• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JANADVORACKOVA: To byla zrovna chvíle, kdy jsem říkala, že autor je jako sebevražedný terorista. ;)

    Ale vzápětí na "pódium" přiběhl Honza Kovanic, prohlásil, že nás hodlá vyfotit, a brutálně nás sestrkal do těsnějšího hloučku, jako že kompozice. Pak už neměli kam uhnout.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: Muži sedí trošku stranou, jako by se něčeho báli :).
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak teď na Pragoffest!
    (Beseda je od čtyř.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tak rovnou trochu toho duševního bohatství, jo? :)

    Daniel vystoupil z taxíku a vešel do temného domu. Na jídelním stole ležela domácí bábovka a displej se vzkazy od jeho dvou dcer: Leni alias Puštík psala, že se učí na zkoušku u spolužáka a přijde až ráno (Až! Ráno!), zatímco mladší Niobe alias Buřtík posílala dvanáctistránkový deníček a prvních sto dvacet sedm fotek z prázdnin, které trávila u své matky v Jižní Americe. Danielovu bývalku postihlo šílenství; psala vědecké práce z oboru entomologické gastronomie a celoročně prováděla v bolívijském deštném pralese výzkum na téma Hmyz jako hlavní složka lidské stravy. Daniel už dávno neřešil, jestli ji k tomu mohl přivést odpor k němu, k össeistice obecně nebo ke Hmyzímu bohu zvláště. Namátkou otevřel a zase zavřel tři fotky mokrých stromů v mlze, načež usoudil, že to je na deštný prales právě akorát a že doopravdy nechce vidět hmyz jako hlavní složku stravy kohokoliv - což je námět, který jistě bude na všech ostatních.
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: jen dusevne zatim, tak sup sup rychle psat, at i financne :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jsem bohatá! Konečně!!! :D
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Vilmě Kadlečkové může většina českých žánrových autorů závidět vyzrálost a duševní bohatství.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Rozumím; ale jak praví staré přísloví: Kladné recenzi na metafory nekoukej! ;)
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Jak mám kolegu Žlebka rád, "A kročeje sudby už jim šlapou na paty." mi taky přijde jako pleonasticky smíšená metafora ;-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (A náhodou je to moc milé a konzistentní a pěkné, obojí to má hlavu a patu, RICARDERON z toho vynípl tu nejhorší větu, která je tam holt jako úlitba mladší generaci. :) Věru si nemám na co stěžovat, když o té knížce píšou takhle hezky...)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Čirik čirik
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    No už jsem to našla a odtvítovala horem dolem jak ňákej skřivánek. :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: Woe se tam bojím podívat, když to řekneš takhle! ;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    FP - i kladná recenze za trest?

    Snovačka: Myšlenkami a narážkami je nadupaná až běda.

    Woe! Woe!
    SARGO
    SARGO --- ---
    ALDARION: Zhruba, ale ne tak sofistikovaně :-D
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Já tu mám teď jenom hromadu papírů na poznámky, pixlu na tužky, moc a moc balíčků kapesníčků, nějakou toaletní vodu a hrnek na korkové podložce. Talíř už jsem uklidila. Na zdi vedle kalendář Spolku přátel koček a pár kabelů k různým externím tentononcům.
    Ale někdy mi úplně bez zjevného důvodu upadne pojezd na klávesnici, to tu mám pak i veselo.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    SARGO: Občas se ti po stole někdo projde? Čím se bavíte o obědové pauze?
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Kafe, kompotová miska drobností, šňůra k ipodu, foťák, dvě skla, Buddha, Hanuman, Pražské jezule a Garfield, kočka keramická, kočka živá a "angličák" VW brouka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam