• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZAPPO: QUARATH: jojo je hrozne easy, pokud pokazdy, kdyz tohle zkousite tak nepotkate blba, co dela kazdy kolo counterspell a kdyz to nahodou vite, tak pak potkate toho typka, co po kazdym vasem spellu lizne kartu co ma cost 1. potkal jsem ho pokazdy, kdyz jsem mel spell heavy deck.

    QUARATH: jo lock byl taky docela pain. jedina class se kterou se mi podarilo prohrat v prvnich 3 kolech

    ARANIUS: u warra jsem mel kliku na "zlevni drahy miniony na 5" + triple Wrynn a byla to docela pohodicka:D
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    QUARATH: Pre mna bol najväčší pain warrior, tiež včera som ho dal ako posledného ...
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    ZAPPO: presne, mag byl easy...spelldmg+triple fireball=gg
    ja se sekl na lockovi
    MATHES
    MATHES --- ---
    K O N E C N E

    s magem to byl nakonec nejvetsi pain

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NYRLEM:

    jj, ja vim hraval, pak ho vyradili ze je moc slabej... V realu sem ho nikd yu warlocka nepotkal...

    Nicmene ze se hraje ve warlockovi nic nemeni na tom, ze bych ten svuj deck poznal, kdyz by ho souper pouzil v souboji protoze ja mam huntera :-)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KAJJAK: oakheart se hraje v nekterych buildech control warlocka ..
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    No ja psal ze mi padl oakheart jako legenda z otevreneho baliku a mel sem quest na huntera, tak neni moc s podivem, ze je deck ovlivnen temato dvema podminkama...

    Vyhoda co se unikatnosti tyce je v tom, ze oakhearth se moc nehraje, takze podobne to pravdepodobne nikdo jiny postaveno nema a kdyz to potkam na zebricku, budu vedet, ze to je muj deck obslehnuty z hearthpwn :D
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    _DOMINIK_: tak to jsem teda blbe precetl .. v tom pripade i ten tridrop je vlastne haste poison shield coz je dobre, pokud tam neni jiny 2 drop .. kdyz se toho dozije proc ne :d
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    NYRLEM: spatne jsi oakhearta precet :)
    neni to "1drop, 2drop a 3drop", ale "1attack (poison dude, ted v novy verzi to ovsem trochu prasi tar creeper), 2attack (haste pro poison duda), 3attack (haste fledgling)"

    jinak ale samozrejme souhlasim - neni a nebude to tier1 deck, ale vzhledem k mire invence to pusobi na papire relativne schopne
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    _DOMINIK_:
    KAJJAK:
    tak jsem se ti na to taky mrknul .. stoneskin basilisk a gastropod tam imho nemaji co delat, master oakheart je dost nekonzistentni. Kdyz to rozumne vymenis, tak to bude celkem rozumnej midrange.

    Vysvetleni: staty jsou neumerne nizke mana costu, gastropod je fajn v arene, ale na standard je to karta za kartu a dobrovolna pasivita. Oakheart nevytahuje zadny onedrop a polovina 2 dropu je doomsayer, ktereho se nezbavis .. to neni wincon ani zachrana brzda. Houndmaster ti imho ciluje jen 6 levnejsich priser, coz mi prijde taky malo konzistentni.

    Pokud tvrdis, ze to mas proti aggru, tak nevim, cos tam mel predtim :) podle me tohle nema narok proti aggro paladinovi a face hunter nebo secret mage to taky predbehne. Kdyz vymenis tech par karet a doplnis tam kocicky, 3/2 evolve a krtka nebo 1/1 beasta co da beasta, tak mas vcelku klasickej midrange.
    TRAFO
    TRAFO --- ---
    A ja si rikal, ze ten nemec to pro ten zapalene-nasranej gezicht musi vyhrat a ono ne!
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK: imho dobry zmeny, gratz k rank progressu
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Zkusil sem to na vase rady trochu poladit proti agrum a rank 6 padl https://image.prntscr.com/image/wLd90NB6Q1WEa0yQQw4Aag.png

    https://hsreplay.net/replay/Xv2uurCzQZTF4FWQq2nd4o
    Kajjak vs. iko - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/VS5KaJ5p6U7FYnBhyatv2L
    na vsechny agra to samozrejme nefunguje, ale nejake to uz odfiltruje...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    skoda, zase nevyhral vetsi sympatak :)
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    ad vcerejsi finale HCT, neskutecne zapasy predevsim prvni, kde byl neskutecny obrat a pak se mi libil jeste ctvrty kde vsadil tom vse na big edwina:)

    Hearthstone World Championship 2018 GrandFINAL: Fr0zen vs tom60229 01/21/2018
    https://www.youtube.com/watch?v=ejWmcWaSHgE
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Nemluve o tom, ze nikdy vic lidi odsud nevylepsuje stejny deck, takze je tu vic prostoru se priucit, ktere karty jsou efektivnejsi nez jine treba proti agru...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    VOMAJDA:


    Prijde mi to v pohode diky nedokonalosti takto vyrobeneho nyxdecku prave proto, ze ho nedelal zkuseny profik... Je tam tedy vetsi prostor ukazat se a predvest ostatnim, ze jsi schopen udelat upravy k lepsimu, nez u tisici hrami vyladeneho netdecku z hearthpwn... Taky vetsi motivace, ze vyrobime nyx deck s unikatnimi kartami ci mechanizmy co by se treba zacal hrat v mete...

    Druha vec je, jestli na to vubec mame konkurovat tem legendam, co tier1 ci 2 decky stavi sami.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    Mozno by ste mali zaviest novy pojem, ako je netdeck tak bude aj nyxdeck, nech sa to rozlisuje :)
    Uz sa stracam vo vasej diskusii co je a co nie je netdeck...
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    KAJJAK: nepochopil jsi mě - když sem někdo dá balíček, kterej se pak bude ono "kolektivní nyxí vědomí" snažit vylepšit, to, co se bude dít, se pak dá označit za "stáhnu si netdeck, hraju ho a vylepšuju". Ale tobě to přijde v pohodě.

    Když si ten deck místo nyxu stáhnu z hearthpwn, už to v pohodě najednou neni, ale přitom dělám vlastně to samý.

    Já v tom vidim rozpor.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    VOMAJDA:

    V tom se prave pletes, ja dostal oakhearta, ktery se jako legenda moc nehraje, z otevreneho balicku a kolem nej jsem stavel svuj novy hunter deck, nic sem nikde z netu nestahoval...
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    KAJJAK: no jo, ale to už sis stáhnul netdeck (deck, kterej vymyslel někdo jinej a zveřejnil ho na webu) a teď se ho snažíš vylepšit. Jestli se nepletu, tohle konání jsi o pár příspěvků zpátky haněl jako něco, co dělat nechceš.

    Aneb, jak praví klasik: " Autor vlastně zastává stanovisko, které zároveň vyvrací. To ještě tenkrát vzbudilo rozpaky, nemyslete si."
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Do uprav by se zapojil kdokoliv by chtel a kdykoliv by chtel, o zadnem nuceni tu nebyla rec
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam