• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Čirik čirik
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    No už jsem to našla a odtvítovala horem dolem jak ňákej skřivánek. :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Woe se tam bojím podívat, když to řekneš takhle! ;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    FP - i kladná recenze za trest?

    Snovačka: Myšlenkami a narážkami je nadupaná až běda.

    Woe! Woe!
    SARGO
    SARGO --- ---
    ALDARION: Zhruba, ale ne tak sofistikovaně :-D
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Já tu mám teď jenom hromadu papírů na poznámky, pixlu na tužky, moc a moc balíčků kapesníčků, nějakou toaletní vodu a hrnek na korkové podložce. Talíř už jsem uklidila. Na zdi vedle kalendář Spolku přátel koček a pár kabelů k různým externím tentononcům.
    Ale někdy mi úplně bez zjevného důvodu upadne pojezd na klávesnici, to tu mám pak i veselo.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    SARGO: Občas se ti po stole někdo projde? Čím se bavíte o obědové pauze?
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Kafe, kompotová miska drobností, šňůra k ipodu, foťák, dvě skla, Buddha, Hanuman, Pražské jezule a Garfield, kočka keramická, kočka živá a "angličák" VW brouka.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Scanner. Aktuální hrnek na kafe.
    ... to je všechno :-( Připadám si úplně ošizeně. Ale to bude tím, že tu střídá víc lidí a občas se po desce někdo projde. (A taky tím, že ke stolu patří nástavec s poličkou, na kterém je bambilion krámů :-D)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Nějaká origami, co mi jako poděkování za ubytování složil japonský host asi na začátku prosince (ano, přesně tam, kam je postavil). Balík faktur. Střih na prošívanou zbroj, nákres nějakého kabátu a střih pánské sukně. Arkansaské párátko. Štos plánů různých domů a vizitek realiťáků, bohužel ne vždy u těch správných domů. Pohled z Kjóta. Plastová opice, které někdo posadil na hlavu fez z Xi'anu. Květináč s něčím, co nevím, co bylo, a už je to asi slaměnka. Papírová zvířátka z Alberta, don't ask! Tarbuš - kryt z vodní dýmky. A moc sympatický kus nefritu, což je teda podstatně lepší rozveselovadlo, než nějakej koks. ;D
    Asi bych měl uklidit...

    Původně jsem sem chtěl jen duplikovat svůj post z diskuse o houbách - václavky se chystají ovládnout Ameriku: http://www.scientificamerican.com/article/strange-but-true-largest-organism-is-fungus/
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Dvě pet láhvě. Toaletní papír. Hadr na brejle. Papíry co by měly být v šanonu. Malej talířek. Plastová krabička. Neidentifikovaný předmět podobný pilníku na nehty, ale pilník na nehty to není. Kostra z hroznů. Kabely, mnoho kabelů.

    Bohužel žádné svaté knihy ani chemická rozveselovadla.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    VANEK: Svaté knihy a koks, to mi připomnělo Sámera Hausera z Vanessy :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Mnohem spíš si dokážu představit, že pod vrstvou bordelu zmizí korán, bible i koks... ani nemluvě o podružnostech jako tužky, složenky či mobil... než že zmizí myš. Jak zasednu ke stolu, myš je to první, po čem šmatu. Bez myši je člověk jako bez ruky!
    Druhý - jsou žvejkačky.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Zrovna psal na Facebook bratr (který se psaním živí):

    Že bych si měl uklidit na stole, poznávám podle toho, že třeba dvě minuty nemůžu najít myš.
    ... A schválně se zeptej, kde jsem ji nakonec našel.
    *** Jestli neležela pod Biblí vedle párku a zapomenutýho půlgramu koksu, tak jsi hovno bordelář.
    Pod Koránem, jinak to sedí. (Ale najít ten koks bylo fakt fajn, cejtim, že dneska napíšu něco fakt velkýho - i když to asi teda nebude ten scénář, co mám zejtra odevzdat.)
    ...
    Asi máš pravdu. Z práce pro německou produkci mám totiž zatím pocit, že je nejdůležitější mít scénář správně zformátován. Mám určený i počet tabulátorů, kterými se odděluje název lokace a pořadové číslo dne.
    Marek Dousa kdybych mel bezdratovou mys, nenasel bych ji asi uz nikdy
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    IDLE: Celé to má třicet krát třicet centimetrů! Bordel je všude jinde. :)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    BRAMBOREENA: Já mám na stole především bordel.
    IDLE
    IDLE --- ---
    BRAMBOREENA: Nevím, jestli příčetnějšího, ale rozhodně u mě nejsou vidět takhle rozsáhlé plochy stolu.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Solná lampa - správně! Hrnek od kafe - přesně tak!!! :)
    A pak je tam bílý krystal (sice falického tvaru, ale ostrých hran) a soška meditujícího Fomalhiwana. Přibyla mexická dlaždička, na kterou občas kladu to kafe, a obrázek levitujícího Össeana, který jsem dostala od dcery k Vánocům.

    Předpokládám, že všichni máte na stolech něco mnohem příčetnějšího :)

    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: solná lampa, hrnek čaje/kafe/čehokoli, stojan na tužky, něco myceliálního (u mě to bývá maximálně den starý talíř s různými drobky).
    Jednou jsi tu už nějaké počítačové zátiší měla, ale je jasné, že tahle místa žijí vlastním životem a také se podle toho mění.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Náhodou, nafotila jsem inspirativní zátišíčko, které tu mám vedle počítače. Než přijdu na to, jak dostat fotku z mobilu na síť, vyhlašuju tipovací soutěž, co všechno je asi jeho součástí! ;) To FAKT NEUHODNETE.
    Blbost, ale pořád mnohem milosrdnější než selfíčka ve sprše!
    :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam