• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Graf aktualizován (pouze o poslední řádek; jestli zpětně opravit údaj v BRAMBOREENA, nevím, možná ho radši škrtnu úplně, ať to není moc nahuštěné).
    Za měsíc poporostla dokončenost o 1,2 %, zbývají přesně 3,6; the end is nigh!
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    RIP: jak praví Opraski - Ty nechceš nechat želvičku vyhrát, co?
    RIP
    RIP --- ---
    GAARQ: Ale kdo četl Dobrého borce Antonína, ví, že sofisté byli švindlíři a Achilleos nakonec želvu dožene, což lze dokázat rovnicí.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    RIP: á, to jsou ty zenové paradoxy!
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Ty jsi Achilleos... a Mycelium je želva :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    KASUMI: tak ja to mam s poslednima dvema takhle :) takze absolutne nevim, co se stane, ale potom co se to stane, tak si obcas trosku vzpomenu na neco :) ted to jen udrzet v ty hlave nez to vyjde :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ROMI: Ja poslouchala audioknizku a prislo mi, ze posledni dil jsem snad ani necetla 😂 ale cetla..

    No nic, jdu si to zas pustit ke spani, denne je to cca 10-15 minut, to bych mohla dojit tak akorat k vydani..:))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Už se to tam mele, lidi mají řemdihy a rozbíjejí velkoplošná skla a rabují recepci v mrakodrapu a házejí po sobě kytkama a křesílkama, to jsem si vždycky chtěla vyzkoušet :) Spěchám, jak můžu, ale když oni se furt perou!
    PECA
    PECA --- ---
    Musím připustit, že jisté opotřebení paměti jsem také zaregistroval. Provedl jsem obnovení paměti minulý týden. Takže Vilmo, prosím, rychle, než to zase zapomenu B)
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak uz to dojizdim podruhy a hlasim, ze uz to muzes dopsat klidne :) jinak to zase zapomenu :)

    Jinak je zvlastni, ze jsem si to docela dobre pamatoval do tretiho dilu, ale zbyly uz mi uplne vypadly. Mel jsem pocit,ze to konci bitvou Asada se stribritym chladem :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: a teď už za mě po včerejším očkováním píše Bill Gates se Sorosem, takže dobrý, to jsou zodpovědní lidi a dodržují termíny :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    No asi takhle:
    11. 4. 2021 – 1144/1213
    12. 4. 2021 – 1149/1212
    13. 4. 2021 – 1157/1214
    15. 4. 2021 –1161/1220
    19. 4. 2021 – 1163/1229
    25. 4. 2021 – 1172/1236
    28. 4. 2021 – 1178/1242
    29. 4. 2021 – 1181/1242
    Přeformátování po vypnutí orphan/widow control:
    1. 5. 2021 – 1172/1234
    2. 5. 2021 – 1182/1235
    3. 5. 2021 – 1189/1240
    3. 5. 2021 večer – 1192/1242
    5. 5. 2021 – 1197/1244
    12. 5. 2021 – 1208/1257
    13. 5. 2021– 1210/1259
    14. 5. 2021 – 1211/1258
    16. 5. 2021 – 1217/1263

    Já to sem radši ani nedávám, abych nerozviřovala vodu, fakt už se všechny přeživší postavy seběhly k finále, posledních deset stránek toho souboru jsou jen narůstající poznámky, co se tam po dopsání musí celkově opravit... no tak snad už se konečně porvou a bude to...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    OKEYA: Přiznám se, že já už jsem to začal od prvního dílu aspoň pětkrát. Vždycky jsem dočetl do konce pětky, a pokračování do té doby vyjít nestihlo. Takže já bych byl mírně opatrný :-)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    ZUZKAOU: Jen jestli to za Vilmu nepíšou ti nanoboti ...
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Chcete říct, že ti pomalejší čtenáři můžou začít podruhé od prvního dílu? *mrk*mrk*??
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    stačilo pár čipů a změnit DNA a už se píše finální bitva, Díky Bille!

    GAARQ
    GAARQ --- ---
    KAVEN: šmalc bylo u nás vždycky jen sádlo (schmalz auf deutsch), babička sem tam máslo přepouštěla, páč v 80. neměla ledničku, jen sklípek. ghíčko víc snese. a šmacík by mě ani nenapadl, šmalc je už sklonný.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    KAVEN: Také mám zafixované, že se přepuštěnému máslu říká šmalc, ale pak jsem se dočetl, že šmalc má být drůbeží sádlo... Ale vlastně to dává smysl, bude to zkrácenina něčeho, a výrobní postup obého je vlastně stejný...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: No jasně že to vyjde nastejno, ale to je právě ono - symboly. Těstoviny jako symbol italských salátů, knedlík jako symbol svíčkové se šesti. A pak z toho jsou doporučení o zdravých a nezdravých potravinách, přičemž se tak nějak vypouští že právě hrozně moc záleží na okolnostech. I zdravé ghí se dá použít "nezdravě" - v Čechách se na přepuštěném másle třeba tradičně smažily koblihy.

    Houby, tak schválně ... jsou houby zdravé? Čech si představí hříbek, od toho smaženici, a řekne, že je to nezdravé. Číňan si představí shitake, od toho čínskou minimističku se zeleninou nakrájenou na nudličky, a řekne, že je to zdravé. A össean ... no ... jeho závěr by asi byl "velmi nezdravé, ale nezbytné".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam