• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    AZIM
    AZIM --- ---
    PLOMBDENTIST: ja to taky dám cancel 9* z 10ti, kór když ta žádost přijde po hře kde Vám je jasný že reqestor je pln hněvu ... a i přes to měl jedinej člověk rozumnej přístup a psal že mi to hezky přišlo, prostě zkušenost mě naučila na to většinou srát ... to asi chápe každej, jo občas mě napadlo že to mohl být fajn člověk ale těch kolem sebe má každý dost a ne že by jich mohlo být málo ale věkem člověk hořkne a musím říct že mě to. na sobě samým asi sere a zkusím to zlepšit
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Kdyz cekam, ze mi souper bude do posty nadavat, tak si ho pridam a nez stihne napsat, tak ho z pratel vyhodim a takhle dokola. Nekteri to vydrzi delat i 10x:)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ONDRA_PATA: http://www.heartharena.com/


    statistiky z 9 her s huntery, jen jeden nezačal Alleycat into Crackling Razormaw into Animal companion/Bow...

    jen dva pak nepokračovali turn 4 Houndmaster... snad 50% hunterů, kokoti
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    J4C0B1M: da se to nekde nejak navolit rucne? ted mam docela slusnej deck na mobilu a rad bych si to nekde spocital
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    CUZMAN: spíš "dávám"
    MATHES
    MATHES --- ---
    CUZMAN: pokud je nekdy prijmas, tak je prijmas, ne?;)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    MATHES: jeste by tam melo bejt jak kdy :-)
    MATHES
    MATHES --- ---

    Friend requesty od random lidi po hre

    62 hlasy od 62 respondentů

      XINDL
      XINDL --- ---
      Ja teda kazdej friend request prijimam. Strasne me bavi cist, jak sou ty lidi uplne v pici :D
      ONDRA_PATA
      ONDRA_PATA --- ---
      UNCLE_JIMBO: ja bych na ty rozmazleny srace nemel nervy a uz bych hledal adresu,kde bych toho usmrkanyho uhrovityho nerda vohnul pres koleno a dal mu par na prdel :D hulvati hovadsky!
      UNCLE_JIMBO
      UNCLE_JIMBO --- ---
      ONDRA_PATA: to já se na to vždycky těším, když dám někomu totální RNG vejprask tak už si otevřu friendlist a čekám jestli přijde :D
      ONDRA_PATA
      ONDRA_PATA --- ---
      UNCLE_JIMBO: pekny,proto nikoho po vyhre nepridavam :D vcera to jeden zkousel sestkrat ikdyz jsem furt odmital
      MATHES
      MATHES --- ---
      me si ted nedavno pridal nejakej typek a zacal do me tepat jak je mozny, ze hraju arenu na 3:2, kdyz mam double UI druida, jestli to hraju nohama, nebo co to sakra ma bejt...

      ... tak jsem mu vysvetlil, ze jednu hru jsem zacal hrat ve 4. kole a druhou me smotal prakticky standard elemental shaman.

      a druhej den mi dal 80g quest :D

      zazraky se deji pratele.
      J4C0B1M
      J4C0B1M --- ---
      hele jestli používáte na stavbu decku Heartharena companiona, tak jakej tam máte archivovanej nejvyšší draft?

      nikdy jsem ty starý runy nezkoumal, ale dle seřazení mám Top3 lock, lopck, shaman

      ale ten lock je docela tvrdej :D

      http://www.heartharena.com/arena-run/9337r8 77,3

      http://www.heartharena.com/arena-run/z546w6 76,7

      Kripp měl snad 78-9?
      ELEMENT_LEAD
      ELEMENT_LEAD --- ---
      slusny :) me nejvic rozesmal flame, kdy se typek snazil anglicky napsat, ze protihrac mel lethal uz minule kolo, ale misto toho tradoval a vylezno z nej neco ve smyslu:

      "u win but no u beat my people! noob!"
      UNCLE_JIMBO
      UNCLE_JIMBO --- ---
      po dlouhý době pěknej flame :) tomu ruskýmu ani nerozumim, ale konec mě pobavil

      WANAH
      WANAH --- ---
      AZIM: I když mě to s vlivem peněz taky napadlo nemyslím si, že by to bylo reálný.
      Jak píše jimbo je to o dost vyrovnanější (ale nikoli vyvážené :)). Tahle situace je nastavená hlavně zvýšením RNG efektu což je zároveň spolehlivej tilt trigger.
      Záchytné body to taky trochu deformujou. Jak lidi nemůžou spadnout jsou ochotni zkoušet fakt bestialní decky a protože i slepá slepice najde občas zrno vytváří se kolem nich taková "bublina". Někdy je fakt porod odlepit se.
      ONDRA_PATA
      ONDRA_PATA --- ---
      mně ta hra na 5s teď neuvěřitelně padá. včera čistá instalace ios11 a od tý doby katastrofa. ono to teda padalo i před tim, ale dnes je to nehratelný
      J4C0B1M
      J4C0B1M --- ---
      Royalty Rogue {Rank 5 to top 20 LEGEND} - Hearthstone Decks
      http://www.hearthpwn.com/decks/934030-royalty-rogue-rank-5-to-top-20-legend

      KeleStealth Rogue [Rank 5 to Legend] - Hearthstone Decks
      http://www.hearthpwn.com/decks/935549-kelestealth-rogue-rank-5-to-legend

      zkuste :)
      PLOMBDENTIST
      PLOMBDENTIST --- ---
      My jsme Radiohead a nesnasime uplakanky!
      :)
      VOMAJDA
      VOMAJDA --- ---
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam