• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    VANEK: Ne, to je jedna z nejuznávanějších knižních bloggerek našich. Má hodně spoluprací a moc fololowerů (podle vzoru trololo).
    VANEK
    VANEK --- ---
    RICARDERON: To je ta youtubeřice?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Noooová recenze!
    Blog Rachel Roo: MYCELIUM - JANTAROVÉ OČI
    http://rachel-roo.blogspot.cz/2015/07/mycelium-jantarove-oci.html#more
    A nejvíc se mi líbil odstavec: "Čekala jsem, zda-li bude každá knížka mít vlastní příběh (pokud vím, je plánováno pět dílů), ale nakonec se ukázalo, že příběh a postavy budou pravděpodobně v celé pentalogii stejné (už čtu dvojku tak soudím podle toho), ale že v každé knize bude nějaká část, co se přenese do pokračování."
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: hned mi pak obalku posli:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: a popoháníš Joannu, nebo jí mám napsat já?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Mycelium, akčnější verze :)

    Ale, mimochodem - psala jsem si s mistrem Cornholiem a tento víkend se chystá DOKONČIT OBÁLKU NA SNOVAČKU! Jupí, aspoň něco se chýlí ke šťastlivému konci! :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Včera v autobuse jakýsi mladík vášnivě vykládající do telefonu: "já ti pošlu odkaz, ta houba vystřelí na mouchu spóry a pak ji sežere zevnitř a ta moucha spadne" atd.

    SARGO: Taková technika je sci-fi sama o sobě.
    SARGO
    SARGO --- ---
    GROBENIUS: Nějak se mi do toho nepodařilo dostat nějaký sci-fi prvek, aby to opodstatnilo zvolené periodikum :-D
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    SARGO: a jak to vypadá s reportáží o výstupu na Trbovlje, někteří se také už nemohou dočkat :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Jak to vlastně vypadá s audio nahráváním druhého dílu Mycelia? Někteří se tu už nemůžou dočkat :-))
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: no jo, ja vim. Jenze ti pacosi si to prectou, pujdou to hledat a budou se divit, ze je to az na zari, viz.:
    http://www.kosmas.cz/knihy/202647/o-snovacce-a-premyslovi/ bez ceny, obalky, o ukazce ani nemluvim:(
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Mělo vyjít právě teď, i do toho minirozhovoru jsem to tak řekla... jenže jaksi není obálka a doslov od Joanny. Zase si ale říkám, že to bude taková přidaná hodnota, že se vyplatí počkat. :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: ach jo:(

    Je tam napsano ze O snovačce vyjde brzy, ono houby:(
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA:
    VANEK: diky, uz jsem to vcera zakoupila
    VANEK
    VANEK --- ---
    FIFI: LMGTFY:
    Archiv vydání 25/2015 | Reflex.cz
    http://www.reflex.cz/archiv-vydani/detail/11/2015/25/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    FIFI: Číslo 25, vyšlo 18. června, teď je aktuálně v prodeji. Tohle je v příloze Excellent, má tam velikou fotku na titulní stránce :) Šimon je fajn, s mým manželem chodili společně na gympl. Historka, která se k němu váže: před jednadvaceti lety, když jsme měli svatbu, Šimon právě přijel z Čečny, zdravý a živý, a pak u nás na zahradě během svatebního grilovaní trhal třešně, načež spadl ze štaflí a zlomil si ruku :D Tak neslavně dopadnou hrdinové, no. :D
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: prosim, jake to cislo? Nutne potrebuji cist rozhovor se Simonem:) Ma tam i fotku?:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: já požadovala, abych byla na jedné čtyřiadvacetině a ve tmě - ale nechtěli :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    ZOIDBERG: Myslím, že sis spletl časopis :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Ale Vilmo! V tom Reflexu jsi jen na půl stránce! Příště požaduj, aby jsi byla alespoň na dvojstraně :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam