• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    lol ty zmeny v ranked: "a nebudou se vam v tom legend ranku hromadit hraci?"
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Jsem si dal po měsíci ranked, že udělam R5 a hned 1. hra rakazus co měl v prvních 11-12 kartách SWD,SWP, Kazakuse, Razu i Anduina, bb čau zas jindy čůráku :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    CUZMAN: běžim a jestli si to už udal, tak si tě mažu z přátel
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Mam challenge a friend kdyby nekdo chtel sem online, sem na nastence, tak si me klidne pridejte :-)
    FLAD
    FLAD --- ---
    Tak jsem zkousel Weasel Priesta a mam zajimavy postreh: Ta mucka z Priest questu + 3/2 vraceni na ruku je docela smrtici, kdyz vam Crystalline oracle da Rogue Death Kinga. Takze se za 9 many kazdy kolo dilecite na 40 :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    MATHES: no LK se svym ucten napoprvy,diky navodu tedy.ale s jejich ucty nejdou potrebny karty,to je proste unreal.uz jsem zkousel i mill/heal verze,ale proste ne dokud nebudou potrebny karty.
    jinak tedy dungeon mnohem zabavnejsi,nutno dodat.uz jen to,ze pokazdy muzes zkusit jiny kombinace pasivek a karet.je to tezsi,ale aspon zabavnejsi :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ONDRA_PATA: pardon, osmy boss (finalni)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ONDRA_PATA: dohral jsem oboje.

    dohrat DR za vsechny classy bylo rozhodne tezsi, nez LK battle.

    LK je jedna hra, kterou hrajes vicemene furt dokola. tady hrajes pul hodiny a pak dostanes debilniho bosse a dikycau:)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    jdete nekam,ja se vsema vzdycky shorel na 7. bossovi. za ten cardback mi to nestoji.
    spis musim dat mlady a brachovi posranyho lich kinga,to je teprve vyzva!!!!
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Já jakožto velkej HS lempl jsem ten dung dal s warriorem napoprve, zatimco s rogunou 3x ne, z toho 2x ve finale a s druidem taky tak.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    hehe, passive power 2x hp kdyz clovek veme 2x + reno https://image.prntscr.com/image/rKgsMlr7TqC8zFB4goYxbQ.png
    MATHES
    MATHES --- ---
    btw v tom poslednim runu se mi povedlo zabit nightmare na fatigue diky double reno (zkopirovanej pres echo of medivh) + DK jaina. (mel jsem +1/+1 permanent buff, takze 4/7 elementalove fungovali proti 5/5 nightmares velmi dobre:D)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZAPPO: QUARATH: jojo je hrozne easy, pokud pokazdy, kdyz tohle zkousite tak nepotkate blba, co dela kazdy kolo counterspell a kdyz to nahodou vite, tak pak potkate toho typka, co po kazdym vasem spellu lizne kartu co ma cost 1. potkal jsem ho pokazdy, kdyz jsem mel spell heavy deck.

    QUARATH: jo lock byl taky docela pain. jedina class se kterou se mi podarilo prohrat v prvnich 3 kolech

    ARANIUS: u warra jsem mel kliku na "zlevni drahy miniony na 5" + triple Wrynn a byla to docela pohodicka:D
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    UNCLE_JIMBO: Je to ozaj podarený mód, ja som sa u neho úžasne bavil...
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    DOCKINEZ: já to pro jistotu ještě ani nezkusil, pořád mi tam překáží ten quest na dungeon :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hezky. Já nedal nikdy nic. Pokusů milion, ale ten poslední zmrd se nedá.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    QUARATH: Pre mna bol najväčší pain warrior, tiež včera som ho dal ako posledného ...
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    ZAPPO: presne, mag byl easy...spelldmg+triple fireball=gg
    ja se sekl na lockovi
    MATHES
    MATHES --- ---
    K O N E C N E

    s magem to byl nakonec nejvetsi pain

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NYRLEM:

    jj, ja vim hraval, pak ho vyradili ze je moc slabej... V realu sem ho nikd yu warlocka nepotkal...

    Nicmene ze se hraje ve warlockovi nic nemeni na tom, ze bych ten svuj deck poznal, kdyz by ho souper pouzil v souboji protoze ja mam huntera :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam