• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: Ano, ano, přesně jsi to rozebral :)
    RIP
    RIP --- ---
    WITTGENSTEIN: No já bych řek, že jo. Kazi, Teta, Libuše, oblouček je měsíc, měsíc je matriarchát (jak ví každý čtenář Gravese), takže bych fakt řek, že jo. :-))
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: Snovačka?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (PS: houby to nejsou)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Už. Se to. Blíží.

    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: To už je jen bonus a s původním prohlášením to nijak nesouvisí, byste věděli! :-))
    Sargo se ze mě stalo až mnoho let od doby, kdy jsem na malém autobusovém nádraží zneužila rozklíženého rozpoložení své ubohé živitelky (tuším jsem měla opět angínu) a obratně ji v místním nevábném novinovém stánku připravila o celých 49 korun českých, abych pak závislácky s dotyčnou knihou strávila až nepublikovatelně dlouhou řadu dní... a kvalit jistého Sarga jsem si všimla až mnohem později, protože Loannet, že áno. Mno. A taky jsem sepsala hromadu povídek s argenitem. A vůbec. Co byste chtěli, bylo mi čtrnáct. Básník tím chce říci, že co se v tom věku uchvátí, to už tolerantní k optimalizaci idolů nebývá. :-))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: No jo vlastně... tam vystupuje ten floraín Sargo... :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: To zní příliš laskavě na to, co jsi s ní provedla! :-D
    Ale uznávám, že nejsem objektivní; vzhledem k věku a celkovému rozpoložení, v jakém se mi dostala prvně do rukou, ani nemohu být. :-))
    (Ale stejně! :-P)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Mám teď obě vydání, můžu za zimních večerů porovnávat :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    MEANKITTY11: Grafika raných devadesátých let byla fakt peklo, teď už to je s odstupem času bez debat :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    MEANKITTY11: ajaj...
    SARGO:
    Ve stařecké ješitnosti?! Sebrala šťávu?! Chtěla jsi napsat: "Pro další vydání to sebekriticky seškrtala méně než na polovinu," ne? :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    MEANKITTY11: Dobře jsi dostala dárek. Ta původní verze je lepší, pak jí autorka ve stařecké ješitnosti trochu sebrala šťávu. :-D
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    MEANKITTY11: Nejsem si jistý, zda je autorka ráda, že tyhle věci ještě vyskakují z hlubin času. ;) (Jakkoli jsem přesvědčen, že minimálně v kontextu doby byly opravdu dobré! Nedávno jsem při úklidu knihovny vyskládal na chatě - domů se mi beletrie nevejde - mimo jiné i poličku Bramboreeniných knih a docela se těším, až si je v zimě snesu ke krbu, uvařím nějaký dobrý čaj a propadnu nostalgii. ;))

    (Čaj ke čtení Mycelia by pak samozřejmě měl být puerh se zlatými květy Jin Hua, tedy ušlechtilé plísně Aspergillus Cristatus. ;D)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Dostala sem dárek


    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: jestli škrtáš takové věci, jako to s těmi qrillami, tak to hoď aspoň sem... to si nezaslouží skončit někde ve stoupě...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEANKITTY11: jo, postapo össeani usilujou ne už o světovládu, ale o aspoň-něco-vládu, neo-neo-neonáckové usilují o totéž, do toho berňák, vraždy, policie a možná dojde i na tisíc slonů.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Mmch, dělá někdo nějakej fanfic? Náplast na absťák?
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BRAMBOREENA: Neškrtat. Chceme to všechno.
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Škrtej obezřetně, čtenáři CHTĚJÍ číst! :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ARGANNAH: No to je děsivé varování... vezmu si to k srdci. :D
    Ale pátý díl nenabývá, já jsem teď naopak ve fázi, kdy škrtám - čili právě proto přemýšlím, že bych nějaké vedlejší věci z toho vyhodila a nechala je zvlášť. Šestý díl byl spíš vtip, ale možná se od toho prostě odpojí nějaká volně navazující novela.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam