• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: coz porad znamena to co rikam, ne?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: aha, ja to pochopil tak, ze pool je jeden.. a nez vyjde novej hrdina, budou ho mit platici chvili navic jako early access bonus. takze misto 30 na vyber jich budou mit 31.
    MATHES
    MATHES --- ---
    vlastne v BG bylo, ale ten zpusob odemceni premium byl dost v pohode, takze to vlastne bylo fuk
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: tady nejde o to, jestli by se ti to hodilo nebo ne, tady jde o to, ze vybiras ze dvou poolu hrdinu - bud z "premium" nebo "basic", coz je proste p2w v krystalicky cisty podobe, a takhle to nikdy predtim nebylo.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: souhlasim, ze je to zmrdovina, ale jelikoz vybiras jen ze dvou champu, tak by ti ho to stejne asi nehodilo, takze te to nemusi stvat.. ale obecne to vybirani ze dvou je trosku p2w prvek, ktery se mi taky nelibi, ale hearthstone byly vzdycky tak trosku p2wrng a nebo brutal grind
    MATHES
    MATHES --- ---
    podle toho wordingu to bude kazdou expanzi. na to seru:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ale teda tohle je dobra zmrdovina

    MATHES
    MATHES --- ---
    ale teda tohle je dobra zmrdovina
    MATHES
    MATHES --- ---
    SPAJDA02: jak nejde koupit uz? normalne to jde koupit primo v BG kdyz kliknes na perky
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    NARKOTIX: já doufám jednou za rotaci, takže dva roky snad. a proč nikde nejde koupit už?
    FLAD
    FLAD --- ---
    NARKOTIX: To je hnus, velebnosti. Takovej super formát a zaplatit to jednorázově OK. Ale za 25 balíku mi to nestojí :)
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Takže se to bude muset obnovovat 3x do roka s každou expanzí, nebo to chápu špatně??
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    With the release of Ashes of Outland, we’re introducing the Tavern Pass—an all-new way to access Perks for Battlegrounds. Available for $19.99 or 2500 Gold, the Tavern Pass includes four Arena Tickets and the following Battlegrounds Perks for the duration of the Ashes of Outland expansion cycle: advanced stats, visual emotes, a third and fourth hero to choose from at the start of a game, and early access to new Battlegrounds Heroes
    MATHES
    MATHES --- ---
    FLAD: imho ne, protoze jinak by si to nikdo nekoupil:)
    FLAD
    FLAD --- ---
    AZIM: Nezůstamne mi volba ze tří za ten předchozí order?
    MATHES
    MATHES --- ---
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    MATHES: je za 20 e a je k tomu 4x ticket do arény tuším...
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: ja predpokladam, ze tam bude klasicky nejakej "battlegrounds season pass" za 9,99€ protoze jestli to udelaj takhle, tak jsou uplny retardi
    AZIM
    AZIM --- ---
    CUZMAN: BG už je ořezaný!! hádám tedy ano!!

    btw ... Chápu správně, že pro ty 'výhody' v podobě výběr ze 4 hrdinů místo ze dvou, si jeden musí koupit tu verzi s 80ti boosterama za cca 2200/2300,- ?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Jop 19h!
    MATHES
    MATHES --- ---
    Takze dneska to teda jde ven?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam