• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    GENTIANA: Proč hned ničit? K Brnu se to docela hodí…
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GROBENIUS: Velmi mocné.
    BRAMBOREENA: ale jo, šulín se mi jako tak líbí, ačkoli je to coby orloj zcela nepoužitelné, ale ty dvě další veledíla... napadá mě něco o úderce občansky zapálených kunsthistoriků vybavených dynamitem. Nebo o moderním uměleckém směru - dynamitismu. A o tom, jak provozovatelé toho či onoho při zkrášlování vlasti utrpěli mnoho utrpení a jejich přínos veřejnému blahu byl uznán až po jejich smrti.

    (momentálně jsem dopsala jídelní lístek a vzápětí se přesunu k výdejkám. Provozní je uražená až na půdu, protože tu řádí moje podstatně konfliktnější a méně rezignovaná matka; škoda, že jí do vánoc nestihnu vyšít bojovou standartu s nápisem Jak někdo může být tak blbej.... tak mi straší ve věži, ale čas na psaní literatůry není.)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    GROBENIUS: To má být ono. O Fenixconu to hodlám shlédnout na vlastní oči. .
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    GENTIANA: Nikdy jsem ten název neslyšel, ale tohle mě napadá (v Brně) jako první:

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: Exekutor s pračkou je kterej? Tohle dílo mi uniklo.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: Je to marný... já v knize nezohlednila ani exekutora kradoucího pračku. TŘI sochy naráz zlikvidovat nedokážem :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: hele když si to takle naznačila... ale proč bys to měla dělat ty, od čeho jsou fanoušci... nějakej myceliální re-enactment...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: :D Nenaznačuješ doufám, že bych to ještě měla včas zařídit sebevražedným atentátem, že ne? Když vidím ten solidní materiál a výbavičku toho koně, říkám si, že ten se ani nehne.
    (Ale teda zvažuju, že bych zajela na Fénixcon, abych TOHLE viděla na vlastní oči!)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: anebo ho v 2019 zas zbourali...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak Snovačka ještě ani nevyšla, a už vím, co je tam blbě.

    Odehrává se to v roce 2020, já to psala v roce 2007... a oni od té doby už podruhé upgradovali v Brně náměstí! Napřed přidali jednoho [ CORNHOLIO @ GALERIE CORNHOLIO ] na Svoboďák, teď druhýho plus žirafu nahoru na Joštovu, a v knize nikde nic! :D No tak holt alternativní realita ciwe.
    RIP
    RIP --- ---
    Bylo by to ideální logo pro firmu vyrábějící staroslovansky inspirované ženské oděvy: "Vyberte si lněnou kytlici z našeho katalogu Jaro 2016!"
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BRAMBOREENA: jo, dopadlo to dobře:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ty tři panenky tam budou místo tří hvězdiček a jsou i na obálce.

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: Ano, ano, přesně jsi to rozebral :)
    RIP
    RIP --- ---
    WITTGENSTEIN: No já bych řek, že jo. Kazi, Teta, Libuše, oblouček je měsíc, měsíc je matriarchát (jak ví každý čtenář Gravese), takže bych fakt řek, že jo. :-))
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: Snovačka?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (PS: houby to nejsou)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Už. Se to. Blíží.

    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: To už je jen bonus a s původním prohlášením to nijak nesouvisí, byste věděli! :-))
    Sargo se ze mě stalo až mnoho let od doby, kdy jsem na malém autobusovém nádraží zneužila rozklíženého rozpoložení své ubohé živitelky (tuším jsem měla opět angínu) a obratně ji v místním nevábném novinovém stánku připravila o celých 49 korun českých, abych pak závislácky s dotyčnou knihou strávila až nepublikovatelně dlouhou řadu dní... a kvalit jistého Sarga jsem si všimla až mnohem později, protože Loannet, že áno. Mno. A taky jsem sepsala hromadu povídek s argenitem. A vůbec. Co byste chtěli, bylo mi čtrnáct. Básník tím chce říci, že co se v tom věku uchvátí, to už tolerantní k optimalizaci idolů nebývá. :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam