• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Víš určitě, že ti ten tacháč v autobazaru nějak podvodně nepřetočili? :-)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BRAMBOREENA: ja vim, ze neni hezke na takove veci upozornovat, ale jestli A / B znamena hotove stranky / stranky celkove.. mno.. neznamena to, ze se aktualne vydani spise o fous vzdaluje, nez o fous priblizuje? :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA: Tak po dvaceti dnech stav palubní desky: 533/769. Plán na Velikonoce: aspoň třicet stránek vyškrtat. :D
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU: Tady je pěkný akademický článek o významu housenice pro tibetskou ekonomiku.
    https://kramerius.lib.cas.cz/...-96e1-70cf1e3d9411?article=uuid:75011d3e-ef05-414d-a513-7aea7941eaaa
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MEANKITTY11: jako dimethyltryptamin?
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ZUZKAOU: mám tu DMT k vaporizování. zrovna sem jdu s informací, že to chutná jako houby...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    koukám že nějaký Star trek si to zjednodušil, a místo mimoprostoru používá přímo mycelium a jezdí to na spory nebo co?!

    3 Real-Life Inspirations For The 'Star Trek: Discovery' Spore Drive
    https://www.forbes.com/sites/linhanhcat/2019/03/19/star-trek-discovery-spore-drive/#5a2f6e73741f
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    RICARDERON: Knihu Zbytečné otázky v kriminalistice jsi četl? A včil koukej resuscitovat koťátko.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    KAVEN: George R. R. Martin taky sliboval...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    RICARDERON: Nedopsala, ale díky karanténě teď píše jako divá, a je plna optimismu.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Ahoj, dlouho jsem tu nebyl a vidím 184 nových příspěvků. Nechce se mi tím probírat, tak se jen zeptám: už to dopsala?:)))
    VANEK
    VANEK --- ---
    VANEK
    VANEK --- ---
    KAVEN: To je wapka (ale W je německé, ne obouretné). Přijímání účinných látek tlakovou vodou bude nová móda až ve 26. století v Brazílii, kde dneska bere mládež alkohol rektálně ;)
    (V jaké SF to měli pistolové injekce, co nechaly na kůži jen otisk a ne dírku? Hmmm, asi Bujoldová, ale už si nevzpomenu ani, jak se to jmenovalo anglicky, natož česky…)

    Každopádně je to (všechno) pěkná myšlenka na doprovodný program na křest II. svazku 6. dílu* ;))

    * Něco jsem teď hledal v Lexikonu české literatury a inspirovalo mě to.
    MVEK
    MVEK --- ---
    ZUZKAOU: Dík za tip na chmeláky, ty mě zajímají, neboť mám rád čokoládové Chmelinky jako bonboniéru od firmy Carla, které jsou ale na mě moc neeko luxusně balené.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    ZUZKAOU: Ne, ne, takovéhle věci nejsou můj šálek čaje. Pro jistotu si na to dám pozor i až příště budu něco čistit vapkou :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAVEN: jako původně se to vymyslelo na marihuanu, ale do části modelů se dají sypat libovolné a člověk inhaluje účinné látky a protože to je při nižších teplotách, tak bez dehtu a podobných radostí. Mám tohle a vlastně je to strašně zajímavé ochutnávat věci jako kouř.

    A pak jsou ty modely, do kterých se dávají nějaké hotové směsi rozpuštěné v čemsi nepěkném a z toho hynou puberťáci v USA...

    2019–20 vaping lung illness outbreak - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/2019%E2%80%9320_vaping_lung_illness_outbreak
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    HARALD: No teda ... člověk se pořád učí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam