• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Na čtení závěrečné scény 5. dílu bych nešla (protože spoiler), ale na začátek moc ráda.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    15. dubna v 19:30 v klubu Carpe Diem (Jičínská 4, Praha 3) bude cosi jako autorské čtení - Míla Linc, Martin D. Antonín a já. Čte se z PŘIPRAVOVANÝCH věcí, ne vydaných, čili vyberu nejspíš závěrečnou scénu z pátého dílu... :) No a nebo nebudu prudit a přečtu něco ze začátku nebo něco úplně jiného. Rozhodně tam ale vezmu artefakty k Myceliu (všechny díly se slevou, audioknihu, placky...). Tak se stavte!
    https://www.facebook.com/events/1426559190974846/
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GENTIANA: celou noc už dávno nečtu, nemohouc přes den vyspávat :-) ale díky za tip na knihu, vypadá to velmi zajímavě...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    GENTIANA: Ha!!! Diky diky diky. Tohle si vezmu do letadla!!! Ja vedela, proc si to syslim... Kdyz teda nebude petka;))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SARGO: Od štědrýho večera do božího hodu.
    SARGO
    SARGO --- ---
    GENTIANA: Na dovolené v Norsku? :-D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    YENNEFER: pche. Já přečetla kvítek karmínový za noc.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    jo a včera jsem náhodou v jedném pražském sklepení zřejmě zahlédla össeana, ale jistá si nejsem, fotit se moc nechtěl...

    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: tak doufám, že to bude mít aspoň 600 stran, ať ta knížka vydrží dýl než na dva dny :-)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Jé a já myslela, že jsem v tom sama, když se aktuálně s tím koncem u svého rozepsaného tak trochu úmyslně zdržuju...
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: To náhodou není tak špatné, posunout vydání. Za vysvědčení knihu ano, ale tam je malá cílová skupina. Mít pátým Myceliem pořešené příbuzenské Vánoce by bylo praktické po všech stránkách :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WILDENBURY_SQ: Rádo se stalo, tak snad se bude líbit :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    BRAMBOREENA: Hlavního hrdinu - myslíš pochopitelně ó všemocného Akkütlixe, že?

    Jinak Rë Akkütlix, že dostanu až takto sofistikovaný dárek k narozkám, to by mě ani v gömmeršaulovém deliriu nenapadlo!



    Inu, nejdůležitější věci se odehrávají vskrytu... Díky všem zúčastněným :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Padající listí Mycelium jistí...

    FERRYH: No něco na tom je, podvědomí trochu pracuje proti, mně se zoufale nechce se s hlavním hrdinou rozloučit, tak ještě vymýšlím, co by se tam dalo připsat :)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ale no tak! nechte Vilmu... proste se autorka s poslednim dilem mazli... :)) nez ho pusti do sveta a ...ptacku let! :))) ted je to jeste jen jeji decko ... pak uz to je i ctenaru :))
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KASUMI: mně ho odmítla slíbit i na duben k jedněm narozeninám, takže březen už tuplem ne
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BRAMBOREENA: Tajne jsem doufala, ze paty dil do stredy vyjde, i jako ebook, tze v letadle budu mit konecne vyresenou zabavu. Sakra. Tak priste :)))
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: No tak hurá!!!!!
    IDLE
    IDLE --- ---
    BRAMBOREENA: Ááá! OK, škrtám si "už je to celé napsané" z kladných stránek Mycelia, až to budu příště někomu doporučovat. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam