• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ANNAWA: www.stromhouse.cz
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    KAERI: Dokonce slibují i rodinné pokoje - https://www.hotelvega.cz/cs/
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRAMIN: kde přesně jste byli?
    KAERI
    KAERI --- ---
    MUFLONEK: Okouknu, děkuji.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    KAERI: Co hotel Vega?
    CALLUNA
    CALLUNA --- ---
    KAERI: na stránkách Ověřeno rodiči se dá ledacos najít, pro Luhačovice https://bit.ly/2XvI3PE je ale nejbližší nabídka až v Uherském Hradišti. To asi moc nepomůže.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Chystáme se letos s rodinou vyjet do Luhačovic. Jenže je nás jako psů (konkrétně 5). Náhodou někdo nevíte o ubytování v Luhačovicích nebo jejich velmi blízkém okolí, které pojme 2 dospělce a 3 děti, ideálně v 1 pokoji/apartmánu (případně kde se nebudou divně koukat, když půjdeme do třílůžkového pokoje a nejmladším dvěma dětem usteleme svépomocí)? Nemusí to být super luxus. Děkuji.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Nepotřebujete někdo knížku o Sašovi na cestách? Objednávka 3 knih je o dost výhodnější a s linkem na zhlednutí filmu. Kdyžtak pošta :-)

    Podpořte "Saša jede na kole přes Tibet" na Startovači - Projekty | Startovač
    https://www.startovac.cz/projekty/sasajede/
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    DINEN:
    VALENTINA: jeste Lipsko, to je bliz (z Prahy teda) a je tam po Vidni udajne 2. nejlepsi zoo v Evrope.
    KATIA
    KATIA --- ---
    Národní památník na Vítkově: pokud někdo rád turistiku, tak je tu dočasná výstava i s pár ukolama/kreativním koutkem pro větší děti. jinak klasické lákadlo vyhlídka že střechy :-) k stále výstavě mají myslím nějaké handouty, ale to je spíš už pro školáky, kdo chcete dohánět české dějiny...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    kdyz je rec o spani nekde "jinak". ted jsem byla v domecku v korunach stromu kousek od prahy. uzila si i trileta. jen teda zadny proud, voda a tak. o kus dal v lese maji i teepee a tam uz je i virivka.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MONI: to je asi dost individuální, ne? :-) jak jsem psala, kamarádka tam byla za poslední rok 3*, podle mě tak 3-5 nocí a hrozně nadšení :-)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    MONI: Dekuju :) nam by prave asi stacila ijedna noc
    MONI
    MONI --- ---
    STARDAY: na tom jejich webu, ve všední dny, např. 8.-10.7. stan v campu, hotel 18.-20.8. (dřívější termíny jsem našla jen na 1 noc). Týdenní pobyt tam už nenajdeš, ale upřímně být tam tolik dní ani nedoporučuju, jednak to ubytování je dost drahé a zoo se rychle omrzí. My jsme tam byli právě ty 2 noci, tj. 3 dny a ten třetí den už mě to teda moc nebavilo...
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    MONI: kde vidíš volná místa na webu? já vidím jen formulář, kde se musí zadat konkrétní datumy a namátkou se mi nic najít nepodařilo :(
    MONI
    MONI --- ---
    COQUINE: my jsme tam byli minulý rok v hotelu, dohromady 3 rodiny a rezervovali jsme někdy v zimě... Teď koukám na jejich web, že ještě mají na prázdniny volná místa v hotelu a místa pro vlastní stan, ty bungalovy už opravdu nejsou.
    COQUINE: Večer po zavíračce nám zoo nepřišla moc zajímavá, většina zvířat byla schovaná v budovách. Část rodiny jela na noční safari tím safari truckem a to prý bylo hezké. Nejkrásnější to bylo brzy ráno před snídaní, když zvířata vybíhala ven a všude byl ještě klid bez lidí...
    Jinak i normálně na vstupenku se v zoo nechá být až do 22h.
    RYNA
    RYNA --- ---
    KATIA: Mám pocit, že rezervace na novou sezónu otevírají někdy začátkem ledna a akorát je potřeba si to pohlídat, protože je fakt rychle plno. Mám dvě kamarádky, které tam loni a letos byly s rodinami a obě úplně světélkovaly blahem, jak se jim to líbilo.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    KATIA: jasny no.

    ja teda vubec nevedela, ze se tam da ubytovat a ze kdo je tam ubytovan, muze do safari i po zaviracce. to mi prijde fajn :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    COQUINE: kamarádka tam byla už tak třikrát, hrozně si ten kemp chválí, ale prostě brala termíny na stan, co někdo pustil...
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    KATIA: to je husty, jsem jim koukla na web a fakt ze jo. na hotel prijimaji rezervace na 2020 a i na stany o vikendech v zari plno :-o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam