• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    CUZMAN:

    upravil jsme si spiteful priesta na tohle https://image.prntscr.com/image/DzFH3eHUSm_3D4nMGaQzBQ.png

    par her s tim uz odehranych mam a kdyz si to clovek zazije funguje to na soucasnou metu super...

    Proti otravnemu magovi tam jsou 2x greater healing potion + 1x shadow visions kterym si muzes vytahnout dalsich +12hp... Taky tam je harisson jonec na tu jeho zbran co taha 3 karty

    proti control hunterovi to taky funguje dobre https://hsreplay.net/replay/gdKTAHw6uMnYZitQLKCVfa

    warlocky jsem porazil snad vsechny druhy

    proti agrum tam jsou jednak healing potiony a druhak velka porce AOE ve forme
    2x doomsayer
    2x duskbreaker
    2x dragonfire potion
    2x psychic scream

    PS: Jeste premyslim o vymene jednoho free from amber za mountain gianta, v ruce mi totiz kvuli
    2x historian
    2x glimmerroot
    2x dragonkid operative
    1x harrison ford
    zbyva celkem hodne karet, dokonce tolik, ze i po odpaleni 2x nortshire clericu musim nekdy resit plnou ruku karet...

    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Rank 13 tenhle mesic asi top, du se pokusit dojit na 10 :-)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KOZLIKK: neni, protože nevím, jestli jsem byl (zase) ojebanej rng nebo na to ještě čekám
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    KOZLIKK: no tak na pul:) necekam ze neco vyhraju, ale moc posledni dobou nestiham a jsem rad ze delam questy jen tak tak. tak at vim kdy me to nemusi trapit, ze jsem nejaky treba neudelal:)
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    nevite kdy probehne loterie za questy?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Za dobry skutek dobra odmena :-)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    CUZMAN: doufám, že za dlouho (měsíc?)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Mne to nechodi vubec :-( Asi to bude tim ze uz vsechno mam :-D Jinak mam 3200 dustu a 500 goldu a bude preorder ale kdy uz to vyhlasi?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    PLOMBDENTIST: to je na muj ukor, ja promrdal 3500g na knucklese !
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    PLOMBDENTIST: mně se zase legendy nějak blokly a chodit nechtěj :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Nevim jestli si blizz nejak upravil legendary drop skripty, ale driv mi neprisla legenda mesice, ted z poslednich cca 20 packu 5x z toho jedna zlata
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    WOTAR: google rika, ze muze zautocit az dalsi kolo po probuzeni. stejne se ale obvykle probudi v souperove kole, takze to typicky bude jedno

    jinak to byval fakt peknej tech proti highlander deckum, kdyz se jeste daly hrat ^^

    ONDRA_PATA: faceless manipulator nefunguje (resp prijde dormant, at uz je original v jakemkoli stavu). obecne se to neda nijak prechcat. zadny silencovani, tauntovani, evolve, recruit...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    s temnotou nejde samozřejmě nic... je to v tuto chvíli uplně debilní karta naprosto ve všech směrech... ale vždycky jsem si říkal že je tak ujetá, že si ji musím nechat, že se bude hrát až s dalším rozšířením, nebo s rozšířením rozšířeného, až jsem ji jednoho krásného dne rozprášil... ale před tím jsem si s ní ještě zkusil:

    [ _KOFILA_ @ Hearthstone - Heroes of Warcraft - Faktor prekvapeni je dobry napad. ]
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WOTAR: tak to nevim.asi by musel byt charge.ale reknou ti spis ti,co ho hraji.
    mne prijde nic moc.skoro kazdej ma dnes v baliku nejaky sejmuti big minionu,takze na nej cekas a pri prvni prilezitosti o nej prijdes.
    snad jen drzet v ruce 1+ faceless manipulatory (je to ten co dela presnou kopii?)
    WRATA
    WRATA --- ---
    _KOFILA_: A da se cubou sezrat? Ja mam takovej pocit ze ne. stejne jako takova ta 5/3 kytka co oziva za 4 spelly za kolo
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ONDRA_PATA:
    _KOFILA_: Zajímalo by mě, jestli může hned útočit, jakmile přestane být dormant. Asi ne co?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    ONDRA_PATA: taky mi přišla zlatá ale já vůl ji rozprášil... dnes bych ji narval do cubelocka... aspoň na chvíli .)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ONDRA_PATA: Heh taky mi zrovna tohle prase padlo zlatý, dost možná to ale disnu už teď
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    hmmmm,uz by to mohlo odrotovat za dusty :)

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WRATA: nebo by možná lidi mohli začít hrát karty na zničení zbraně :thinking:
    WRATA
    WRATA --- ---
    STRANGERD: Ta zbran potrbeuje nerf jako svine....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam