• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MATHES
    MATHES --- ---
    ten nerf movementu znamena, ze teda asi muzem v lockovi hrat zase i jiny miniony za 9+ nez jenom Sargerase :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ale teda docela slusna davka

    27.4.2 Patch Notes — Hearthstone — Blizzard News
    https://news.blizzard.com/en-us/hearthstone/23999072/27-4-2-patch-notes
    MATHES
    MATHES --- ---
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Musím uznat, že plno decků tenhle random efekt naštve nebo minimálně hru prodlouží
    XINDL
    XINDL --- ---
    HOCH2: to mě právě baví taky :D HS hraju už fakt dlouho, pomalu od bety, takže za jakýkoliv oživení su rád :)
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    XINDL: chvilku tě to bavit bude, ale pak je to oser jak střídání módů a mechanik v battlegroundech
    BOREC
    BOREC --- ---
    HOCH2: thx. Nechávám vypnuto
    XINDL
    XINDL --- ---
    mně to zase přijde fajn oživení hry. Plus to dává možnost případných nových strategií a taktických prvků
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: a mne presne naopak :D
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    BOREC: Zacnes nejakou hru a oba (ty i protivnik) mate nejaky random efekt v te hre.
    BOREC
    BOREC --- ---
    MATHES: co se děje nového? Půlrok sem to neotevrel, dcera začala chodit a jaksi není čas:)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: no mně by to právo nevadilo třeba ve stadardu, ale pak ať nechaj wild nebo arenu jak jsou :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: no dyt to rikam, kdyz by to byl brawl + casual, tak whatevz, ale tohle je fakt mrdka milane
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: On to ještě někdo bere jako competitive hru? :) však esport je mrtvej a nic krom čísla z ranku snad ani nemáš. Já sem za tohle naopak rád. Jediný co mě sere je, že to daj do všech módů, takže najednou nemůžu tejden hrát normálně.
    MATHES
    MATHES --- ---
    asi uz jsem moc starej, ale ty random picoviny v competetive ladderu me fakt dost serou
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    EXSECRABILIS: Kde jsou ty časy, kdy Blizzard v době všech IT stehujicich se do Indie, měl support v Texasu
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: jestli chces hrat kontrol, tak zarad okaniho, loatheba, dirty rat, nebo toho cyklovace co zdrazi spelly o 2 many
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: a jestli si ho chces vychutnat tak treba secret mage si dokaze ty 3 miniony v balicku snadno pohlidat
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    druid se na rozdil od quest shamana neumi vubec branit
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: libovolny aggro zabiji do 5. kola, treba discard warlock
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam