• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    AZIM: master lucker je číňan s 11 spikeridge steedama :) https://imgur.com/tVZAhsu
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: jo to sem nepíšeš jako co máš vybrat jo :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    velen, deathwing, nzoth ... arena draft level master lucker
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    nepomohl by nekdo s arenou ?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PLOMBDENTIST: jj na androidu je to hnus velebnosti
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ONDRA_PATA: hraju na iphone se klidne 4 hodiny v kuse a bez jedinyho problemu, hraju zatim tyden a vse ok.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    ta hra je obecne prasacky naprogramovana, na ipohu je animace karet podstatne plynulejsi nez na androidu - bez ohledu na vykon
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Na Androidu zas šíleně klesají FPS na animaci enchantu potvory - taková Living Mana znamená skoro nehratelnost, dokud jsou enchantované potvory na stole.
    WANAH
    WANAH --- ---
    ONDRA_PATA: na iPadu se mi to stává taky. To trháni a naslednej crash v kolekci, teda pozoruju od doby co tu hru hraju, proto stavím decky jen po novém spuštění app. nebo na PC .
    Ve hře se mi to začne trhat v polovině případu když priest změní portrét.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    jak jste na tom uživatelé iphonů, případně iOS 10.3.3? od posledního updatu hry se mi cca každá pátá hra (nebo cca každou hodinu) začne hra tak trhat, že už jsem kvůli tomu prohrál právě pátou hru. a když craftim nebo stavim deck, tak se to taky občas začne sekat. tam ale stačí chvíli počkat a jde to. někdy se to a hra spadne na plochu.
    v pozadí neni spuštěnýho nic, před hrou často čistim
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    outplayed :(

    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    k tomu warrovi

    Movie Length Mill Warrior Extravaganza
    https://www.youtube.com/watch?v=tjJisAl8d_U
    FLAD
    FLAD --- ---
    Je nekdo online na challenge friend?
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    AZIM: ted jsem koukal na jeho war fatigue match s priestem, co si nandal DK wariora a locka plus mel brzo hero power zadaco. cifka prohral, ale takovej fight sem dlouho nevidel.
    AZIM
    AZIM --- ---
    FEKASON: cifka to hraje uz par dni ... https://www.twitch.tv/stanislavcifka ... a asi zda se ze celkem uspesne
    AZIM
    AZIM --- ---
    CHEWBACCA: sorcerer apprentice ... zlevnuje kouzla kdyz je na boardu, glyph je discover kouzlo a zlevní ho o 2 many
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    CHEWBACCA: zlaty karty dostavas bud z packu, ty jdou rozebrat, nebo za leveleni jednotlivych class a ty rozebrat nejdou ... takze jestli mluvis o restore 8 health u druida (healing touch) tak to rozebrat nepujde
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    CHEWBACCA: je to basic karta, rozložit nepůjde vůbec. A když ti z packu padnu něco, co už máš, je lepší dissovat zlatý a alespoň si za ten dust dřív vycraftíš karty, který potřebuješ. Do začátku taky rozhodně necrafti commony ani rare, ty napadají samy za chvilku (a stejně tak nedissuj ty, co nemáš dvakrát- brzo bys toho mohl litovat).
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    A dalsi: mam dve normal a dve zlaty karty restore 8 health, jaky rozlozit ?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    CHEWBACCA: googluj exodia mage
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    predem sorry za moje casual vyjadrovani :-) hraju cthun druida s prevladou karet s tauntem. Ted jsem hral proti magovi. Ja full health jemu zbejval 1hp. To ze zahral kartu ktera mu dala jeste jeden round navic tomu rozumim ale co zahral za kartu ze i kdyz mel dve many tak mi tam poslal 4 nebo 5 fireballu za sebou ?
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    LEDOFREDO: z classic setu mi toho moc lepšího padnout nemohlo... Takze za me spokojenost ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam