• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    LASHANA
    LASHANA --- ---
    UNREALONE: na argu píší že 31.8. ...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Petice za legalizaci pětice.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Telefon mi při psaní napovídá "pětice", tak si říkám, že je to určitě znamení a další díl se blíží :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Australské svítící hlívy. Nejedlé.

    Omphalotus nidiformis - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Omphalotus_nidiformis

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BRAMBOREENA: Kurna. Uplne jsem to zasklila a cely vikend jsem ted pryc
    Fnuk

    RIP
    RIP --- ---
    ZOIDBERG: Proč myslíš, že to dělám, snad ne kvůli těm samotným knížkám, neasi? :-))

    GAARQ: Je to na NS neuvěřitelně přímočaré, dějové a srandovní; moje soukromá teorie zní, že ho spoluautorka Gallandová chytila za ucho a řekla mu: "Neale, už žádné dvacetistránkové filosofující digrese, teď napíšeme něco, co jde dobře číst."

    (Ale už OTčkově parazitujeme v cizím klubu, končím, kdyžtak přesun do obecného SF klubu.)
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    RIP: ha, tak to bych nečekal :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    RIP: Prostě miláčky salonnich intelektuálú, cenu máš jistou.
    RIP
    RIP --- ---
    GAARQ: Ne, DODO :-)
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    RIP: seveneves? *slint, slint*
    RIP
    RIP --- ---
    Kdyby jen Bankse, ještě ke všemu nového Neala Stephensona, pokud se to stihne vydat. :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    RIP: Zato letos budeš mít toho Bankse, ne?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Klub zalezlých kanálníků :)
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Můžeme tam někde v koutku založit Hnutí nezúčastněných, protože já jsem taky loni zavalen komiksy a podobně z fantastiky nedělal nic, co by stálo za zmínku, natož nominaci :-)
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    jáááááá ;)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Dneska začíná Svět knihy. Poprvé po letech tam nemám žádný pořad a asi tam ani nepůjdu (leda v sobotu odpoledne na chvilku na Akademii zatleskat z publika všem, kteří nějaké knihy DOPSALI...). Jinak zkrátka chodím kanálama. Uvidím se tam s někým, když vystrčím hlavu zpod kanálové mřížky? ;)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    BRAMBOREENA: co tím chceš říct, doufám, že ne to, že jen tak prokrastinačně a cvičně píšeš myceliální kuchařku a rodové linie osseanů :-) jako samozřejmě si to pak taky koupím, ale napřed bych ráda věděla, co bude dál :-)))
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BRAMBOREENA: jestli ten chlap umre, nez to dopise, tak ho osobne uskrtim!
    doufam, ze to me nekde dopsany v supliku a jen provokuje :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Hm... stává se to i v lepších rodinách: https://winteriscoming.net/2018/04/25/george-rr-martin-the-winds-winter-not-coming-2018-this-year/ (Což neznamená, že by si z toho člověk měl brát příklad samozřejmě :D )
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    ARGANNAH: Já nemyslím škrtat vedlejší linie. Myslím že místo aby se zdlouhavě přehrávaly, tak se prostě nějak řekne jak to dopadlo. Člověk tuší že za tím je delší vyprávění, ale knížka to nerozebírá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam