• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Aha, já tu vlastně měla zodpovědět dotazy...)
    BALAENA: Plánovali to na léto, zeptám se, jak to vypadá.
    ROMI: Nakonec až po prázdninách, protože předtím ještě chtějí v Argu vydat jinou moji knihu (O snovačce a přemyslovi), tak aby se to rozložilo.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    A jak vlastně audioknihy? budou se dělat i z dalších dílů?
    ROMI
    ROMI --- ---
    kdy ma vyjit zaverecny dil vlastne?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Overdead Books Blog: Rozhovor 02: "Kloubouk a třeň – to nevymyslíš!"
    http://overdeadbooks.blogspot.cz/2015/04/rozhovor-02-kloubouk-tren-to-nevymyslis.html
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Ten pán je Darion a boty jsou satanistické :D Má je na to, aby mohl nakopávat nemrtvé a rozšlapávat kostlivce na prach.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Opravdu ten pán má lyžařské boty? :-o
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    BRAMBOREENA: Jitka Ládrová
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Na věci se pomalu a nejistě pracuje.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    MEANKITTY11: Něco málo zkoušíme...
    Tady je anglická verze webu: http://mycelium.argenite.org/page-intro (jde to jen přes tenhle odkaz, z české verze tam žádný link nevede, protože "veřejně" jsme to přístupné zatím nenechali). A, ano, čtvrtý díl tam furt ještě není, já vím...
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BALAENA: Podle toho, jaký vypráví zábavný ač bizarní příhody, asi těžko. Maximálně se prokoušou velkejma reklamama v Plesku.

    Abych nebyla totálně OT, Vilmo, je nějaká naděje na vydání v angličtině, nebo to budu muset pro svý kamarády přeložit sama ;) ?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    VANEK: jen jestli je na Vyšnovlkodlašsku gramotnej ještě někdo kromě Gentiany, jinak by to nebyla ideální příležitost, ale mrhání energií
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě fotky z minulé středy (via FB Strak na vrbě - nevím, kdo vlastně fotil):



    VANEK
    VANEK --- ---
    GENTIANA: Ideální příežitost založit si alespoň pultík!
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    GENTIANA: Bůhví čí testy ti to vůbec dávali.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    U nás ve Vyšných Vlkodlakoch knihkupectví nemáme. Jen tmu, zimu a žádnou slevu.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Připomínám - ve čtvrtek se dají všechny knihy (nejen moje) koupit s 15procentní slevou a porůznu budou autogramiády a čtení všemožných lidí - úplný přehled zde: http://www.knihymajizelenou.cz/akce-v-knihkupectvich

    Já budu tady, tak se stavte, kdo půjdete kolem:

    17:00 Knihkupectví Aurora
    • Autorské čtení | Vilma Kadlečková (autorka knihy Na pomezí Eternaalu či ságy Mycelium) Spálená 53
    110 00

    (Původně mi říkali, že to bude jenom autogramiáda, protože na čtení tam nejsou prostory, ale v programu je čtení; čili já s sebou něco vezmu a na místě zimprovizuju, když to bude potřeba. Jinak tam prostě budu sedět, povídat si s kolemjdoucími a dělat ostudu.)

    V jiných knihkupectvích jsou i další scifisti, zahlédla jsem tam přinejmenším Alraune a Klárku Smolíkovou, no a nejvíc to vyhráli plzeňáci, ti tam mají Stančíka :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    No a já se dneska teda fotila v tom penízkovém šátku, nakonec to fotil Roman Černý a byla to super pohoda, kolem fajn lidi, ani trochu se mi nesmáli, no tak snad už tu ostudu nějak přežiju... Jsem na tom líp než Rudiš, který se bude fotit v sauně; to bych teda nedala :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    OKEYA: Když má někdo nick GENTIANA, musí mít botanickou úchylku :) (Pravda, o rodičích to nevypovídá nic :D)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    OKEYA: Ze samostudia. Já totiž četla cokoli, co mělo písmenka, což naši sledovali s mírným znepokojením, ale nějak mi nebránili. Víc tím trpěly učitelky ap. havěť.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    GENTIANA: Tos měla za rodiče nějaké botaniky nebos to měla ze samostudia?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam