• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    WOTAR: google rika, ze muze zautocit az dalsi kolo po probuzeni. stejne se ale obvykle probudi v souperove kole, takze to typicky bude jedno

    jinak to byval fakt peknej tech proti highlander deckum, kdyz se jeste daly hrat ^^

    ONDRA_PATA: faceless manipulator nefunguje (resp prijde dormant, at uz je original v jakemkoli stavu). obecne se to neda nijak prechcat. zadny silencovani, tauntovani, evolve, recruit...
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WOTAR: tak to nevim.asi by musel byt charge.ale reknou ti spis ti,co ho hraji.
    mne prijde nic moc.skoro kazdej ma dnes v baliku nejaky sejmuti big minionu,takze na nej cekas a pri prvni prilezitosti o nej prijdes.
    snad jen drzet v ruce 1+ faceless manipulatory (je to ten co dela presnou kopii?)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ONDRA_PATA:
    _KOFILA_: Zajímalo by mě, jestli může hned útočit, jakmile přestane být dormant. Asi ne co?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    ONDRA_PATA: taky mi přišla zlatá ale já vůl ji rozprášil... dnes bych ji narval do cubelocka... aspoň na chvíli .)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ONDRA_PATA: Heh taky mi zrovna tohle prase padlo zlatý, dost možná to ale disnu už teď
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    hmmmm,uz by to mohlo odrotovat za dusty :)

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WRATA: nebo by možná lidi mohli začít hrát karty na zničení zbraně :thinking:
    WRATA
    WRATA --- ---
    STRANGERD: Ta zbran potrbeuje nerf jako svine....
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Já teď potkal tři v radě. Kazdej trochu jinej, všichni chcipli.

    Ale stejně se člověk cejtí tak nějak pošpiněnej. Asi jako po vyhrané hádce s náckem nebo komousem ;)
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    ted jsem cubelockovi corl 1x doomguard, 2x Voidlorda, Drakonidem jsem si zkopcil DK Guldana a typek se jen divil, kdyz jsem jej pak vylozil
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    related: ovce na voidlorda dobra odpoved... ale muze se dost vymstit:D



    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    MATHES: imo ten cubelock ma proste hrozne vysokej powerlevel... mas excelentni early game cleary, nekolik moznosti jak v midgame dostat do hry obri monstra, burst damage s cubama a na zaver gul'dana, kterej to cely jisti; kdyz to prijde je to nechutny a kdyz to chodi od zadu, tak se porad da vyhrat, treba ted jsem dohral hru a bejt ten paladin tak jsem smutnej hodne:))

    StrangerD vs. Radeldz - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/EPh3C5SjJLxQA5m9dPBJAd
    MATHES
    MATHES --- ---
    STRANGERD: imho je ta meta lepsi, nez byla. ted mi to prijde jako vicemene standardni rock-paper-scissors meta.

    me spis uz prestava bavit bigspell priest
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    Myslite ze CubeLock dostane nerf? Nejak mi prijde ze ted moc nema konkurenci...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    No jo, s "eses" je furt nějaký mrzení .
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    J4C0B1M: Sorry jako, jsem zvyklej z němčiny všude cpát dvojtý eses.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    BARTOK: *misplay, ne missplay a už vůbec ne Miss Play
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOCKINEZ: nejde:)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    btw kdy ze ma prijit ta nova expanze? Sedim na 8000+ dustu a presne 35 zlaťácích :)

    No, preorder to jistí. Dokonce jsem si pohrával se zvrhlou myšlenkou dát preorder 2x, což mne doteď ani nenapadlo, takže jsem jednak šokován samotnou myšlenkou, jednak nevim, zda to vůbec jde. Jde?
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    BARTOK: Tak dneska se mi podařilo z 1* 18 vylízt na 4* 15....nebýt jednoho missplaye, mohl sem hitnout 14.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ: Zatím 6:0.

    Dam si chvíli oraz, už mockrát se mi kvůli únavě podařilo po tomto výsledku hodit kotvu na 6:3 ;)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    No, tak uvidime, jak to dopadne ted



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam