• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GROBENIUS: však to dá rozum: zhltneš houbu, protočí se ti panenky a máš senzaci hnedka :) No asi bych napsala anotaci jinak, ale zase je to tak nějak mile domácké.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A vlastně jsem se tu nepodělila ještě o jednu zprávu z Arga - minulý pátek jsem tam byla a přinesla si tři podepsané smlouvy: na čtvrtý díl (už :D), na pátý díl (odevzdání do 30. 6. - ale předpokládá se, že to bude dřív) a na novelu O snovačce a přemyslovi. Ta vyšla kdysi v Albatrosu v antologii, teď z toho bude samostatná knížka (ona je to krapet fantasy, ale dá se na ni pohlížet jako mainstream s motivy ze Starých pověstí českých, takže třeba nějaké nescifisty k Myceliu přiláká). Obálku v secesním duchu bude dělat mistr Cornholio, těším těším, super krása mňam! :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHADOWALKER: Určitě, nějaké zásoby tam vezmu (všeho, co najdu - předchozí díly, cédéčka, placky...).
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    BRAMBOREENA: Ale bude ke koupi i na křtu?!
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: A ještě si asi vytvořili vlastní anotaci, to teda, slušně řečeno, koukám:
    Podhoubí sem, podhoubí tam. Mycelium se stalo senzací hned po té, co nadšenci zhltli jeho první část. Ani s předposledním dílem emoce nevychládají a fanouškům už se klepou prsty. Je to tu, Vidění.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Čtyřka na Slevkupectví za cenu naprosto bezkonkurenční. http://www.slevkupectvi.cz/
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Ty cizí nabodeníčka daly vánoční nabídce Kosmasu docela zabrat...

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    VANEK: Hodně. Čtyřlitrovka, i když asi ze třetiny vyžraná. Jak jsem odebírala, tak zůstal kus zeleniny čouhat ven a něco se na to chytlo a už to jelo.
    IDLE
    IDLE --- ---
    JARMIK: Nemohu vzpomenout, neb se mi tahle pasáž nějak vytratila. Asi budu muset Poklesky zase vyhrabat a osvěžit.
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    IDLE: Nemohu nevzpomenout starého p. Leacocka a "Naši čtenářskou veřejnost - pohled do knihkupectví" z Literárních poklesků.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    WITTGENSTEIN: Jaký chjo. Máš vyhráno!
    IDLE
    IDLE --- ---
    WITTGENSTEIN: V tom Kosmasu byl myslím taky pro muže. Hlavně, že v tom mají jasno. :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    IDLE: Kvítek se v Neoluxoru dostal do sekce pro ženy. Chjo.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Tak jsem teďka otevřela spam z Kosmasu a Vidění tam propagují - v sekci Pro muže.
    VANEK
    VANEK --- ---
    GENTIANA: Šmarjá, a těch artyčoků bylo kolik?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    OKEYA: Na druhou stranu... lidi, kteří se živí pojídáním mýdla, si nic lepšího nezaslouží.... :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    OKEYA: Já teda soudím, že hydroxid sodný zabije všecko.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    GENTIANA: Aflatoxin? Z toho kouká dlouhá a krutá smrt ;-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Je mezi přítomnými nějaký lahrdökawöar? Naložila jsem do oleje artyčoky, kousek čouhal ven, tak se mi do toho dalo mycelium a nebylo jiné možnosti, jak to ekologicky zlikvidovat, než zmýdelněním, protože tři litry převážně oleje do trubky vylít nemůžu. Takže, kdo by chtěl mýdlo z oliváče, ochucené octem, artyčoky, šalvějí, chili a menším množstvím takové chlupaté černé plísně, klidně mu hroudu uplácám.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RAHANUR: jasně, přinesu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam