• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    vilmo moc gratulujii.....ze srdce Ti to přeju
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    VANEK: hele ale zas uznej ze i tahle rejpava reklama je reklamou! a urcite se Argu a Vilme na prodejich odrazi!! ja bych to bral tahle... :)) on je vlastne dobrodej!! :))
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    AOTEAROA: MA privatni radost scifisty (ac ne zahorkleho a konzervativniho a ctouciho i ty proklivane modni a vsudypritomne Urban fantasy a Fantasy...):
    mam hroznou radost, ze kdyz uz se muzeme radovat v duchu: "...jsem fakt nadšená, že máme v ČR autorku, která se může honosit úspěchy a nadšením..." Tak je to oceneni za Sci-fi!!! :O))
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    BRAMBOREENA:
    BORGDOG:
    FerryH byl zas jednou presnej prorok :)) viz muj komentar k tomuhle nekdy pred dvema mesici na legii...

    ...ale jak jsem tam uz rekl a napsala tu i Vilma: pockej si rok nebo dva a jen se s Vilmou vystridate... :))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Nijak zvlášť strašné mi to nepřišlo. Išrové mi dosti připomínaly drowy (překládám, že jde o náhodou korelaci - a o tom zajímavější) a princip fungování věcí je vcelku přehledný, konec maličko "divný," ale už jsem četl mnohem divnější. Zajímá mě, co se ho folmahiwské společnosti ještě dozvím a jestli se zodpoví pár otázek, co mi rejpavě vrtá hlavou.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Ale kuš, i mlaďasové potřebují nějakou stravu pro svá heroická já! :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Tomu říkám masochismus. Ta kniha je fakt strašná! Počkej pár let, já ji přepíšu!
    VANEK
    VANEK --- ---
    RIP: Von si nedá pokoj:
    iLiteratura - Ceny Akademie sci-fi, fantasy a hororu 2014
    http://iliteratura.cz/Clanek/33189/ceny-akademie-sci-fi-fantasy-a-hororu-2014
    Na jednu stranu musejí jásat (a dštít síru) všichni milovníci konspirací a teorie, že „Kadlečková vyhraje všechno“, na druhou stranu je třeba napsat, že Mycelium je dokonalé dílo pro sbírání cen. Má silný příběh – čímž myslím to, že se jedná o největší autorčin projekt, za nímž jsou léta dřiny.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    WITTGENSTEIN: A dozvěděl jsem se, do čeho rejpali Rigor Mortis v "Dobru vítězí." :-)

    BRAMBOREENA: Ale jo, ale jo. :-) A ještě v noci načnu Stavitele věží.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: Aspoň se dozvěděl, odkud se vzal kardnas-lu :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Cože? Meče Lorgan? Panebože, to neeeeee!!!! :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    A aby měla autorka ještě větší radost, hrdě oznamuji, že jsem dnes na jeden zátah přečetl Meče Lorgan i Fomalhiwský mýtus o stvoření světa - a hodlám pokračovat. :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já taky gratuluju a taky jsem tam nešla, ne kvůli bacilu, ale byla jsem jaksi existenciálně utahaná.
    VANEK
    VANEK --- ---
    WITTGENSTEIN: Uvidíme, až Akademie zveřejní jeho hlasování.
    Ale doufám, že aspoň za 'svět plný "podivu a úžasu"' může editor, jinak by to byl ještě větší kokot, než jsem měl za možné.
    BRAMBOREENA: Šílená spousta práce je i ve spoustě knížek z [ Nakladatelské peklo aneb Co se schumelí mezi vydavateli ], a pak přijde nějaký nyxák a začne to shazovat, aby si připadal chytrej ;-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAROLINA_F: Díky :) Hlavně jestli je ti líp... :)
    KAROLINA_F
    KAROLINA_F --- ---
    Taky moc gratuluju k ocenění a při pohledu na fotky strašně lituju, že mi zákeřný bacil zabránil vidět to na vlastní oči. Mám opravdu velkou radost, že se to tak pěkně vydařilo.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO:
    RIP:
    Děkuju :) Obludné sfingy teď stojí na klavíru a děsí Uršulu, která tam sedí a voře etudu. Ale zdá se mi, že ze strachu hraje o maličko líp než normálně, tak snad to mělo nějaký smysl :D A v úterý dostanu od Cornholia hmyzáky a udělám tam (na klavíru) takovou vystavku dastiženij narodnoho chazjajstva a koutek revolučních tradic. To bude inu paráda! :)
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: No je to kašparáda, BH si honí triko, jak to všichni kromě něj dělají blbě a on do toho ukrutně vidí, a pak ze sebe vysouká blábol, který je právě přehlídkou všech těch dotyčných nectností.

    Ale čert ho vem, hlavně taky moc gratuluju!!!
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Gratuluji, gratuluji, G R A T U L U J I !!! Cena rozhodně zasloužená. :-)

    Zážitky z hlavy pobavily, zejména na záchodcích věřím, že to muselo být infarktové - tam je člověk mimořádně málo odolný vůči jakýmkoli šokům. Ruce na fotkách vypadaly hodně pevně, vážně jsem se málem zvyklala, že by to bylo něco rafinovanějšího než obarvené rukavice. Dokud z tebe opadal jen barakryl a ne houby, tak si neměl kdo co stěžovat... příště je včas zasaď do skleníku, není nad autentičnost :-D

    Ta audiokniha: třináct hodin se doufám počítá jenom na ten jeden díl Jantarových očí? :-) (Jen doufám, že ty temné industriální motivy nebudou spočívat v klasickém scifistickém pípání shůry - s ozvěnou... :-D)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    AOTEAROA: Díky moc, to je fakt milé - no tak budu doufat, že tě to nezklame :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam