• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    LASHANA:
    S Gilesem to vymyšlené je a v šestce to i bude - na tom Lunaparku bylo jenom samotné räwë, což u všech návštěvníků vyvolalo nemoc, ale ne zmodrání (protože tyhle viditelné změny způsobuje konkrétně a jenom yantrün). Giles měl štěstí, že měl za manželku gerdánskou agentku Ainei, která všechny složky a jejich účinky znala, čili ta mu pak dala spóry Pětice bez yantrünu, čímž ho zachránila, ale vzhled se mu nezměnil. Ale co se týče té Zelené lastury a Lucasovy konvice, zatracená práce, to tam tedy mám blbě... :( a to teda nevím, jestli ještě vymyslím nějakou krkolomnou konstrukci, abych se z toho vykroutila :D
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    BRAMBOREENA: můžu se zeptat?
    Něco mi nesedí, Lucasův otec byl vystaven v Lunaparku Luna působení räwë, nezemřel, nicméně je evidentní že psychotronické schopnosti měl a vzhledem k tomu, že jaksi zaživa nezmodral i oči měl nejspíš normální, dozvíme se jak to s ním tedy bylo?
    A kde se pak v zelené lastuře vzalo räwë, když ho Lucas v konvici neměl, měl tam přece jen gömeršaül a yantrün, tak jak mu to Kamëlë namíchala do pytlíku....
    SARGO
    SARGO --- ---
    Audio verze je naprosto a zcela a bezvýhradně skvělá.
    Vyzkoušeno za vás: dobře se s ní uklízí, povaluje v posteli i řídí. ;-)
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    Houby se šíří u nás v samošce... nejen obyčejné žampióny a hlíva ústřičná, či sušené do polívky. Už podnikly útok i na úsek sušenek - 2 druhy - nožky ze sušenek, klobouky z čokolády - mléčné a bílé.....

    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: To asi ne, ale jesti to dosáhne do Prahy to nevím. Ale píšou že se to dá poslouchat i přes internet - http://www.rozhlas.cz/vysilace/vysilace/?stanice=7
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Obnáší to odjet do Hradce? :)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Je to trochu offtopic, ale když se tady probírají hospody, tak to snad nebude tak vadit. Takže - pokud byste zatoužili po vzdělání v oblasti lidových řemesel, tak si v neděli 28.5. v 18:30 nalaďte rádio Hradec Králové. V rámci pořadu Po stopách předků tam se mnou bude rozhovor o soustružení na pružinovém soustruhu. A nepochybně to bude zajímavé, povznášející a vůbec :-)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    VANEK: Jj, nedavno jsme v Kolkovně byli a celkem jsme si chválili jídlo, pití, prostor i obsluhu. Ceny normál venkovské :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    SARGO: To víš, v knihkupectví zavírají v 6 a nechtějí být na cestě do hospody zdržováni.
    Koukám, že přes nadjezd je i Kolkovna, otevřená do půlnoci.
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    SARGO: V Majáku měla asi před dvěma lety nějakou oslavu kolegyně z práce a bylo to fajn, mělo to tam celkem úroveň :) Tak jestli se to nezměnilo, je to asi dobrej tip
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Hned vedle je Maják, tuším brán za slušnou, ale jestli jsem tam někdy byla na obědě, tak je to hodně, takže úroveň nevím. A ve skutečnosti co vyrostl bambilion kanceláří na druhé straně metra, přibylo i pár hospod. Ale těžko říct, jestli mají otevřeno i večer, když tam prakticky nikdo nebydlí :-D Zkusím se pak přihnat alespoň dodatečně :-))
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    BRAMBOREENA: dekuji a velmi se tesim
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: mám cukání se tam podívat a nikoli kvůli restauračním zařízením :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Ale ne :( No to je ale rána válečným štváčům! Doufala jsem, že vás domorodce přilákáme a pak nám s výběrem hospody poradíte! Taky nevěřím, že tam nějaké jsou...
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRAMBOREENA: Co je to za příšernou hodinu? :-O To jako že prošvihnu i něco, co se mi koná prakticky za barákem? A ona je ve Stodůlkách nějaká hospoda? :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Nemám ponětí (jestli jsou tam hospody), tak strašně daleko jsem ještě v životě nebyla...
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Bubbles jako že tea, nebo sekt? A na Stodůlkách taky mají hospody (ze kterých se člověk dostane živý [v příčetnou dobu])?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A mezitím ve Stodůlkách...
    Kdo budete mít cestu kolem, stavte se, ať je pak záminka jít do hospody! :)
    Knížku mám rozečtenou, je fajn a jsou tam minotauři.
    FB událost: 1url.cz/vtjsH

    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: no vidis, ani to nebolelo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam