• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko


    Vše o pěstování i konzumaci feferonek. Jak správně pěstovat, fotky, co se sklizní atd.
    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    MATEJICEKKK: strasne pali, prijdou mi nejhorsi, prestoze pytlicky tvrdi stejne hodnoty, oranove jsou ok, cervene tez, ale ty choco jsou peklo:)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MATEJICEKKK: štiplavé, pořežou ti celou hubu :)
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    GIO: strasne co? :))
    GIO
    GIO --- ---
    MATEJICEKKK: habanero chocolate, pomoc, ty so strasne))
    mi naopak jako jedine nevyklicily letos habanero orange, ani jedna, tak nevim, musim koupit druhy pokus asi..
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    HREBICK: Ok, dik za rady, urcite jeste napisu :))
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MATEJICEKKK: Zatim tam toho moc na zastipnuti nevidim..Jak pise Aja jeste muzes v klidu pockat ;-) jinak to cokoladovy haba hezky ;-) taky budu mit letos ;-)
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    HREBICK: Diky moc. Takze ted uz bys to stipnul? Jedna se o odrudy Black Pearl, Dorset naga, Big black mama, Habanero chocolate, Aji Charapita
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    Tohle jsou moje loňské.

    meris on Instagram: “První sklizeň... #chilli”
    https://www.instagram.com/p/BXc89nWhEbe/?taken-by=meriscz
    meris on Instagram: “Pěkně se jim daří...”
    https://www.instagram.com/p/BXYR_VCBPC4/?taken-by=meriscz
    meris on Instagram: “Výborné přírodní žaluzie...”
    https://www.instagram.com/p/BV7B4FjhRcC/?taken-by=meriscz
    AIJA
    AIJA --- ---
    MERISCZ:
    Tak příště...:-)
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    AIJA: nebo dřevěné čínské hůlky :-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    MATEJICEKKK:
    Tak to je dobré, že jsou v kvalitním substrátu. Dávám kolem nich svázaný tři špejle nebo brčka, když fouká.
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    AIJA: Pisou u nich ze jsou predhnojene na nekolik tydnu rustu. Nejaky deficity zivin poznam, nejsem uplnej lajk v pestovani, jen neznam papriky :)) Budu je davat ven, kdyz nebude moc foukat, dneska se mi zda ze to moc fuci. Pak akorat vychytat moment zastipu, v tom nejsem moc jistej.
    AIJA
    AIJA --- ---
    MATEJICEKKK:
    Přesaď je do jiného substrátu, protože ten jejich je nadopovaný jem na pár dnů, mohly by zdechnout. Přes den bych je klidně dala ven. Na noc raději domů, kdyby ještě mrzlo. Potřebují hodně světla, jinak se budou moc vytahovat.
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    AIJA: Prave prave, jsou pripraveny, ale ven nemuzou.. Jsou to predobjednany sazenicky, psali ze predbeznej termin prodeje bude 1.5. a prisly uz vcera. Tak ted moc nevim co s nimi
    AIJA
    AIJA --- ---
    MATEJICEKKK:
    Už se jim chce ven:-)
    Zatím bych nezaštipovala.
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    Zdravím. Prosím o radu zkušenější. Letos se chystám poprvé pěstovat chilli papriky a otázka zní, zaštípnout tyto kousky nebo nechat jak jsou.? Předem díky





    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    AIJA
    AIJA --- ---
    DATA:
    Já to psala spíš ze zvyku a preventivně. Moje máti by totiž utopila snad i leknín:-)
    DATA
    DATA --- ---
    Diky za odpovedi, budu cekat. Mam to v substratu, zvlhcenym jednou na zacatku, v zavreny krabicce - je to porad stejne mirne vlhke a zatim to neplesnivi, aspon ne viditelne.
    AIJA
    AIJA --- ---
    DATA:
    Je to normální. Hlavně moc nezalívej a ť semínka nezhnijou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam