• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    XINDL: Big Mage, normal nebo Reno, oba mi prijdou super a ze vseho, co jsem zatim zkousel zdaleka nejlepsi a nejkonzistnejsi
    MATHES
    MATHES --- ---
    XINDL: highlander battlecry shaman:)
    WRATA
    WRATA --- ---
    XINDL: Mam postavenej wild otk mill mage. Hraje se to jako kontrol dokud nemas ty potrebny karty na to ho domlit. A je to hrozna prdel ;)
    Na pwnu nemuzu nejit decklist ale vecer ti ho poslu az dorazim domu.
    XINDL
    XINDL --- ---
    kdybyste meli nekdo zajimavej tip na control balik, tak sem s nim :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Tak jsem to prave dal s takovou silenou nesourodou kupou hoven. Zdrazit souperi miniony o 1 se ukazalo jako stezejni protoze je sakra velkej rozdil jestli mas proti sobe kazdy kolo 3 6/3 nebo jen dve
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    XINDL: no ja hral standard proti warrovi, co z elisiany vytahl zephyra... bez sance :D prvni zephyr clear my board, druhej na lethal. Dost op ta karta
    XINDL
    XINDL --- ---
    tak sem na wildu hral proti magovi. Kombo Zephyr, barista lynchen, zola the gorgon bylo tak prasacky, ze sem to fakt nevyhral tu hru. Ten typek dostal ze zephyra dokonce miniona, co pali secrety. Hral sem thief priesta, takze si to asi zephyr spocital a dal mu miniona jeste driv, nez sem vubec secret zahral. Myslim, ze Zephyr bude do budoucna jeste pekna prasarna :D
    BOREC
    BOREC --- ---
    AZIM: teď sem jednoho sestřelil s thief rogue :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    tak 4 legendy, slozil jsem nejakyho battlecry shamana a pak chci zkusit priesta, shamny zatim 3-1 ... ta quest reward je ale priestova podle mne nejlepsi ze vsech, otazka jestli jeden nechcipne nez to vyuzije v long runu
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    rank 10 bez prohry s timhle http://prntscr.com/op7q1c premyslim zda nepridat dalsi silence :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    zephyr je opravdu srandovni, proti murlockum nabidl hungry craba :D
    BOREC
    BOREC --- ---
    KAJJAK: roguna je super!
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    BOREC:

    mam to stejne, ja palim maga, rogunu a druida, ti me nebavi
    MATHES
    MATHES --- ---
    kazdopadne jsem si otevrel svych 10 packu a otevrel dve legendy. slightly above average:D
    BOREC
    BOREC --- ---
    MATHES: hraju jen 6 tříd zbytek pálím :) už docela dlouho a vyhovuje mi to.
    MATHES
    MATHES --- ---
    az (ano, rikam az, ne jestli) se objevi nejakej super OP broken deck, tak to sem nekdo hodte pls:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    BOREC: spatnej napad. priste bych se tomu vyvaroval:)
    BOREC
    BOREC --- ---
    Dá si někdo hru? KillerBee 21181
    BOREC
    BOREC --- ---
    Tak jak? Já zephyr, Reno a ten druid legendary toho sek hned střelil pac druid nehraju
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KVIIIK:

    draku tam mam 5 kusu + 2 az 4 prijdou pres dragon roar, dale je jde vsechny namnozit voonem...
    barista je tam aby vratila do ruky voona, ale jinak battlecryu je tma taky vice nez 4...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    WENDEL:

    jo to mas recht, sice nekdy boom prijde do ruky hodne pozde, ale asi mas recht
    AZIM
    AZIM --- ---
    30 minutes to go
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    KAJJAK: No jestli nebude lepší prostě hrát booma hned jak přijde místo toho začínat s jednou kartou méně a snažit se něco vytáhnou ze 4/3 za 2 many. V nejlepším možném případě splníš Q v 6 kole a v 7 můžeš buď dělat tokeny nebo prostě zahrát booma a mít mnohem lepší hero power.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam