• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    VLCACKA: U knižní skenerů se skenuje jen jedna stránka, druhá polovina knížka knížky jaksi visí dolů. Takhle http://www.waroengkom.com/product/Opticbook-4800.jpg - vazba se pak nerozplácne a navíc není ten sken u okrajů rozplizlý.
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Pánové díky za nové vědomosti, pořád jsem stižena tou představou, že se knížka dá na "sklo", projede se paprskem a hotovo. :-D Nicméně to na mém názoru nemění nic, prostě by mi to za to nestálo.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BTW, přes Legii jsem se dostal na recenzi Pána všech krůpějí na FP, Broncovu komentáři a reakci JVjr. na něj:

    "Pokud toužíte po hysterických (historických ne) pološílených komentářích, které mají neutuchající trauma z literatury, kterou nechápou, a celý věrtel pocitů nadřazenosti, pak ty od Michala Bronce jsou pro vás ty pravé."
    Inu, ani za dvanáct let se nic nezměnilo.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BORGDOG: Tak hlavně nějaké číslo bez sebemenšího slovního hodnocení pro mě není směrodatné (je to jako kupovat si víno, poněvadž dostalo v časopise 86 bodů).
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: No, zase ale těch 13% je jenom od čtyř. To není moc vypovídající. Asi si taky stáhnu a pak přidám. :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Ono je to takové... artistní. Chodí tam Smrt a dělá "Ssssssss." Jsou lidi, kteří říkají, že je to jediná zajímavá věc, kterou jsem kdy napsala; ale vůbec mě nepřekvapuje, že nejsou na Legii :D Je to holt surrealismus, ne sci-fi, a kdyby se to mělo posuzovat měřítky sci-fi, stupnice pukne a hodnotící se dostane do mínusu; třináct procent je ještě moc :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Hele, nech toho, nebo dostanu chuť, přečíst si to taky. Koukám, hodnocení na Legii 13%, slibné...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PIPIN: Ano, jen tak do nich, po takový ráně Růžovou krychlí do hlavy se budou vzpamatovávat tejden a příště si četbu textů z Uložto dobře rozmyslí! :D
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    VLCACKA: Jsou knižní skenery, které výtisk nezničí ani trochu, sám mám jeden doma.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    VLCACKA: To záleží na čem to skenuješ. Technologie pokročila... navíc, někteří hardcore jedinci už používají i digitální foťáky.
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    WITTGENSTEIN: Růžová krychle je myslím pro lidi hledající na ulož.to něco od VK přesně to pravý!! :)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    RUFO: Mně to stejně přijde zvrácený, vlastně si zničit výtisk kvůli scanování. Tak buď prostě e-book nebo fyzická knížka, tohle je prostě... paskvil.
    RUFO
    RUFO --- ---
    WITTGENSTEIN: Na warforu Kadleckova neni vubec. Asi to bude tim, ze puvodni fanousci jsou uz starsi a pohodlni neco scanovat, a novi se objevi az ted, s Myceliem.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: Náhodou, na Uloz.to, kam směřuje většina hledajících, je jen Růžová krychle. Takže vlastně dobrý.
    RUFO
    RUFO --- ---
    BRAMBOREENA: Jak pisu, nemam to. Navic tuhle kousavou poznamku jsem vcera napsal lehce ovinen.,,, Nejspis si to stejne koupim, mam u Darecka slevu na knizky a zatim je jeste kam je davat.

    Nahodou, na xtrance se podivej, pro ty e-knihy, ktere nemaji DRM tam maji zvlastni pravidla. Na docela dlouho dobu (roky ???) je haji a misto odkazu na stazeni nabizeji jen odkaz primo na obchod ke stazeni. Myslim, ze Myceliu by to tam sluselo.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Slabé - znáš Lexx? :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jo jo, dvě hodiny v noci, sedím tu totálně chcíplá a dopisuju povídku, to pak člověka řeči o xtrance mimořádně potěší :D Ale je třeba se na to dívat z té světlejší stránky a říkat si, že když vám to stojí za upirátění, je to pro autora vlastně poklona. :)
    Jinak povídka se odehrává někdy kolem roku 3500 (vesmír pořád týž) a je o souložení s kosmickou Lodí.
    RUFO
    RUFO --- ---
    BORGDOG:
    BORGDOG: Na xtrance :-D Nejsa aktivnim uzivatelem ho zatim nemam
    VANEK
    VANEK --- ---
    Chicht:
    From Pony To Person: The Disturbing Evolution Of My Little Pony, In Photos
    http://www.huffingtonpost.com/2013/07/19/evolution-of-my-little-pony_n_3617896.html
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BORGDOG: ty by se měly přeložit do finštiny, aby bylo dost přehlásek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam