• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    FIFI
    FIFI --- ---
    FERRYH: no jasne:) např. šachy jsou také sport!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    PSYSBEE: jestli je to lepší než hyperion... nevím, ale čte se mi to líp. Co se Nadace týče, tam pro mě ty postavy příliš šustí papírem a projevují se jen jako důkaz nějakého konceptu, přijdou mi poněkud nerealistické, ono to ani není vada, protože nadaci nepohání postavy. Mycelium ano :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KRYGLIK: Příklad nesmyslů, prosím :)
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    PSYSBEE: Lepsi je urcite v tom jak hluboko se ponoris do tech postav, v nadaci se tomu az tak nevenovali (ani nemohli). Jinak ten svet Mycelia je urcite dost zajimavy, tak podobny nasemu, tak jiny od naseho - ale samozrejme Nadace ma trosku jinou logiku a neni to uplne aplikovatelne.

    Jinak argument, ze je to ceske, bud patriot, neuznavam. Vetsina ceskych veci sou dost nesmysly - a ani ty ceske realie je nezachrani. Ale tenhle pribeh neni ten pripad, nastesti.
    SARGO
    SARGO --- ---
    PSYSBEE: Ale především srovnáváš nesrovnatelné :-))
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    je to od Vilmy a je to ceske... :))) tak bud trosku patriot! :))
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Hele a v cem je tohle dilo lepsi nez Nadace nebo Hyperion?
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    hele, ne kazdej sport musi nutne ssebou nest hubenourstvi! ... :)) takove sumo...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    YENNEFER: Místo vlněných bambulek ozubená kolečka; tribal cargo cult steampunk dance kolem modelu vzducholodi ze slámy :) Nápad je boží; teď ještě k tomu napsat příslušnou knihu.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: náhodou, takový steampunkový tribal bellydance, k tomu se svářečské brýle hodí .-))) a thao dělá moc hezké fotky... toho bych se nebála...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PISKVOR: Až potřetí. :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BRAMBOREENA: "Cokoli se poprvé odehrává jako drama, podruhé se odehrává jako muzikál"?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jo! Tohle je ono! Teď už se fotit ani nemusím, řeknu jim, ať tam dají tohle.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Myslím, že je škoda to nevyužít. Mycelium by se mělo přetvořit do podoby bollywoodského muzikálu. Tančící Össean, to je něco jako Ganéša.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: A to celé v masce. :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: No ještě bych to mohla zkombinovat. Inline, penízkový šátek a plazmolyžařské brýle (zbyly mi jedny svářečské po zatmění Slunce, ty by se daly zrecyklovat). Jo, a ještě roztočit hulahupku. Maximální koncentrace pochybného sportu na jedné totálně nesportovní osobě. :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: V nejhorším jim můžeš nabídnout brusle. Ono když si sedneš a vytrčíš brusle, a fotografka bude mít správný objektiv a nízkou hloubku ostření, vznikne velmi pěkná ehm umělecká fotka, kde budeš stále k poznání, ale největší budou ta od častých jízd obroušená kolečka a vidět budeš přesně tak od ramen nahoru. :-D Ale jestli je jen trochu šikovná, dopadne to dobře i se závojema a penízkama... jsi drsňák :-))
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    VANEK: Myslíš: spisovatelé jsou taky sportovci?
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Jenže mně se právě tohle blbnutí hrozně moc líbí, protože kdo si hraje, nezlobí a autoři jsou taky lidi. :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU: Není to společenský magazín, ale lifestylový supplement; "spisovatelé jsou taky lidi" je maximum dosažitelného.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam