• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU: To je fakt celá Fiona.
    Tajemné organismy proti fatálním chorobám: Užívejme čtyři tisíce let starý „novátorský“ lék! Čínská houba v Čechách. Houbařením proti rakovině? | PROTIPROUD
    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/...ky-lek-cinska-houba-v-cechach-houbarenim-proti-rakovine.htm
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: někdo geneticky zmanipuloval psychoaktivní houby, aby produkovaly kromě nějakého toho räwë ještě pervitin a cererit?
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    no barvoslepi mozna rikaj :))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Neříká se té barvě, co máš na ikonce, starorůžová?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    No já myslím, že by si Církev jako měla nastavit nějaká zákaldní pravidla pro personální otázky...

    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: Druhý návrh se mi líbí nejvíc.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (kdo ho chce takový, ať si čte Coelha a pase kozy)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    No ono to v Mycélku s tím osvícením nikdy až tak růžovoučké není :D
    MUM
    MUM --- ---
    FERRYH: Ty delas, jako by te ruzovoucke duchovni osviceni neoslovovalo... taqm prdne par andelicku a bude.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    na ikonce vidim jen psychedelickou fialovou - coz jinak take moc nemusim :)) ale ne tak hrozne jako ruzovoucky hnus :))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FERRYH: Myslíš takový ten odstín jako na tvé ikonce? :D Ne, ten to asi nebude.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    BRAMBOREENA: hlavne prosim bacha na RŮŽOVOU!!
    FUJ!! ;O)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BTW včera jsem v metru potkal člověka v ponču, četl něco o houbách (odborného, ne beletrii). Hrdě jsem si urovnal límec bundy kde mál placku "Mycelium", ale asi to nebyl Hildebrant.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (a ještě dodávám: v takovém tom seznamu pěti dílů na zadní straně obálky, kde je vždycky aktuální díl barevně a ostatní normálně, to bude rozhodně zelená)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak to se to pěkně rozdělilo :) Barvy dílů byly stanovené hned na začátku, čtyřka má být zelená (jakože zdravá na oči, když je to to Vidění a Loď Zelená lastura - zatímco pětka bude fialová jakože osvícení, duchovno a Fomalhiwa). Když jsem ale ty verze viděla, hlasovala jsem pro hnědou, protože je prostě kontrastní a v obrázku se objevuje jako doplňková, zatímco zelená tam převládá a zelený nápis se v něm trochu ztrácí. U jedničky je to podobné - ta měla být žlutá (a s trochou nadsázky taková žlutobéžová je), ale nápis je v opačné tmavě modré.
    RIP
    RIP --- ---
    WITTGENSTEIN: Radioaktivní, šmradioaktivní, problém bude spíš v tom, že se ta zelená tluče se zelenavým odstínem z okolního šábršoustí.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    RICARDERON: Ještě že tentokrát nemá žádný silný názor (krom toho, že jednička je silně radioaktivní. Ale ta se tu nelíbí nikomu).
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    RICARDERON: No jasně, lidi už nadrženě čekají, koupí to, kdyby to bylo zabalené v použitých novinách :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ZOIDBERG: Fakt jo?:-)))) haha. Druhej. Jednoznačně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam