• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    J4C0B1M:

    se svym deckem jsem porad nemohl prorazit rank10, at sem ho menil sebevic nekolik dnu. Tak sem si na zkousku stahnul spiteful priesta a za 2 hodiny s winratem 80% dojel z 15 na 10 rank...

    Je to vyladeny a silny deck, ale nijak zabavna hra to tedy nebyla, nejsem zadne herni eso a delam hodne chyb a presto jen stazenim decku z netu jsem si zajistil vyhry na ranked... Nepochybne tedy je o 90% jednodussi rankovat s cizim, tisicovkami her proverenym deckem, nez se svou vlastni splacaninou...
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: ja vim ze si delas prdel ale stejne me sere to cist :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    obvykle končim top1000 a když trihardim, tak třeba top50 a to všechno s decky co si vymyslim sám, žádný z internetů
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    Ja hraju casto casual protoze tam muzu hrat decky ktery jsou zabavny ale nejsou tier1 nebo 2. Navic potkavam i vic inspirace a divnodecku.

    A na questy si klidne postavim nejakej deck co ma 30 murlocku a nema sanci vyhrat.

    Ladder tak do 10 protoze pak uz mi to prijde ztrata casu. Obcas wild - Reno...;)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    já posledních pár sezón dávám r11 - r8. jedu standard a na wild chodím jen kvůli questům, na které nemám deck, který by obstál na standard ladderu
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Jakožto hráč, co začal loni v září pro mě wild nemá smysl. Většinou plnim jen questy a sem tam par her na ranked. Na ladderu sem byl max 18-20. A vcera jsem poprve byl 2* 16.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    AZIM: Taky nakonec dolezu tak na tu 5-3.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Ja se vetsinou snazim dostat co nejblize k r5 ve standardu. Muj max je r2, tuto sezonu r8.
    Na wild uz pak neni cas.
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    AZIM: mam to stejne .. push na r5 a funny decky, ale s novym systemem pojedu legendu kazdou sezonu. Razem se clovek nemusi prokousavat z r17. Velke plus je, ze odpadne nutnost hrat aggro/mr decky do r5..
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    ja se neprokousu nikdy vic jak 15/10 ale asi to bude tim ze moc netryhardim... muj best je 5... (standard only)
    AZIM
    AZIM --- ---
    DANKLAR: mam to stejne, aktualne 12 standard 10 wild, vetsinou dotahnu tu petku, dal se nepachtim ... uvidime ted se zmenou jak klesnes o 4 ranky, mozna ten push na legendu zkusim
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    Zajímaly by mě výsledky ankety, jak tady kdo hraje. Jestli ranked na wildu i na standardu či jen jedno z toho. A kam se dostanete dál? A hrajete casual? Nebo jenom casual?

    Pokud to už proběhlo, sorry a prosím odkaz:)

    Já jedu wild i standard na ranked. Wild mě baví víc. :) Casual nehraju. Jsem teď 10 a 10.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NEROY: se ti o nich už i zdálo jo?
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Mě s Big priestem Cubelock nedělá roblém, úplně přesně jak píše ZAPPO: . Co mi ale dělá problém je ta Roguna s deathrattle šavlí nebo co to je. Pokud mi do ruky nepřijde summon karta tak prakticky nemám šanci.
    NEROY
    NEROY --- ---
    MATHES:
    WRATA: ja udelal big priesta podle kolenta, a proti cubelockovi jsem s tim neprohral jedinou hru, ale najednou sem je prestal potkavat, uz dva sny ani jeden
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Mě se proti těm cubelockům osvědčil secret hunter s kathrenou a velkejma beastama. Freezing trap je skvělá na posessed lackeyho + 2x spellbreaker. Proti cubelockovi mám zatím 7-1 rank 12 -> 8. Nejhorší matchup je murloc pala, jinak se dá docela vše v poho. WR lehce přes 70%.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    Je čas na nové meta. Pohravam sa s myšlienkou oprášiť silence priesta, ten by mal mat dost nástrojov ako sa zbaviť väčšinu hrozieb...

    Ešte by možno fungoval control/fatigue rogue, s vanishmi a oraclami na cistenie boardu, nové gemy sa môžu hodiť tiež ...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja sem na tom dost podobne s tim nasranim .. mam radsi wild a ten je s warlockama jeste horsi, protoze tam je o dalsi 2 karty vic jak zahrat spreading cancer na druhou (cti voidlord) do sestyho kola bez manacostu .. tohle musel vymyslet nekdo fakt prdeli a nechapu ze to nechali bejt bez upravy
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Bah, nemam dust, vcera sem craftnul veci do buff paladina. Skoda
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: vylozene killer bych nerekl, ale matchup je to dost hratelnej
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DOCKINEZ: neni tam tech secretu moc? hraju -polymorph, ice block, pyroblast, +2*bittertide hydra, firelands portal a prijde mi, ze secretu mam akorat... jeste ten polymorph bych chapal, ale ice block mi prijde ze jde dost proti tomu tempo planu ve smyslu ze kdyz deck funguje jak ma tak nedela nic a kdyz nefunguje, tak to casto stejne neudela nic:)
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: To je nejakej cubelock killer?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam