• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    PENTAFEKTEK: ja by som to tam este nedaval asi...
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    E_D: hmm to chápu celkem :) já mam naštěstí ten skleník a mrazíky už nehláseji ale i tak to tam deska ukazovalo tři stupně
    na jednu stranu už bych se toho rád z domova zbavil..na druhou fakt nevim :D
    E_D
    E_D --- ---
    PENTAFEKTEK: Budu házet ven, ale spíš za 2-3 týdny. jak to nebude ve skleníku tak se trochu bojim ještě :)
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    chystáte se někdo už přesouvat kytky do skleníků? foliáků? případně ven?
    trochu koketuju s myšlenkou je už vyházet natvrdo do skleníku už tenhle víkend...ale nemůžu se pořádně rozhodnout jestli přecijen ještě týden nepočkat...
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    čaues, neměl by někdo 6-9 sazenic? Beru cokoliv :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    PENTAFEKTEK: Ackoliv mam okno taky na jih, tak moje sazenicky maji 4 listky, kazdy tak maximalne 4 - 5 cm dlouhy a 1.5cm siroky. Fakt takovy hubenouri...
    Kvety teda jeste zastrihnu. Diky.
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    QUIP: z Dachau? :D to snad ne ...
    já bych to ještě minimálně do konce května štípal a pak už bych to nechal být
    jinak, do druhýho patra listů jsou pod BioVitalkou a pak už čistý světlo..mám okna na jih takže pohoda..minulej víkend jsem začal přihnojovat Vitality Komplexem


    DUDEL: vše od semínka :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    PENTAFEKTEK: Cim na to svitis a cim to krmis! Moje sazenicky vypadaji jako z Dachau.

    Ale mam tu jednu rostlinu, co jsem zkousel prezimovat (prezila 1 z 5). Je teda hodne vytahla do vysky, ale uz nasazuje na kvety. Mam je odstipnout, nebo nechat (prijde mi to dost brzo). Zatim ji mam v pokoji na stole, pak pujde za okno.
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    PENTAFEKTEK: WOW!! jake listy!! :))
    to si sadil od semena sam ci si objednal odniekial?
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    letošní favoriti soutěže Miss Sazenice 2020 :)
    Naganero

    Darth Vader
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    PETD: rozhodně bych počkal minimálně do konce dubna... a pak podle předpovědi
    PETD
    PETD --- ---
    Zdravím, jak to vidíte s vysazením papriček do studeného skleníku? Myslíte že už se blíží ten správný čas?
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    HREBICK: přesněji řečeno už rozjíždějí květy a od toho už není daleko k plodu... no budu to zase měsíc otrhavat
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    PENTAFEKTEK: plodit?? to i moje přezimovaný se sotva rozjížděj...
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    E_D: mě začali Habanera plodit už minulej tejden :D 7 Poty se přidali tenhle víkend...
    E_D
    E_D --- ---
    jede jede a už budu muset vyštipovat květy než to hodím na záhon.

    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    Jede to...



    RAHZUL
    RAHZUL --- ---
    MERISCZ: s jiffy zkušenost vubec nemam..
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    RAHZUL: dával jsem kus semínek ze stejné várky kamarádovi a ten už je má vylezlé. Ale říkal mi, že měl když zkoušel jiffy, tak mu taky nelezly ven.
    RAHZUL
    RAHZUL --- ---
    PALEONTOLOG: líbí se mi ta jejich barvička a tvar. Rád mívám zahrádku pestrou. Na chuť u chilli moc nehraju :)
    QUIP: vypadá to zajímavě. Schválně to letos ještě na něčem vyzkoušim.
    MERISCZ: to je zvláštní, že ti ještě nic nevylezlo.. Přitom ty podminky co popisuješ by mely být dostačující.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam