A jde jim to obvykle rychleji než za měsíc.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    totiz ja jsem se na to vykaslala a ted, kdyz bych rada kupovala letenky, to bez Mareckova dokladu nejde. a resim, co bude rychle a snadno, ale zase expresni poplatek platit nechci.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    pro cestovani v ramci EU staci pro v dobe cesty rocni miminko obcanka? a udelaj mi ji normalne v miste, kde jsem si ji delala ja?
    EDERA
    EDERA --- ---
    HOJ_TY_STEDRY: Přijde mi, že to splňuje vše z Tvého zadání.:-)
    HOJ_TY_STEDRY
    HOJ_TY_STEDRY --- ---
    EDERA: dík, to vypadá skvěle!
    EDERA
    EDERA --- ---
    HOJ_TY_STEDRY: Penzion Uko, Bedřichov.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam