• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Já jsem v půlce trojky :-)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Tak jsem najel plnou rychlostí na opáčko. Už jsem na začátku 2ky. Je to skoro tak dobrý jako poprvé :-)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    GENTIANA: Ah, I get it now! Na me musis pomalu, jsem trochu autista obcas... :)

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BOB_GALLOWS: nadsázka, nadsázka.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    GENTIANA: Nevim, co to znamena "vsichni", ale imho primerena homo-jizda byla v petce a dal to, doufam, uplne pokracovat nebude... Nebo jen v nasi latentnich homoerotickych fantaziich (Perthün Pride, gay klub v tom Aštarově věžáku, kdo vi co za zrudnosti jsme tu jeste vymysleli, Bramboreena musela dost koukat, jakym morbo-bizzárem jsme byli schopni okorenit uz tak dost silny pribeh :).
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BOB_GALLOWS: Homojízdu očekávají všichni už od druhého dílu, i to, že Fionu potká něco kreativně ošklivého.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    ... A jakpak asi dopadne chudak Kamele. Z nekterych stripku si skladam mozne zakonceni pribehu (i kdyz verim v prekvapeni), ale u poustevnice v ulite mam vakuum, cerno, prazdno, nevim. :)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    To ma tolik vrstev, prestavam fnukat s odsalujicim se termitem... ctu znovu a nelituju. prozivam to zas jinak.

    Cýregal nebo Pinky mi jsou sympaticti, zacal jsem nenavidet Fiónu a Travise. intenzita meho ambivalentniho WTF vztahu se Starym panem prijemne sili.

    A skoro je skoda, ze se Lucas s Ashem brzo rozkmotri, takova bezva dvojka :) No za dve knihy bude homojizda vlastne, jee to mame casu, nespechame... slast :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    How Fungi Saved the World — Feed the data monster
    http://feedthedatamonster.com/home/2014/7/11/how-fungi-saved-the-world
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    625. Ano, 625. Ale kdo dá 700??? Aááá, támhleta paní v zadní řadě, co se na nás tak upřeně dívá :).
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: moc to neškrtej, když už se na to tolik těšíme, tak ať ta kniha aspoň dva dny vydrží :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Aktuální počet stran: 625. Nepřibylo tolik, protože taky pořád škrtám, ale jsem přisátá ke klávesnici, nadávám na všechny akce, kvůli kterým ji budu muset opustit, a když děti chtějí jíst, tluču je pantoflem. Naštěstí je jim jednadvacet a podobně, tak to berou stoicky.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A ještě Pegascon, kam jedeme s Františkou Vrbenskou:
    http://multiverzum.sk/pozvanka-na-pegascon-2018/

    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    RIP: Chápu. Mě málem rovnou odstřelili u zdi, když sem z Kanady do USA vezla jablko, co sem nestihla sníst, neb mi bylo špatně.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    RIP: Asi jsem primitiv, ale mně chutná Zárubova majonéza. Kterou vyrábí i pro nějaké ty billy a tesca a makro, takže číst na obalu, kde je Záruba Foods.
    RIP
    RIP --- ---
    MEANKITTY11: To je jen tím, že TADY kupované majonézy stojí za prd. Příkladmo však francouzské majonézy v čele se značkou Lessieur jsou oproti tomu dobré. Tuhle jsem si je pokusil z Francie přivézt, ale na letišti v Bordeaux mi je zabavili, protože majonéza je smrtící zbraň mezinárodního terorismu.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    MOUNTBATTEN: No a tyčák nevlastním :)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    KAVEN: Jasně, ale dobrá kupovaná majonéza mi neudělala plnou pusu olejový pachutě, jako ta moje. Jiný věci umím líp :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    no a já dělám suprrychlou metodu - na 2 žloutky jeden a půl deci oleje, lžicka dijonské hořčice a lžička octa. Vš vrazit do nádoby , ponořit až na dno tyčový mixér, zapnout ho a pomalu ho táhnout vzhůru, žádné vraceí se zpět. No a do deseti sekund je hotová pevná majonéza;)

    Tak a kdyže vyjde šestý díl Mycelia? :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam