• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    POHODAVOLE: ty 4 minoni mi prijde fakt divnej, kdyz mas 4 karty co se ptaj na to abys nemel v decku miniona, je to ten samej deck co jsem tu hazel hned po vydani, jenom to hraje 1 miniona navic, prijde mi to proste jenom horsi, nebo v cem je to lepsi?
    MATHES
    MATHES --- ---
    POHODAVOLE: ty 4 minoni mi prijde fakt divnej, kdyz mas 4 karty co se ptaj na to abys nemel v decku miniona, je to ten samej deck co jsem tu hazel hned po vydani, jenom to hraje 1 miniona navic, prijde mi to proste jenom horsi, nebo v cem je to lepsi?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Me dost bavi tento ted:

    Fel Demon Hunter Deck #56 - Hearthstone Meta Stats
    http://metastats.net/hearthstone/deck/3715/
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    BARTOK: ja s jednim tesne pred legendou .. ale co uz, dojedu tam s rogunou :D
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    NYRLEM: Jsem to pak zapl/vypl a už tam byl vidět ban :)), tak sem se rozloučil s dvouma warlock deckama.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    MATHES: jj, vsak oni to jeste nerfnou podruhe:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    kdyz jsem ten update log cetl, tak jsem byl dost smutnej, kdyz jsem akorat dostavel kombo druida...

    ... ukazalo se, ale ze staci mit pred kombenim 5 armoru a funguje to porad :D
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    BARTOK: protoze byl broken? :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    docela masivni update
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Prdele co je to zase za "update"?
    A proč nejde tome tempering na wildu?
    AZIM
    AZIM --- ---
    HULIK: já tam odpovídám sám sobě na zprávu, kde ten deck je napsaný ... :D

    tady je kód: AAEBAa0GArv3A+iLBA6hBJIF9g6RD6niAvOnA7q2A5vNA9fOA6HoA6P3A633A42BBOGkBAA=
    HULIK
    HULIK --- ---
    AZIM: Můžu poprosit o deck?
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: důkaz místo slibů, legenda se starým deckem, winrate cca 6/1

    PLECH
    PLECH --- ---
    Tak jsem to po dvou letech zapnul a frost dk je dobrej. Freeze mage je zpet a je podobne rewarding. A hlavne valcuje premnozeny roguny. Jejich ultrasupervalue proste ignorujes a rychly dost nejsou.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    HONZA09: tak trendy rikaj, ze snap hs docela valcuje. Ale poustet se do toho teda taky nechci, hs asi pojedu tak nejak ze setrvacnosti, nez to skonci
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    HONZA09: to se nedivim, mercenaries ani battlegrounds me nechytlo, ale na novou katetni hru vedle hs a papirovyho mtg uz nemam cas, ani tu mtg arenu jsem nakonec neinstaloval, kdyz tam nejsou formaty co me zajimaji (legacy, duel commander a vintage)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PLOMBDENTIST: Já dostal mail, že za návrat do hry dostanu 80 packů zdarma. Takhle štědrej Blizz si nepamatuju. Jsem to teda nainstaloval, kouknu co je novýho, zjistil jsem že je toho moc, zkusil jsem jeden run těch mercenaries, to mě vůbec nebavilo, a po tom co jsem rozbalil 40 packů, tak jsem zase vypnul a vrátil se k Marvel Snap. :)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    PLOMBDENTIST: dik, tech 10 decku jsem si vubec nevsiml
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    za login 10 packu zdarma v shopu
    na brawl warlock: soularium, fist of jaraxxus, soul barrage, tome tempering
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CUZMAN: twl to si pamatuju z w3 od lich kinga trochu.. jinak.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Frostmourne Hungers!!!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam