• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    RICARDERON: to nevím, ale vzhledem k tomu, jak mi opětovně blbne počítač (viz můj FB), budu rád, když bude pětka hotová v říjnu:/
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    RICARDERON: Většinou vypadá jako převrácená devítka.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    CORNHOLIO: a jak bude vypadat ta šestka?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    V sobotu byl Parcon/Coniáš, fakt jsem tam byla. I pár lidí pak na tu besedu dorazilo, sláva, díky, jupí joj.
    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/...463554_n.jpg?oh=d856ac54f8b7bea7f8fc511bca242051&oe=586C7CF2

    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: Už víš, co nutně potřebuješ na vánoce:-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    To potřebuju! :D
    Vyrezávané huby na nerozoznanie od tých skutočných | Dalibor Novotný
    http://www.kreativita.info/vyrezavane-huby-dalibor-novotny/
    PECA
    PECA --- ---
    BRAMBOREENA: kolem ledničky mám nylonový popruh a na konci oka, oky se provlekne zámek, zamkne se a klíček klíček se odnese na terasu. Jako brzda proti nočním nájezdům to stačí. V nouzi by se klíček mohl donést až do sklepa. :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: jste chytli pětici i se suehlem.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Hlásim, že máme mycelium na půdě. Tekl nám bojler a sáklo to pod parkety, až chytly asi šest druhů plesniviny a kdovíčeho a když jsme je vytrhávali, teda, máma, mě vyhnala, protože alergie, tak to smrdělo jako les, když rostou.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: To by také šlo, i když v pubertě jsem si na lednici lepila modelky, aby mi bylo jasné, že ji nemám otevírat, ale čuměl na ně spíše bratr a já stejně žrala jako čuně :).
    Možná by hmyzák na lednici způsobil spíš to, že bych začala požírat cvrčky :).
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JANADVORACKOVA: No... vidím spíš ïnverzní způsob využití: mističky pro obézní děti (pak se budou bát cokoliv dojíst) a obrázky do lednice (když tam člověk v noci půjde vyjídat, zachvátí ho taková hrůza, že místo obžerství radši zdrhne :D).
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: A jídelní soupravy pro malé děti. Takové ty pěkné, na nichž jsou hezké obrázky. Já vždycky jídlo dojedla, abych viděla kočičku :). Nebo broučka :).
    RIP
    RIP --- ---
    CORNHOLIO: Jen stylem, podstatou ne; není to hmyzák, ale ornamentální rám nějakého okna do kosmu.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CORNHOLIO: No, užší okruh zjevně nejsem.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: To je to kolektivní nevědomí... :)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    RIP: Druilleta znám, ale tenhle obrázek je teda až nepříjemně podobný...:)
    GENTIANA: jojo, základem pro obálky Mycelia je šáchor z Vilmina zahradního jezírka (story užšímu okruhu fanoušků jistě dobře známá) :)
    RIP
    RIP --- ---
    Aha, už vím, co mi to tou hustotou detailu připomíná: mého oblíbeného Philippa Druillete:
    https://thirdmantheory.files.wordpress.com/2014/05/philippe_druillet_051.jpg
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CORNHOLIO: Já myslela, že je to olej a on fotokrám...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: Ten je tak děsivej, že dneska hrůzou neusnu! :D
    Super úžasné to je.
    Taky chci grafické listy, plakáty a trička!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam