• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    UNCLE_JIMBO: Je to ozaj podarený mód, ja som sa u neho úžasne bavil...
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    DOCKINEZ: já to pro jistotu ještě ani nezkusil, pořád mi tam překáží ten quest na dungeon :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hezky. Já nedal nikdy nic. Pokusů milion, ale ten poslední zmrd se nedá.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    QUARATH: Pre mna bol najväčší pain warrior, tiež včera som ho dal ako posledného ...
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    ZAPPO: presne, mag byl easy...spelldmg+triple fireball=gg
    ja se sekl na lockovi
    MATHES
    MATHES --- ---
    K O N E C N E

    s magem to byl nakonec nejvetsi pain

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NYRLEM:

    jj, ja vim hraval, pak ho vyradili ze je moc slabej... V realu sem ho nikd yu warlocka nepotkal...

    Nicmene ze se hraje ve warlockovi nic nemeni na tom, ze bych ten svuj deck poznal, kdyz by ho souper pouzil v souboji protoze ja mam huntera :-)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KAJJAK: oakheart se hraje v nekterych buildech control warlocka ..
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    No ja psal ze mi padl oakheart jako legenda z otevreneho baliku a mel sem quest na huntera, tak neni moc s podivem, ze je deck ovlivnen temato dvema podminkama...

    Vyhoda co se unikatnosti tyce je v tom, ze oakhearth se moc nehraje, takze podobne to pravdepodobne nikdo jiny postaveno nema a kdyz to potkam na zebricku, budu vedet, ze to je muj deck obslehnuty z hearthpwn :D
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    _DOMINIK_: tak to jsem teda blbe precetl .. v tom pripade i ten tridrop je vlastne haste poison shield coz je dobre, pokud tam neni jiny 2 drop .. kdyz se toho dozije proc ne :d
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    NYRLEM: spatne jsi oakhearta precet :)
    neni to "1drop, 2drop a 3drop", ale "1attack (poison dude, ted v novy verzi to ovsem trochu prasi tar creeper), 2attack (haste pro poison duda), 3attack (haste fledgling)"

    jinak ale samozrejme souhlasim - neni a nebude to tier1 deck, ale vzhledem k mire invence to pusobi na papire relativne schopne
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    _DOMINIK_:
    KAJJAK:
    tak jsem se ti na to taky mrknul .. stoneskin basilisk a gastropod tam imho nemaji co delat, master oakheart je dost nekonzistentni. Kdyz to rozumne vymenis, tak to bude celkem rozumnej midrange.

    Vysvetleni: staty jsou neumerne nizke mana costu, gastropod je fajn v arene, ale na standard je to karta za kartu a dobrovolna pasivita. Oakheart nevytahuje zadny onedrop a polovina 2 dropu je doomsayer, ktereho se nezbavis .. to neni wincon ani zachrana brzda. Houndmaster ti imho ciluje jen 6 levnejsich priser, coz mi prijde taky malo konzistentni.

    Pokud tvrdis, ze to mas proti aggru, tak nevim, cos tam mel predtim :) podle me tohle nema narok proti aggro paladinovi a face hunter nebo secret mage to taky predbehne. Kdyz vymenis tech par karet a doplnis tam kocicky, 3/2 evolve a krtka nebo 1/1 beasta co da beasta, tak mas vcelku klasickej midrange.
    TRAFO
    TRAFO --- ---
    A ja si rikal, ze ten nemec to pro ten zapalene-nasranej gezicht musi vyhrat a ono ne!
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK: imho dobry zmeny, gratz k rank progressu
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Zkusil sem to na vase rady trochu poladit proti agrum a rank 6 padl https://image.prntscr.com/image/wLd90NB6Q1WEa0yQQw4Aag.png

    https://hsreplay.net/replay/Xv2uurCzQZTF4FWQq2nd4o
    Kajjak vs. iko - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/VS5KaJ5p6U7FYnBhyatv2L
    na vsechny agra to samozrejme nefunguje, ale nejake to uz odfiltruje...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    skoda, zase nevyhral vetsi sympatak :)
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    ad vcerejsi finale HCT, neskutecne zapasy predevsim prvni, kde byl neskutecny obrat a pak se mi libil jeste ctvrty kde vsadil tom vse na big edwina:)

    Hearthstone World Championship 2018 GrandFINAL: Fr0zen vs tom60229 01/21/2018
    https://www.youtube.com/watch?v=ejWmcWaSHgE
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Nemluve o tom, ze nikdy vic lidi odsud nevylepsuje stejny deck, takze je tu vic prostoru se priucit, ktere karty jsou efektivnejsi nez jine treba proti agru...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    VOMAJDA:


    Prijde mi to v pohode diky nedokonalosti takto vyrobeneho nyxdecku prave proto, ze ho nedelal zkuseny profik... Je tam tedy vetsi prostor ukazat se a predvest ostatnim, ze jsi schopen udelat upravy k lepsimu, nez u tisici hrami vyladeneho netdecku z hearthpwn... Taky vetsi motivace, ze vyrobime nyx deck s unikatnimi kartami ci mechanizmy co by se treba zacal hrat v mete...

    Druha vec je, jestli na to vubec mame konkurovat tem legendam, co tier1 ci 2 decky stavi sami.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    Mozno by ste mali zaviest novy pojem, ako je netdeck tak bude aj nyxdeck, nech sa to rozlisuje :)
    Uz sa stracam vo vasej diskusii co je a co nie je netdeck...
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    KAJJAK: nepochopil jsi mě - když sem někdo dá balíček, kterej se pak bude ono "kolektivní nyxí vědomí" snažit vylepšit, to, co se bude dít, se pak dá označit za "stáhnu si netdeck, hraju ho a vylepšuju". Ale tobě to přijde v pohodě.

    Když si ten deck místo nyxu stáhnu z hearthpwn, už to v pohodě najednou neni, ale přitom dělám vlastně to samý.

    Já v tom vidim rozpor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam