• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: to sice jo, na druhou stranu mtg ma kolekci po 4 kusech, vetsi sety a u nejvyssi rarity je to asi nelip videt

    v HS potrebujes v kolekci 1x legendary. legendary je 1 na class + cca 10 dalsich? tj 18/set a ses hotovej, kdezto v MTG mas kolik mythicu v setu? 15 cca? Playset znamena x4 a je to razem 60.

    tl;dr v MTG mi to prislo, ze to dava smysl, tady mi to prijde dost odvazny s ohledem na jejich byz model.


    Na druhou stranu je mozny, ze lidi budou mit vetsi chut kupovat si packy, kdyz budou chtit nejaky novy karty, protoze ted pokud ti chybi nejaky karty, tak vetsinou stejne rozbijis cast stary kolekce, protoze proste vis, ze si ty karty neotevres:)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    AZIM: magic: arena ma tohle uz leta.
    AZIM
    AZIM --- ---
    husty mi prijde to ... Duplicate protection across rarities! Meaning no more duplicates until you have every card at least 2x in any rarity! Including common and rare and epic!

    jestli to chapu dobre, tak oteviras balicky setu dokvad ho nemas celej a az pak se ti muze objevit od jedne karty treti kopie ? chapete to stejne ?? mozna jsem natvdlej ... ale prijde mi to od blizzardu tak trosku neuveritelny
    ACID7
    ACID7 --- ---
    CUZMAN: the witchwood, the boomsday project, rastakhan's rumble
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    prosim co odrotuje za bundly?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    zlatý karty nejedu, přijdou mi hnusný :P
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    PLOMBDENTIST: A jo vlastně, dík za upozornění. Vycraftím za 3200 zlatou, po rotaci dostanu 3200 zpět a pak tu zlatou ještě dustnu, takže jsem 1600 v plusu. Když neudělám nic a jen ji nechám odrotovat, jsem taky 1600 v plusu... matika, woe :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    prosim co odrotuje?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    NEW HERO! to zas bude v alejích nablito...
    jako bych z budoucnosti už teď slyšel hromadný hysterický kvičení "OP OP OP, NEEEEEEERF" :D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    a jestli to teda chápu dobře, tak je čas vycraftit ve zlatě tyhle karty:
    Leeroy Jenkins, Mountain Giant, Mind Control Tech, Acolyte of Pain, Spellbreaker.Northshire Cleric
    Divine Spirit, Auchenai Soulpriest, Holy Fire, Shadowform, Prophet Velen
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    nejlepsi je teda no duplicates anymore !
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    kopec zmen teda :O
    XINDL
    XINDL --- ---
    tyvole, celkem velky zmeny do HS, zatim to vypada na celkem solidni oziveni. Jen kratce clickbait: NEW HERO (demon hunter), NEW LADDER SYSTEM, PRIEST CHANGES

    Hearthstone 2020 Showcase - Livestream! - News - HearthPwn
    https://www.hearthpwn.com/news/7285-hearthstone-2020-showcase-livestream
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    GHOUL COMBO BROKE BATTLEGROUNDS ft. Purple | Firebat Battlegrounds
    https://www.youtube.com/watch?v=GI0HBi7Bn60
    MATHES
    MATHES --- ---

    Letos hraju prevazne

    26 hlasy od 26 respondentů

      VOXDEI
      VOXDEI --- ---
      osobne postradam undead/zombime, s nima se nabizej nove vlastnosti/schopnosti/kouzla 8´)
      MATHES
      MATHES --- ---
      AZIM: je year of the dragon, takze draci urcite:)
      AZIM
      AZIM --- ---
      Uz ted v utery 17.3. se v 17:00 CET dozvime o novem expansion, release by se dal ocekavat prvni-druhy tyden v dubnu ... podle nejakych uniku informaci to vypada na Outland / The Burning Crusade datadisk theme ... takze hadam bohate na demony / draky, co myslite ?

      (video stream by mel byt zde: https://www.youtube.com/Hearthstone pripadne twitch)
      BARTOK
      BARTOK --- ---
      BARTOK: A dneska zlatá lege.
      NYRLEM
      NYRLEM --- ---
      PLOMBDENTIST:
      DANKLAR: to to moc lidi nehraje .. :D
      DANKLAR
      DANKLAR --- ---
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam