• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    MCKIDNEY: Ja to nemyslím zle :) jen aby někdo/někdy nepoužil jen kyselinu citronovou jako konzervant :) nic víc :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LUKASZ: Dekuji za upresneni. Ja tam rozepisoval sluzky zelirovaciho cukru a moc jsem se s tim nemazal. Zde na to odkazuji protoze nezminoval mnozstvi habanero.
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    MCKIDNEY: Kyselina citronová neni konzervat, aby se to někomu nepletlo. Je to regulátor kyselosti a mění PH, tím muže trvanlivost prodloužit v uvozovkách, ale konzervant to neni ;)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    podle me je to hovadina, zrovna habanero ma silnou chuť a i zelené jí mít bude i když ne tak sladkou.

    SCIFI
    SCIFI --- ---
    GIO: to mi nikdy teda neprislo... zkus ochutnat a uvidis :)
    GIO
    GIO --- ---
    MCKIDNEY: diky, zpracuju je)
    GIO
    GIO --- ---
    SCIFI: no co jsem hledala na iternetu, tak pry nezrale maji nejaky vyssi podil horcin, coz jejich chut kazi a neupravi to ani nalev treba sladkokysely..
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    GIO: nedaji konzumovat jo? To ja je mam do salsy radsi nedozraly, nebo tak napul, maji takovou fresh chut :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GIO: Do hrnce s plochym dnem pridej ocistene a nakrajene papriky, bazalku, cesnek, Slunecnicovy/Olivovy olej, sul a stabilizacni prvky (MCKIDNEY).

    Smes rozmixujes na pesto a slejes do sterilizovanych sklenic.
    GIO
    GIO --- ---
    koukam tu na fotky, a maji barvu jako ty peach habanero tady niz ted, ale ze stejne rostliny mam i plne oranzove, takze ta svetla odruda to nebude...
    GIO
    GIO --- ---
    poradite mi prosim, jak zpravoat nedozrale habaneros? docetla jsem se, ze se v tomto stavu nedaji konzumovat. ale nechci se s tim smirit a vyhodit je.) trosku doma na okne dosly, ale ple oranzove nejsou, spis takove bezove(okrove).. muzu z nich udelat nejakou pastu?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Pozde ale prece - lak na okurky recept

    [ ROMANICAK @ VARIS-VARIM-VARIME - dost bylo hladovky ! ]
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Kdo vsechno chtel ty papriky, ať mi napíše a přijede co nejdřív. Dnes to tady likviduju a samozřejmě spoustu jich nechám, jen ze bude mrznout a aby to přežili.
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    EXCITE: jako jo, chybí jim, ten "klobouček" nahoře, na druhou stranu ten kulatej plod úplně vpravo je těm mejm docela podobnej...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SEEKER: jo, to by mohl být, nějaký ten oprc :)
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    EXCITE: No vzhledem k tomu, že je ta rostlina chlupatá a vyrostla z černého semínka, tak to nic moc jiného být nemůže ne? Plod jsem koupil coby rocoto a tohle vypěstoval ze semínek z něj, takže to klidně může být nějak zkřížené... jedno zelený mi "upinkla" kočka, protože ty jsou zrovna z tohohle druhu nějaký hotový a maj ho za hračku... semínka teda byla zatím taková nahnědlá a chuťově to zazelena nebylo ono, tak jsem to dal do nějaké směsi "zbytkových paprik" zakvasit, že z toho pak udělám omáčku. Tohohle žluťáka nechám ještě chvíli viset a uvidíme...

    RAHZUL: ty dvě tenké žluté jsou nejspíš cayenne yellow, ale to je úplně první odrůda, co jsem kdy pěstoval, otec dostal od někoho před pár lety sazeničky a dotyčný si je pěstoval dlouhodobě, takže těžko přesně říci, sám jsem si je takhle "katalogizoval". Cayenne z obchodu jsou obvykle mnohem větší, takže to možná jsou nějaké za roky zplanělé kajenské, chuťově je mám ale fakt rád, ty žlutý papriky jsou takový trochu citrusový, ta chuť mě baví víc než ta klasická nasládlá u červenejch. A pálej solidně.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SEEKER: rocota jsou i žlutý,ale tohle nevypadá jako rocoto, ty jsou spíše jako takové malé kapie.
    RAHZUL
    RAHZUL --- ---
    SEEKER: ty habanera vypadaj moc pěkně, stejně tak i ty úplně žlutý. Co je to za odrůdu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam