• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    NYRLEM: nechci polemizovat, jestli ma byt Raza treti nebo desata. kazdopadne je ale pro highlander priesta naprosto zasadni!

    ja nekdy minuly tyden dojel r5 na wildu prave s highlander priestem, a raza je jedina karta, kterou NIKDY nemulliganuju. bez ni se vyhrat vicemene neda (v zasade jen na fatigue nebo ze souper nevydrzi s nervama). naopak reno neni nijak zasadni. nechavam ho malokdy, v nekterych matchupech je i vyslovene spatnej (a na rancich kolem 5 jsem narazel temer vyhradne na takovy matchupy). kdyby reno dostal banana, highlander priest by byl stale dobrej. kdyby raza dostala banana, highlander priest by spadnul z t1 nekam k tomu t3
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    PLOMBDENTIST: raza treti je nesmysl .. nez prisel anduin, reno priest byl t3, oproti sorcce a hlavne warlockovi uplne marnej .. kdyz odesel reno, byl to porad t3 :D
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    pokud byste vedeli o nekom kdo chce account koupit, tak prosim do posty
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    SPAJDA02: AZIM: to by me taky zajimalo za kolik to pustis
    AZIM
    AZIM --- ---
    SPAJDA02: napis pak jestli ti nekdo dal vic nez pet dolaru ... videl jsem ze se HS ucty prodavaji i pres 500 USD ale nejak se mi nechce verit ze za to nekdo realne takovy prachy zaplati, ten kdo na to ma si rovnou koupi baliky a dostane se tim k podobne sbirce ... aspon muj nazor
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ted jsem na r7 a zpet na r8 potkal tri hry za sebou trikrat stejnyho hrace. je to vubec mozny? :D nejakej reno control lock,uz na toho chuja nemam nervy ho potkat po ctvrty a zase dostat :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    :D musíš zkvalitnit gameplay, nepotřebuješ dobrý karty
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    no nic tak prodávám účet, arena draft 65,4 rating, při 1-2 situaci potkám deck, který má brawl, bog creeper, slam, shield slam, cobalt scalebane( karta, kterou jsem nedraftoval ani nepamatuju, zatím všichni protivníci ji měli), bladed gauntled atd. prostě k nasrání...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    PLOMBDENTIST: jediny co mi v tom seznamu prebyva je aluneth asi, ta karta mi neprijde tak dobra to bych asi do top 10 nezaradil

    jinak me se hrozne libil keleseth hned od launche FT i kdyz v ty dobe ho nikdo nehral, ale ted mi to prijde jako ukazkovej priklad toho jak karta nema vypadat ... kdyz to prijde do ruky/early tak to je +30% wr a z pozice protihrace je to hrozne demotivujici, jako povedlo se mi vyhrat vcera i mirror rogue kdy on kelesetha mel od 2 kola a ja ho nedostal celou hru, nebo naky defensivnejsi baliky jsou to taky schopny ustat kdyz jim to dobre chodi a rogueovi uz po kelesethovi ne, ale to jsou jen vyjimky
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    update oblibeneho zebricku legendarek
    Hearthstone: The 20 best legendary cards | PC Gamer
    http://www.pcgamer.com/hearthstone-the-25-best-legendary-cards/
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    SPAJDA02: dnes jsem rano myslel na to samy :pak jsem se ale vyskrabal na r8. pak zas na r10. ted jsem r9, serou me hunteri,zoolock a roguna.
    kdyz vezmu control,dostanu control... ted mam 5 vyhrr swinstreakem s milldruidem,ale bojim se hrat dal,abych nesel zpet na r10 :D
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    asi prodam ucet, to je uplne v prdeli jak to chodi, co draftuju...
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: tak a mam stejnej strop na wildu ... 8 ***** a dve spadnu, pripadam si jak hobit
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    ONDRA_PATA: Hmmm uz 10 dni bych potreboval streak 10->5.

    Kdyby nekdo mel tip, tak sem s nim.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    takze stacilo se dostat na r14 a najednou s jednim prerusenim winstreak r14(1 hvezda) > r10.
    murloc paladin
    TETH
    TETH --- ---
    MATHES: LOL, jsem to totalne prehledl... Dik
    TETH
    TETH --- ---
    koho volite za sampiona?
    Hearthstone Official Game Site
    https://playhearthstone.com/en-us/blog/21362084
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ONDRA_PATA: story of my life...
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: asi zkusim toho tvyho
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: co bych za 10 dal. jako asi je dobre,ze je to celkem vyrovnany,vlastne bych si nemel stezovat,ale kdyz to je tak frustrujici :D
    ani big priest,co me vytah v prosinci na r11 mi ted nepomohl ani na r17, spis me shodil.
    taky jedu wilda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam