• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    TOM
    TOM --- ---
    ROMI: na palmknihách stejně ještě není. Asi obchodní taktika jak poškodit konkurenci.
    Než jsem stihl zarazit přítelkyni, už to koupila.
    Protože si to od ní "půjčím" (stejně se počítáme jako jedno tělo/jedna duše) tak mě napadlo - nechtěla by autorka zveřejnit svoje č. účtu? Přispěl bych něco na kafe (s houbama), abych neměl výčitky že okrádám nejvíc nejlepčí českou scifi spisovatelku současnosti. (ještě teda mám moc rád Janu Rečkovou, doufám že není na nyxu aby jí to nebylo líto .)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak právě se to na Kosmas.cz vynořilo jakože skladem.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Ano, to jsem viděl a hlavně poslední dvě věty té recenze nás s parťačkou velmi potěšily. :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: V té aktuální - kde hodnotí i jakýsi Mráz a hry či co neobvyklými 90% :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    GENTIANA: v Perlovce to ještě nebude, ještě to není ani v centrále.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    VANEK: Už je to opraveno :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    GROBENIUS: Inu, Kosmas, jak ho známe a milujeme: Například nepochybně expertní analýzou textu dospěli k závěru, že autorka Ledu pod kůží
    Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/autor/40931/vilma-kadleckova/
    je už úplně jiná osoba než ta, co psala jedničku
    Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/autor/29687/vilma-kadleckova/
    - můžete dvakrát hádat, jak se to projeví na obsahu "Další tituly od tohoto autora", křížových prodejích a zmatení čtenářstva.

    Na druhou stranu to kompenzuje, že v jednom http://www.kosmas.cz/autor/719/frantisek-novotny/ zase jsou sloučeni tři nebo spíš čtyři různí lidé -- předpokládám, že titul Jsme inteligentní roboti? ("Autor zdůvodňuje svůj názor, že život a člověk jsou robotové systémy. Taktéž duševní činnost lidí je robotový automechanismus. Rozebírá a posuzuje evoluční a kreační teorii vzniku života. Předpokládá existenci mimozemské civilizace a panspermie. Předpovídá budoucnost lidstva.") nesepsal ten rozhlasový básník. To by mohlo vést k zajímavým synergicky-serendipitním cross-sellingovým efektům.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    GENTIANA: Jisté to není. Zavolal bych jim. A pokud nebude, můžeš říct, že tam maj bombu.:-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Takže to už bude fyzicky v krámu v Perlovce, jo?
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    RICARDERON: Má recht, kdybych uvedl, kolikrát víc se prodá Křižníku Thor na PalmKnihách než na Kosmasu, asi by se na to dal nasadit paragraf o šíření poplašné zprávy. :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    RICARDERON: pozde, nevydrzel jsem to a koupil u kosmasu ;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    FIFI: Firemní politika je něco jiného než prodejní politika. Mluvíme-li o zájmech autora a nikoli distribuce, že ano. :-) K tomu Mycelium je jedna z těch knih, které na žádost autorky musí Kosmas uvolnit Palmknihám.
    RIP
    RIP --- ---
    FIFI: I pokud se spletl, nevyplývá z toho nutně, že to je z prodejního hlediska chyba. Tady měl někdo příušnice, když se probíraly základy logiky :-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    RICARDERON: ne, z prodejniho hlediska to sumak neni. V Kosmasu se ten clovek, co to pustil, spletl.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BORGDOG: Ano, dodržuje, Mycelium není na Xtrance ani ulozto. Co se hájení týče, dovolil bych si ocitovat Ferryho: "Nove ted u prodavaneho ebooku neplati, ze pul roku na papirovku se scita s dalsim rokem a vice (podle DRM) na prodavany ebook! nove to hajeni plati od chvile co vyjde u nakladatele kniha at uz e- nebo papir..."
    Takže je to fakt jedno.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALONSY: A hájení se pokud vím dodržuje. Já ani první Mycelium zatím neviděl pirátské nikde. Pokud jde o tohle, není proč podléhat paranoie.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    RICARDERON: Pochopila jsem, že Fifi naráží na piráty, i když se možná pletu. Ale myslím si, že ani ti nejsou konkurencí. Kdo si to chce koupit, tak to neukradne, kdo ne, tomu je to stejně jedno.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Z prodejního hlediska je to naprosto šumák. Ano, kdybych si mohl vybrat, udělám je obě dohromady, ale lidi, kteří si koupili jedničku papírovou, nekoupí druhý díl v e-knize. Počkají si ten den. Fifin názor je příjemně staromilský, ale já budu rád za každé prodané Mycelium a je mi úplně jedno, jaká verze to bude. V současné chvíli si totiž, a to je důležité, nekonkurují.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    FIFI: IMHO je to zcela lhostejné. Pár hodin sem, pár hodin tam...
    FIFI
    FIFI --- ---
    WITTGENSTEIN: nemuzu to tady rozebirat. JE to spatne a melo to byt ZAROVEN.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam