• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KVIIIK: z mýho (Standard) pohledu byl Shaw velmi situační karta, nejlepší je boostlá Princem, ale nikdy mi extra nepotahala, aggro se jí často snaží zbavit, což s těmi HP přijde vhod
    XINDL
    XINDL --- ---
    KVIIIK: jo aha, ja myslel ze houndmaster dava rush jen beastum a on dava vsem minionum, pak uz to chapu, ze je tak dulezitej
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    XINDL: myslím, že ne vyloženě core, ale taky dost důležitej. Mechanismus toho decku je, že přes deathrattle vyvoláváš nebo z balíku recruituješ miniony - a díky houndmasterovi s nima můžeš rovnou útočit. Bez Kathreny a Houndmastera s tím nebudeš mít moc dobrej winrate. Imho nahraditelný legendy tam jsou Spiritsinger, Sneed, a King Crush (dá se nahradit Devilsaurem). No ale víc ti k tomu poví spíš Danklar.
    XINDL
    XINDL --- ---
    KVIIIK: no, ja sem pri detailnim pohledu jeste zjistil, ze nemam Houndmastera, ten je taky core toho decku? Nebo lze nahradit?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    XINDL: pro tenhle balík je Kathrena nepostradatelná, tahá z něj chargovací dinosaury, klidně i tři za kolo :) (to je 7+7+8 rovnou do ksichtu. Teda pokud hraješ dva devilsaury.)

    Zahrál jsem s tím už tak dvacet her a je to fakt pecka!! Akorát to má jednu obří slabost, a to aggro. Jak se teď vrací dude paladin a murloc paladin, tak není šance s tím moc dělat. Nahradil jsem Sneed's Old Shredder a Spiritsinger Umbra za 2x Explosive trap - ten zas dost překáží proti jiným deckům, ale vzhledem k tomu, jak často potkávám toho paladina, nejde jinak :(
    XINDL
    XINDL --- ---
    DANKLAR: no, takovou odpoved sem tak trochu cekal :D Ted se akort musim rozmyslet, esi mi stoji za craft nebo ne :)
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    XINDL: no ta je zrovna zásadní dost, tahá beasty a prostě chceš ten deathrattle v balíku mít, takže tě asi moc nepotěším
    XINDL
    XINDL --- ---
    DANKLAR: hele, mam vsechno krome Kathreny. Jak moc je tam zasadni v tom baliku? Popr. cim bys ji nahradil. Diky
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    KVIIIK: jsem rád, že se líbí
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    DANKLAR: boží, přesně to jsem hledal!
    Vyměnil jsem Sneed's Old Shreddera za druhého Charged Devilsaura, ale možná by to místo něj chtělo jinou kartu.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    DANKLAR: hele tak jo, funguje to, akorát jsem vyměnil Spiritsinger Umbra za Deadly shot a 3 úplně hladce, což se mi fakt moc nestává:)

    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    KVIIIK: tady něco z vlastní zahrádky:) zábava to je a snad i funguje
    ### BigHunter2
    # Class: Hunter
    # Format: Wild
    #
    # 2x (1) Play Dead
    # 1x (2) Feign Death
    # 2x (2) Nerubian Egg
    # 2x (3) Animal Companion
    # 2x (3) Kill Command
    # 2x (3) Stitched Tracker
    # 1x (3) Terrorscale Stalker
    # 1x (4) Barnes
    # 1x (4) Baron Rivendare
    # 1x (4) Houndmaster Shaw
    # 1x (4) Spiritsinger Umbra
    # 2x (5) Witchwood Grizzly
    # 1x (6) Deathstalker Rexxar
    # 1x (6) Seeping Oozeling
    # 1x (6) Sylvanas Windrunner
    # 2x (7) Silver Vanguard
    # 1x (8) Charged Devilsaur
    # 1x (8) Kathrena Winterwisp
    # 1x (8) Kel'Thuzad
    # 1x (8) Ragnaros the Firelord
    # 1x (8) Sneed's Old Shredder
    # 1x (8) The Lich King
    # 1x (9) King Krush
    #
    AAEBAR8Q9gL4CLkNgg77DscPohCFuALGwgLJwgLYwgLCzgKG0wK26gLt6gKA8wIHqAK1A/oNnM0C080C5+EC8vECAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Já teď už par měsíců jedu Eternal a oproti HS až čumím, jak je to prima. Limited liga, opravdový drafty, několik single módů na grind... a země :)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    tak jsem si rekl, ze bych si taky pro jednou mohl v HS uzit trochu durdleni a zabavy a spalil jsem spoustu dustu na glindu a dva meat vagony. uplacal jsem kolem nich warlock summoning portal deck a ze to pujdu zkusit do ranked. jsem ted r4. souper s rogunou. vyhravam kostku, nechavam defile (ocekavam odd aggro) a prvni kolo passuju...

    souper: coin, keleseth, shadowstep, keleseth, shadowstep, keleseth

    FUN! ze ja naiva se vubec o neco takovyho v HS pokousim! jeste stesti, ze mi to bylo vysvetleno takhle bez prodlevy :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    mne teda stacil priest s kombem northshire cleric + pw: shield + divine spirit + inner fire
    celkem 4 hry, dve z toho si dali concede
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    AZIM: já si nestěžuju

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ja taky tak jako vy, ale brawl sem mi libil, nakonec jsem postavil pekneho quest warra
    AZIM
    AZIM --- ---
    UNCLE_JIMBO: ja to cekal podobne a dal tam jedineho Chameleose, takze diky concede round 2
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    já dal do brawlu jen 2x shadow visions a 2x mind blast, myslel jsem si totiž že mulligan bude bez reflections, ale i tak to vyšlo..
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    zkousim ted even rogunu a je to docela sranda..sice to trva nez se to clovek nauci, ale pak to jde

    1 Mana Addict
    2 Gadgetzan Auctioneer
    2 Shiv
    2 Preparation
    2 Eviscerate
    2 Sap
    2 Backstab
    1 Bloodmage Thalnos
    2 Bloodsail Raider
    2 Razorpetal Lasher
    2 Razorpetal Volley
    1 Tuskarr Fisherman
    2 Fal'dorei Strider
    2 Elven Minstrel
    1 Genn Greymane
    2 Cheap Shot
    2 Spellshifter

    AAECAaIHBAztBZfOAs30Ag20Ac0DvQSIB6QH5weGCffBAvjBAtzRAtvjArHuApLvAgA=
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    quest mage je zábavnej v tomhle brawlu - shadow reflection se započítává do questu a když zahrajete extra turn na konci kola a máte v ruce shadow reflection, tak můžete v dalším kole zahrát extra turn ještě jednou (očekával jsem spíš, že se shadow reflection vyresetuje, ale opak je pravdou) :)))
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    No je pravda, že tenhle Hunter je mega zábavnej, ale má dost problém, když to přijde prdelí napřed... win condition jsou v podstatě jen ti tři dinosauři a bez nich je to v piči.
    Mmch, znáte nějakou wild variantu tohodle? našel jsem něco, kde se hrály secrety, ale bylo to zabitý rozředěním deathrattle efektů a absencí Prince Keleseta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam