• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALDEMIK:
    WITTGENSTEIN: Ale jo, to už jsem taky zažil - najděte si recenzi mého JFK v Houseru. :-) Vilmu může hřát vědomí, že tahleta aspoň napsala pořádný elaborát. :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    OK, přečetl jsem její druhý příspěvek, a pokud nechci být strašně sprostý, omezím se jen na konstatování, že je opravdu pozoruhodné, jak někteří evidentně chytří lidé NEUMĚJÍ číst, respektive interpretovat text. Naštěstí Vilma není povinna obíhat stádečko svých slov a preventivně pokřikovat "Ne, ne, takhle jsem to nemyslela!".
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    ALDEMIK: No nevím můj recenzní radar mi radí vzdát čtení hned u disclaimeru: "Nemám ráda sci-fi. Prostě nemám, možná na to nemám buňky, kdožpak ví. Těch málo kněh, které jsem přečtla, mi většinou připadalo jako žánrová literatura, která – marná sláva – prostě není (kterýkoliv) Mann."
    Fair enough, nechť zůstane u Buddenbrooků, všichni budeme šťastnější.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Narazila jsem na jednu recenzi, která tu myslím ještě nebyla. Není pozitivní, ale o to mi připadá zajímavější:
    Havana Blues
    http://havana-blues.blogspot.cz/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: ani pěšky, ani na koni, ani očíslováno, ani neočíslováno :D (Na té fotce to není úplně jasně vidět, ale aktuální díl navíc je a nadále bude vždycky v barvě loga, zatímco ostatní řádky jsou černě.)
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Jinak to řešení označení dílů se mi líbí. Nekazí sérii a přitom je nepřehlédnutelné.
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BRAMBOREENA: Zrovna to chci napsat - jak ty to máš ošéfovaný!!!??
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SQQERO: Páni! Tomu říkám insider informace! :) No tak děkuji :)
    SQQERO
    SQQERO --- ---
    BRAMBOREENA: bránit se už dlouho nebude,dnes jsem vytiskl obálku :)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    RUFO: Krákatit také stále má...
    RUFO
    RUFO --- ---
    Pro zajemce o prvni dil Mycelia - vcera jsem v Kosmasu na Sokolovsky videl 2 exemplare :-)
    TOM
    TOM --- ---
    BRAMBOREENA: škoda, že nepředprodávají epub, ale já si počkám :))
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BRAMBOREENA: ...aby to mohlo v klidu vyjít třiadvacátého :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (tak se zastyděli ještě víc a napsali jedenáctého :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Mycelium II.:- Led pod kůží - Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/188910/mycelium-ii.-led-pod-kuzi/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ... a jinak abych netajila nějaké historky z natáčení, musím tady prásknout, že druhý díl se odeslání do tiskárny zuřivě brání. Myslela jsem, že to odsvištělo už minulý týden, a dneska se ukázalo, že na obálce je ještě nějaká chybka, kterou je nutno opravit. Korekturu jsem smskou poslala grafikovi, protože ten je na dovolené mimo internet (ale naštěstí s počítačem); ten to v jakési horské boudě mimo civilizaci doladil; no a pak odjel hledat nějaký zdroj internetu, objížděl přilehlé vísky a městečka; drát objevil ho dvacet kilometrů daleko a nepříliš průchozí; a po několika pokusech soubor vítězně propasíroval do mého počítače. Houby se vzpouzejí! Kyberpunkový horor! Ale my je tam natlačíme a zaklapnem víko; tak!

    Ještě dodávám pro Balaenu, že se přihlédlo k jejímu názoru a řádků v úvodu je PĚT.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: Dobře, tak jsem jim napsala - "Neblbněte, Shaela organizuje akci" - a zastyděli se a řekli, že to možná bude už třináctého. :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: 15.11? Ať Argo neblbne, v ten den organizuju akci, nezvládnu se tešit na dvě věci najednou :)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BRAMBOREENA: pokud to jen trochu půjde, zastavím se rád:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BETCHO: Aha, tys u toho vlastně tehdy byla, jak mě posílali do háje :D Jojo, Akkütlixi Všemohoucí, to byla hutná depka.

    Tak ale teď něco veselejšího, nástřel anotace pořadu na brněnský Fénixcon:

    Vesmírná smaženice aneb houby bez octa
    Vilma Kadlečková
    Planeta Össe. Církev Akkütlixova. Mycelium. Kdo se ještě nenakazil spórami nitrožilních hub, teď to může napravit! A kdo se naopak nakazil a je na tom opravdu zle, může se přidat k naší terapeutické skupině anonymních fungoholiků a o své truchlivé zážitky se podělit. Sdílené mycelium - dvojité mycelium! Nejdřív se odehraje moravský křest druhého dílu Mycelia - "Led pod kůží", pak bude následovat agitační vložka Církve Akkütlixovy, a ta doufejme přejde v besedu s autorkou (o psaní, o houbách, o smrti na oltáři a jiných optimistických tématech). Kdo se chce informovat předem, jaké nebezpečí zde hrozí, může tak učinit na webu mycelium.argenite.org.

    K tomu ID Aquila píše: "Program je v salonku President, který se vyznačuje tím, že všichni sedí kolem dlouhatánského stolu (tabule). pro asi 15-20 lidí. Mám slíbený dataprojektor, ale počítač mám jen linyxový a promítání je na stěnu, když se sundá obraz."
    (Z toho plyne, že se nikdo nemusí obávat opětovného přehrávání traileru :D)
    (a dále z toho plyne, že kdyby se nás náhodou slezlo víc, máme motivaci rozlít se do přilehlé hospody).

    Přeposílala jsem to taky ID Cornholio, neb je z Brna a třeba by se mohl taky zastavit, uvidíme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam