• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    AZIM
    AZIM --- ---
    SHARNY: ja jsem se asi spatne vyjadril nebo tu pulka lidi cte ale rozumi co sama chce ... taky jsem nespokojen s kvalitou kterou blizzard predvadi, ALE chapu ji, chlapu jak funguje svet, jak funguje clovek a jake ma priblizne priority kdyz mu je 15, 25, 35 (dal zatim uplne ne), to se tu snazim obhajit a obratit ten nesmyslny vztek nekterych na lepsi cestu protoze jsou tim zbytecne iritovani a jako se vsim, ta jejich negativita se promita do okoli ... Male a vznesene myslenky muze delat par lidi nebo jednotlivec. Skupina 20.000 lidi kteri se neznaji a jsou rozhazeni pres x socialnich vrstev po cele zemekouli ma jednu spolecnou vec, vlastni akcie firmy XY ... kolikrat ani nevedi co presne ta firma dela ale maji je(odkup, financni poradenstvi, moznosti je tuny) ... tak presne tehle skupine je tvuj hnev nad nekvalitou HS uplne u prdele protoze chteji radsi o 5 dolaru vic nez utesit pubescenta ve stredni evrope ... howgh
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    SHARNY: stezujes si dealerovi, ze ti piko nici zivot? ne. beres ho dal? jo ;)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    AZIM: Tak my budem hrát sračky, abys mohl letos jet na dovolenou :))
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    hele co to je? to ma jako warr z 30 karet 7 legend?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    AZIM: ted jsme uplne jinde, ale nesouhlasim - tohle se nas snazi naucit aktualni sebevrazedna verze kapitalismu .. samozrejme ze jde vydelavat a soucasne i mit radost z toho co delam, problem je ten kdyz corporate bitches prevazej tu skupinu ktery jde o produkt, coz se mozna ted v activision/blizzard deje ... me jako akcionare zajima nejaky zisk, ale nemusi byt trvale rostouci jak nam je opet vtloukano do hlavy - to je zase lakotnost urcite vrstvy lidi, verim ze lidi, kteri takovy nejsou je vetsina, je bohuzel aktualne ta tišší
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: nějaký akcie mám, blizzardu teda opravdu ne ale co chci říct je že jako akcionáře mě zajímá hlavně růst a sem tam dividendy ... prostě je to tak, pěkně se k tomu včera vyjádřil MATHES: já jsem i hráč, rád si zahraju super nový hry a ne 100x převlečenou klasiku, na druhou stranu jako akcionář, měl bych chtít ať se riskuje s tím jestli můžu v létě vzít rodinu na dovolenou ? ANI HOVNO !!! At' to zkouší někdo za svý prachy a ne moje ... společnost je organizovaná sobeckost, hnus ale je to tak a čím dřív se s tím každý smíří tím lépe pro něj, nežijem v době kdy se to změní(bohužel) ...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: hezký, ale taky by se hodilo říct, že by možná neměla společnost ve velkym propouštět, protože se meziroční ziskx/tržby (teď si nejsem jistý a nechci zavádět) zvýšily jen o 120M dolarů
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: nekoukala
    AZIM
    AZIM --- ---
    K3BAB: to rikas protoze jsi prosel pubertou spolecne s vyvojem WoW ... jasne, zacatky blizzu byli trosku jine, resp. jsi je vnimal jinak, predplatne za battle.net ti zaplatila mamka a proste jsi to nevnimal, doufam ze jsem se te tim nedotknul ale beru to tak podle sveho okoli i podle sebe, zadna firma na svete nedela nic aniz by koukala na zisk, to proste nejde, jakmile budes samaritan nevydelas, ergo skoncis ...
    MATHES
    MATHES --- ---
    K3BAB: to je presne druh vyroku, ze nevim, jestli se ti mam zacit smat, nebo jestli si jit do koutku pobrecet...
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    AZIM: ono to mozno bude tym, ze blizzard uz celkovo svoje hry robi viac na zisk, ako na hratelnost a pritom im to s tou hratelnostou islo perfektne....
    AZIM
    AZIM --- ---
    LEDOFREDO: hejtovat se bude vzdy, souhlas, vzdyt bez chudaku s malym penisem by nebyl svet tak bohatej, bud za to rad, ja bych asi ani nechtel aby vsichni byli tak uzasni a inteligentni jako ja nebo ty ... nebo treba Kajak ? :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    WENDEL: uz 3 combo-breakery to fakt koukam, combo melo tedka pré tak ted bude zase pauza :)

    ono je uplne jedno jaka bude meta, stejne vzdycky bude vetsina lidi nadavat :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    AZIM: azime mam challenge a friend nebo nekdo :-D
    AZIM
    AZIM --- ---
    WENDEL: ja musim rict ze se na cerstvou metu tesim, je skoda ze odd a even odejde uz po roce ale ve finale me to ani tolik nepali, kazdopadne jsem spoko ze pujde naturalize do hall of fame ...
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Ty nový karty... po roce, kdy hrály prim combo decky teď nebude hratelnej ani jeden. Zároveň bude dost způsobů, jak zničit high cost battlecry. Očekávám agro/midrange metu.

    Mohla by to být příjemná změna. Ale spíš očekávám, že mě to bude strašně srát :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    easy brawl z domaci kuchyne:

    ### Brawl Deck
    # Class: Priest
    # Format: Standard
    # Year of the Raven
    #
    # 1x (1) Awaken the Makers
    # 2x (1) Crystalline Oracle
    # 2x (2) Plated Beetle
    # 2x (2) Volatile Elemental
    # 2x (3) Mirage Caller
    # 2x (3) Twilight Acolyte
    # 2x (3) Twilight's Call
    # 1x (4) Arfus
    # 2x (4) Duskbreaker
    # 1x (4) Spiritsinger Umbra
    # 2x (4) Tortollan Shellraiser
    # 1x (5) Carnivorous Cube
    # 2x (5) Cobalt Scalebane
    # 2x (6) Bone Drake
    # 1x (7) Archbishop Benedictus
    # 2x (8) Primordial Drake
    # 1x (8) Shadowreaper Anduin
    # 2x (9) Obsidian Statue
    #
    AAECAa0GBsnCApbEAonNApDTAovhArbiAgzDwQLVwQLcwQK0xALJxwLHywLKywLmzAKp4gLL5gLq5gL86gIA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    FUMO
    FUMO --- ---
    OBOJETNIK: trošičku jsem si ulolnul
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    tohle je fakt malinko neuvěřitelný :] (via reddit)
    https://clips.twitch.tv/GrotesqueArbitraryGullPupper
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    5 z 5ti her roguna? o.O ...ne, ze bych predtim nedal 12:2 taky za rogunu...

    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: tak to zrusil blizzard, ted jsem to pustil a nejde rovnou hrat, mam tam edit deck a kdyz to chci rovnou jen potvrdit s tim ze tam je Malchezaar tak to pise Your deck has some cards that are invalid for this format. ... je videt ze kdyz chteji tak reagovat umi opravdu rychle ... vcera jsem s tim dal osm win
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ONDRA_PATA: dal jsem si elizee trailblazer
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam