• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    FOSSIL666: mame use v Podivíně pana co prodává krásné sazenice za 40kc, chilli jede mraky let a jde to vidět.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    IXTREMIST: tak levný to zřejmě není, ale pro pořešení akutní nouze, si říkám, že proč ne...
    Já od nich kupuju semínka a klíčivost fakt suprová...
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    IXTREMIST: Ok, cena je treba trochu vyssi, ale radsi bych v pripade nakupu podporil je nez nejakej podelanej Hornbach apod....
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    SHASHA_KRASTY: 139kc za kus, to si dělají prdel.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ehm a proč pro nákup nekontaktovat přímo odborníky?
    Sazenice chilli paprik
    https://www.seminka-chilli.cz/sazenice-chilli/
    APPU
    APPU --- ---
    jinak velkej vyber paprik maj i hornbach bauhaus ... asi za 40,- jalapeno habanero cayen a dalsi. Je teda potreba pocitat s tim ze se po presazeni na cca 14 dni zaseknou ale pak jedou krasne.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    PRDELOID:
    Na Pankraci je "Kolonka" - mala zelenina a sazenice cehosi tam maj.

    https://en.mapy.cz/s/punumohufa
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PRDELOID: člověče já doufal, že si vytahám semínka z fatalii red, ale v třiceti paprikách jsem našel jen jedno semeno a to mi nevzešlo. je to famózní paprika a jinou už ani pěstovat nechci :(
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    Taky jeste cekam. Vidim to cca na 2 tejdny
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    PENTAFEKTEK: ja by som to tam este nedaval asi...
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    E_D: hmm to chápu celkem :) já mam naštěstí ten skleník a mrazíky už nehláseji ale i tak to tam deska ukazovalo tři stupně
    na jednu stranu už bych se toho rád z domova zbavil..na druhou fakt nevim :D
    E_D
    E_D --- ---
    PENTAFEKTEK: Budu házet ven, ale spíš za 2-3 týdny. jak to nebude ve skleníku tak se trochu bojim ještě :)
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    chystáte se někdo už přesouvat kytky do skleníků? foliáků? případně ven?
    trochu koketuju s myšlenkou je už vyházet natvrdo do skleníku už tenhle víkend...ale nemůžu se pořádně rozhodnout jestli přecijen ještě týden nepočkat...
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    čaues, neměl by někdo 6-9 sazenic? Beru cokoliv :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    PENTAFEKTEK: Ackoliv mam okno taky na jih, tak moje sazenicky maji 4 listky, kazdy tak maximalne 4 - 5 cm dlouhy a 1.5cm siroky. Fakt takovy hubenouri...
    Kvety teda jeste zastrihnu. Diky.
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    QUIP: z Dachau? :D to snad ne ...
    já bych to ještě minimálně do konce května štípal a pak už bych to nechal být
    jinak, do druhýho patra listů jsou pod BioVitalkou a pak už čistý světlo..mám okna na jih takže pohoda..minulej víkend jsem začal přihnojovat Vitality Komplexem


    DUDEL: vše od semínka :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    PENTAFEKTEK: Cim na to svitis a cim to krmis! Moje sazenicky vypadaji jako z Dachau.

    Ale mam tu jednu rostlinu, co jsem zkousel prezimovat (prezila 1 z 5). Je teda hodne vytahla do vysky, ale uz nasazuje na kvety. Mam je odstipnout, nebo nechat (prijde mi to dost brzo). Zatim ji mam v pokoji na stole, pak pujde za okno.
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    PENTAFEKTEK: WOW!! jake listy!! :))
    to si sadil od semena sam ci si objednal odniekial?
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    letošní favoriti soutěže Miss Sazenice 2020 :)
    Naganero

    Darth Vader
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    PETD: rozhodně bych počkal minimálně do konce dubna... a pak podle předpovědi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam