• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    a uz se dela na audio verzich 5 a 6? :)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    HARALD
    HARALD --- ---
    Vyjde to nakonec 30.6 nebo 30.9?

    Ať si můžu načasovat opakované čtení předchozích dílů.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    XCHAOS: a už tam má jednu 4* recenzi/hodnocení :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Mycelium VI: Vrstva ticha - Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/226662/mycelium-vi-vrstva-ticha/
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: přináší kompletní ochranu dřeva: chrání dřevo proti povětrnostním vlivům (UV záření, déšť, pronikání vlhkosti,… ).
    http://www.primalex.cz/tipy/18-primalex_lazura_%26_napoustedlo_3v1
    A jak s protonací?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: Primalex by mohl sponzorovat ten seriál pro HBO. na konci každého dílu bude strašlivý clifhanger, a pak obraz přetře Malířská štětka jednotlivými tahy a až tam bude cists plocha, zazní slogan "Primalex, vítězí nad hmyzem i hrozbami"BRAMBOREENA:
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Já poprvé četl zamordováním, to by v Myceliu vyřešilo dost věcí. :) Vlastně i to zamodrávání...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Ale jasně se ukazuje že Maëwenë už je po smrti. Kdyby ještě žila, tak by se taková reklama na billboardy vůbec nemohla dostat.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    BRAMBOREENA: dohodnete si s firmou reklamu a dejte to dozadu. misto broucka vlevo dole nakreslit stylizaci viteceho. autotrolling level master.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Hergot, tak tohle s povedlo :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Tohle jsem dneska viděla na billboardu u silnice. Primalex holt vyřeší šmahem celé Mycelium.



    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA:
    Ohledně těch knih o psychiatrii... jaký z toho máš pocit :)?

    Bylo by možná zajímavé přečíst si odborně laděnou knihu, vážně míněnou, ovšem snahu o ni inspirovanou setkáním s Myceliem.
    Trochu to vypadá jako snaha zakrýt atomový hřib dekou, aby nebyl vidět :).
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    BRAMBOREENA: tohle pobavilo - MOC!:
    natolik inspirovalo, že sama začala psát - ovšem v trochu jiném oboru: má díky tomu už dvě hotové knihy... o psychiatrii...

    jak ti to podala? naplno - jako ze si byla inspiraci jako priklad pekne psych. poruchy? :)
    nebo to nejak zaobalila? ;o)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: Zavilmit je super.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    KAVEN: Lukas taky dlouho nevěděl, že čmárá klikyháky díky nahlížení do protonace, máme tady gleewarinský talent!

    Preventivně doporučuju oltář. A zazpíváme si. Lahrdökawöar, Rädömil Döjivä...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Děkujeme za report. Hm, takže grafik si ze své vlastní invence načáral tajemné elegantní znaky, a přitom se opravdu trefil do existujícího písma? Tak nějak se mi to nechce věřit. Ale to je zase výhoda těch tajných ezoterických forem - nikdo nemůže dokázat že to tak není.

    Jinak gratuluji k tomu že jsi nebyla zastřelena a přeji řadu podobných úspěchů do dalších let ;-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ja sla na veletrh ve ct rano, takze jsme nemela moznost te potkat, zato jsem richarda urcite potesila otazkou, kdy ze bude ta tva posledni mycelium kniha :D a koupila si jinou (co mi doporucil) :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam