• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Talk About Magic: These Mushrooms Cause Women To Spontaneously Orgasm
    http://elitedaily.com/women/mushroom-triggers-female-orgasm/1244590/
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    GROBENIUS: Původně to mělo být v Respektu, ale co už.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    v hororovém čísle XB-1:
    Martin Šust: Nejdůležitější věci se odehrávají vskrytu
    XB-1 » Obsah XB-1 10/2015
    http://www.casopisxb1.cz/obsahy/xb1-10-2015/
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: Tohle kreslila neteř mého kamaráda. Nemá špatný věci, ale jestli se bude chtít prosadit, tak to bude těžké.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: A tak to má být! :)
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Velmi pětiboké.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A dnes zachyceno na Facebooku (díky Cornholiovi, který mi to přeposlal). Autorku neznám, na FB si říká Chechula Čupová. Je to (kdyby to někdo nepoznal, což si nedovedu v tomto auditku představit) Össean popíjející čaj :D

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA: Nepřišli, prohloupili! Křest byl fajn a skončil tím, čím vždy: seděli jsme tam v přátelském chumlu, popíjeli a plkali.
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    BRAMBOREENA: pomačkej zu san li a jsi u nás :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    V pondělí se bude konat ještě jedna akce, na které budu - křest knížky jedné turistické průvodkyně, která poměrně vtipně a svěže sepsala svoje zážitky s hordami turistů (zrovna si to tu teď čtu a dobře se bavím). S knížkou mám společné to, že moje dcera dělala obálku a vydává ji zde přítomný ID Grobenius, takže se to tak sešlo, že ji budu i křtít. Koná se to teď v pondělí v Malešickém mikropivovaru (kde byl před rokem křest čtvrtého Mycelia), takže kdybyste někdo měl cestu kolem a chtěl zajít na pivo a na kus řeči, stavte se! :)

    Italská invaze tam bude k zakoupení i s podpisem autorky (no a já, i když nebudu v centru pozornosti, tam i svoje knihy mohu po dohodě donést a podepsat, kdyby po nich někdo toužil - když tak mi ale napište, ať stihnu dojet do Arga, třeba Dvanáct nesmrtelných vůbec nemám doma.). Pivo stojí za to, kdo tam loni byl, tak to tuší - mají tam na čepu deset specialit z různých malých netradičních pivovarů, žádnej industriální gambrihnus, různě to střídají, takže nabídka je pokaždé jiná, a já se díky tomuto podniku na starý kolena naučila pít pivo, protože jsem zjistila, že může i nějak chutnat.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RAHANUR: No pořád je to přes dvě nebo tři vesnice, ne? :)
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    vilmo tak už se konečně zastavíš i u nás?
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Žádný Vilmin fanoušek by si neměl nechat ujít říjnové číslo časopisu XB-1 (vychází 8. října), kde se v obsáhlém článku dozvíte o své oblíbené autorce první i poslední :-)

    XB-1 » Obsah XB-1 10/2015
    http://www.casopisxb1.cz/obsahy/xb1-10-2015/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Na konci listopadu se bude v knihovně v Dobříši konat "Fantasy víkend" a záludné houby budou též přítomny.
    https://www.facebook.com/fantasyvikend?ref=ts&fref=ts
    Ještě to časem upřesním, zatím je to daleko.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    GALE: je, tak hluboko jsem nezabředl.:-)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    GALE: samozřejmě je. ale OMM (opakování - matka moudrosti) ;)
    GALE
    GALE --- ---
    RICARDERON: A není to tohle?

    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: ac se mi ta bila libi moc, divam se na to z hlediska distribuce a to je mirne recene nevhodne. Bile knihy v hlinikovem regalu jsou ihned spinave.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    BRAMBOREENA: prvni Titulka - jednoznacne a bez vahani!! zastavam, asi stejne jako SHADOWALKER:, pozici: mene je vice... :)) picicmundy v titulce/logu jsou vetsinou na houbelec a ctenar to stejne nedoceni :))
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: "Persekuované uprchlíky je správné přijímejt, ale multikulturalismus selhal."
    *ducks *
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam