• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Rozhovor s Martinem Pilařem z OneHotBook o tom, jak se dělají audioknihy (a obsahuje také spóry Mycelia ):

    Martin Pilař: Hynek pro mě byl v souvislosti s Národní třídou jasná volba – Knihkupectví Neoluxor
    http://neoluxor.cz/...tener&utm_medium=link&utm_campaign=shortener&utm_content=martin-pilar-rozhovor
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    aww me wants. Maje náběh na dekubity (proboha negooglete to, dělá se mi ze svalovejch buňek vazivo a mám osezelý zadek, nic strašlivého, dá se to v mým případě zmanageovat velmi snadno, nejsem paraplegik) tak nemůžu příliš sedět a celý den chodit nezvládnu. Takže chci mít co poslouchat v posteli :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Na Kosmasu náhled přebalu CD:

    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: myslis to datum ? Kosmas ho musi zmenit na 4.7.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: jejda, to se omlouvám... no to jsme dvě... Tak něco na spravení chuti po osmdesátkovém popíku: http://www.youtube.com/watch?v=p4zluA60hjs - to mám teď už dva dny nalezlý do hlavy a nemůžu se toho zbavit :) Všude slyším chřestění chřestýšů :) Kdyby Össeani žili v Louisianě, tak by zpívali přesně tohle.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Cajdák nevytanul a nedík za připomenutí, protože ho nesnáším, co si ho pamatuju.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Mycelium III v další bitvě obálek :-)

    XB-1 » Bitva knižních obálek – květen 2014
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/bitva-kniznich-obalek-kveten-2014/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Mně to taky přijde údernější, "moje nová kariéra" jsem tam původně měla... a pak jsem si vzpomněla na Petru Janů a cajdák "Moje malá premiéra", což mi to tak znechutilo, že jsem to fofrem přepsala :D Ale jestli tahle asociace nikomu jinému nevytanula, tak to předělám :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Až já budu mít cestu do Prahy, dám vědět, můžu donést vlastní sušenky :D

    (A kdyže bude čtvrtý díl?)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    GENTIANA: Šprtko jedna!
    ALONSY: Super, tak doladíme případné blízké setkání. :-)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    VLCACKA: V Praze jsem, případně dám vědět až dočtu tu Valhalu :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Já bych s dovolením "Lahrdökawöar - moje nová kariéra", přijde mi to údernější.

    A taky by mě zajímalo, co o mně prozrazuje, že umím napsat lahrdökawöar na první pokus bez chyby.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    VLCACKA: Musím si zopakovat Stopařova průvodce.
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    RIP: Začíná mne živě zajímat, jak by si Ford Perfect poradil s tím, že stopnul össenskou loď.
    VANEK
    VANEK --- ---
    ALONSY: Já bych možná radši "zhebnout" (hmm, nemívalo to nějaký distinktivnější font?).
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    ALONSY: Kdybys byla z Praze, tak pučim.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    A taky bych si fakt měla pořídit dvojku a trojku, jenže ještě stále není za co. A stejně mám Valhalu... to akorát vyjde... Dočtu akorát až vyjde pětka :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BRAMBOREENA: Chci: Chceš zemřít? Zeptej se mě jak. Všichni jsou blázni...
    A.. no.. vlastně... asi všechny :)
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA:
    "Pij Čaje, posílíš mír!"

    "Don´t panic, I´m Osseanic!" (Ale k tomu by byl třeba obrázek usměvavého Osseana s lidským robátkem v náručí.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam